Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Nezávislá finanční konference MoneyFest 2024: Přijďte načerpat inspiraci a zažijte finanční restart!

Zažijte nový finanční restart na MoneyFestu 18. dubna! Získejte neocenitelné znalosti od profesionálů v oboru a navažte kontakty s inspirativními podnikateli.

Publikováno
Nezávislá finanční konference MoneyFest 2024: Přijďte načerpat inspiraci a zažijte finanční restart!

Potřebujete finanční restart? Přijďte ve čtvrtek 18. dubna na MoneyFest, nezávislou finanční konferenci, kde se setkají poradci a profesionálové v oblasti financí.

Na konferenci můžete načerpat neocenitelné znalosti od zkušených odborníků v oboru a získat řadu cenných informací i nápadů.

Navázejte kontakty s inspirujícími osobnostmi, které úspěšně podnikají, získejte informace o novinkách a novou inspiraci pro vaše podnikání!

O čem je MoneyFest?

Moneyfest je nadupaná nezávislá finanční konference, která bojuje za osvětu financí. V programu vás čekají úžasní řečníci s těmito tématy:

  • Finfluencerství
  • Vyjednávání
  • Budování osobního brandu
  • Finanční poradenství
  • Crowdfunding
  • Kryptoměny
  • Investice

Vstup na akci je omezen na prvních 500 zájemců, proto neváhejte a přidejte se k nám na tomto exkluzivním eventu, kde získáte cenné informace a znalosti o nejaktuálnějších trendech ve finančním světě.

Informace o akci

Místo konání: Praha Cubex

Datum: 18. dubna od 8:00

Vstupné:

  • Entry: 1 499 Kč

Zdroj: moneyfest.cz

Vstupenky MoneyFest 2024.

Na co se můžete těšit?

Konference nebude jen o penězích, těšit se můžete na mnohem více:

Panelové diskuze s odborníky: Pozvání přijali významní ekonomové, podnikatelé a vizionáři. Očekávejte živé debaty plné palčivých otázek, prognóz a trendů. Připravte se na širokou škálu názorů a perspektiv, které vám rozšíří obzory.

Odborné vzdělávání: Konference se zaměří na rozvoj vašich profesních dovedností. Získáte praktické rady, návody a metody přímo aplikovatelné ve vaší práci. Budete se moci ponořit do důležitých oblastí jako makroekonomie, nemovitosti, investice a dalších kritických segmentů finanční branže.

Workshopy: Nezapomeňte si sebou blok a tužku pro zaznamenání poznámek. Na workshopech bude odhaleno to nejlepší know-how. Od expertů se naučíte vše potřebné krok za krokem a získáte nahlédnutí do jejich profesních tajů. Konference bude reflektovat aktuální trendy a žádné téma nebude tabu.

Těšit se můžete na řečníky jako je Ondřej Koběrský, Radim Pařík, Jana Sedláková, Pavel Ryba a mnoho dalších.

Co se týče občerstvení, všechny účastníky čeká bohatý catering včetně nápojů. VIP hosté navíc získají přístup k neomezenému výběru alkoholických i nealkoholických nápojů.

Nenechte si ujít MoneyFest 2024. Užijte si super akci a načerpejte nové vědomosti.

Líbil se vám tento článek?
0
0

Autor

Veronika se více než pět let specializuje na analýzu bankovního sektoru a finančních produktů, přičemž na základě toho připravuje podrobné recenze bank a jejich portfolia. Její výzkum v oblasti financí je základem pro její práci na portálu Finex, kde se zaměřuje na poskytování aktuálních a srozumitelných informací, a zvyšování finanční gramotnosti.

Tuto osvětu považuje za klíčovou pro lepší budoucnost jednotlivců i společnosti, a věří, že finanční vzdělání je základem pro finanční nezávislost. Jejím cílem je přispívat k podpoře zájmu o peníze a investice, nabízet čerstvé perspektivy a pomoci čtenářům lépe se orientovat v komplexních finančních tématech.

“Nejlepší investicí je ta do vlastního vzdělání. A právě finanční gramotnost je klíčem k finanční nezávislosti.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎