Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Binance Academy spolupracuje s Vysokou školou ekonomickou v Praze. Nabízí akreditovaný kurz o blockchainu

Binance Academy a pražská VŠE zahajují čtyřtýdenní online kurz o digitálních aktivech a blockchainu. Seznamte se se světem kryptoměn a získejte certifikát!

Binance Academy spolupracuje s Vysokou školou ekonomickou v Praze. Nabízí akreditovaný kurz o blockchainu
Zdroj: Binance

Kvalitní vzdělání za minimální poplatek. Binance Academy, vzdělávací platforma největší kryptoměnové burzy Binance, ve spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze (VŠE) spustila online kurz zaměřený na digitální aktiva a blockchain.

Čtyřtýdenní kurz se spolupráci s VŠE v Praze – Digital Assetcs and Blockchain Industry (Digitální aktiva a blockchainové odvětví) – byl navržen ve spolupráci s doktorem Jakubem Jedlinským a inženýrem Kareemem Abdallahem. Zaměřuje se na témata, jako je Bitcoin, vznik a vývoj kryptoměnového odvětví, přehled o současném a budoucím stavu kryptoměn, užitná hodnota kryptoměn a jejich vliv na finanční systémy.

Kurz studenty připraví na reálná očekávání, která by měli mít ve světě digitálních aktiv. S kryptoměnami je často spojeno mnoho nereálných až toxických představ, které se kurz snaží uvést na pravou míru.

Cílem je připravit studenty na případná rizika a nástrahy spojené s digitálními aktivy, jako je schopnost rozpoznat důvěryhodné firmy a projekty a nenechat se napálit různými projekty slibujícími vysoké zhodnocení.

Vážím si toho, že VŠE byla první školou, se kterou Binance Academy jakožto vzdělávací divize největší kryptoměnové společnosti na světě, dojednala akademicky zaštítěný kurz. Vnímám to jako uznání a potvrzení naší kvalitní práce a reputace, neboť VŠE vyučuje ekonomické kurzy o kryptoaktivech již od roku 2014, tedy jako první na světě. Pro mě a Kareema byla příprava online kurzu výzva, VŠE se vydává tímto směrem a jsme rádi, že můžeme být u toho, učíme se nové věci,” uvedl Jakub Jedlinský, tvůrce kurzu a odborný asistent z Katedry mezinárodních vztahů VŠE.

Kurz Digital Assets and Blockchain Industry probíhá celý online, a to v angličtině. Pro zahájení studia stačí mít aktivní účet na Binance Academy a můžete začít studovat.

Do kurzu se tak můžou přihlásit nejen studenti VŠE, ale i široká veřejnost se zájmem o téma. Široké možnosti využití kryptoměn dokládá i samotná platba za kurz, která pomocí kryptoměn probíhá. Studenti, kteří mají o kurz zájem, musí zaplatit částku 10 USDT (přibližně 230 Kč). Po absolvování kurzů obdrží účastníci společný certifikát univerzity a Binance Academy.

VŠE svým kurzem na vzdělávací platformě doplní také další prestižní evropské univerzity jako EBI v Lucemburku a ESCP v Paříži. Zapojením renomovaných akademických pracovníků chce Binance Academy vzdělat ještě větší počet studentů v oblasti blockchainové technologie.

Spojení s prestižními evropskými univerzitami a možnost poskytovat univerzitně akreditované kurzy o Web3 je skvělý úspěch. Vzdělávání je klíčové pro rozvoj nových příležitostí v technologiích, které přetvářejí naši budoucnost a ekonomiku. V Binance usilujeme o finanční inkluzivitu i ekonomickou svobodu, a jsme nesmírně rádi, že jsme tomu zase o krok blíž.” komentuje spolupráci Yi He, spoluzakladatelka Binance.

Český kryptotrh patří k těm nejrozvinutějším v Evropě, a nabízí mnoho pracovních příležitostí pro ty, kteří se v něm orientují. Univerzitně akreditované vzdělání proto přinese uživatelům široké možnosti dalšího uplatnění. Certifikát VŠE a Binance Academy pomůže odemknout nové kariérní příležitosti v blockchainovém průmyslu.

Líbil se vám tento článek?
1
0

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.