Broker TopOption blokuje obchodní účty!

Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

topoptionBavil jsem se s kamarádem, který chtěl začít obchodovat binární opce. Vybral si brokera topoption – nic nového, pro nováčky je na binární opce broker topoption téměř jasná volba. Není na tom nic složitého, stačí vyplnit pár údajů, kliknout na tlačítko registrovat a můžete začít obchodovat. Teda to jsem si myslel. Nyní už je ale vše jinak, než bylo před pár lety, když jsem si u nich zakládal účet já.

Hned po registraci provedl vklad, ale i tak mu do minuty topoption ZABLOKOVAL ÚČET. Požádal mne tedy o pomoc a já vše prozkoumal. 🙂

Aktualizace 2017: Na brokera TopOption si dejte pozor. Bohužel ho už nemůžeme doporučit, protože bylo prokázáno, že provádí nějaké špatné praktiky. Více o tom se dozvíte na této stránce: Recenze TopOption.

TopOption zablokovaný účet

zpráva o blokaci účtu u topoption
Zpráva která se zobrazí nad obchodní platformou

Proč topoption blokuje účty? Pravděpodobně tak dělá kvůli regulaci od CySEC nebo jiných úřadů. Ty totiž nechtějí, aby nezkušení lidé na binárních opcích prodělávali peníze a proto brokeři musí nejdříve požadovat ověření totožnosti (před čímž by si to člověk mohl rozmyslet). Ovšem to celé je záležitost, která je během pár hodin hotová.

Stačí vyplnit dotazník, který najdete na svém účtě v kolonce Account Settings (Nastavení účtu) -> Dotazník a potom nahrát všechny potřebné dokumenty v Nastavení účtu -> Nahrání souborů.

TopOption vaše dokumenty schválí během pár hodin a můžete vesele začít obchodovat. 🙂 A jaké dokumenty jsou potřeba? Potřebovat budete:

  • Fotografii dokladu potvrzujícího totožnost (Občanský průkaz, pas, řidičský průkaz)
  • Fotografii platební karty (aby bylo vidět že je vaše a ne kradená, samozřejmě můžete zakrýt prostřední číslice)
  • Fotografii dokumentu potvrzujícího adresu (Např. výpis z banky – to je to nejjednodušší, nebo fakturu za plyn, elektřinu…)

1 komentář

  1. Díky za info Štěpáne! Před pár dny jsem se u brokera topoption zaregistroval a nevěděl jsem co se děje…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.