Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Ledger uvádí novou hardwarovou peněženku Nano S Plus zaměřenou na NFT

Publikováno
Ledger uvádí novou hardwarovou peněženku Nano S Plus zaměřenou na NFT
Zdroj: shutterstock.com

Ledger, jeden z největších světových výrobců hardwarových krypto peněženek, jenž má na svém kontě 4,5 milionu prodaných výrobků, uvedl na trh zcela nový produkt specializující se na úschovu nezaměnitelných tokenů (NFT).

Novinka s názvem Ledger Nano S Plus je navržena s ohledem na potřeby sběratelů NFT a jejím cílem je poskytovat uživatelům Web3 bezpečnější zkušenost, což je také podpořeno novou funkcí “clear signing” prostřednictvím Ledger Live.

Poznámka

Poznámka: Funkce clear signing uživatelům před potvrzením transakce zobrazí v oficiální aplikaci Ledgeru všechny detaily o transakci, eliminuje tak pravděpodobnost potvrzení chybné transakce – uživatel má mnohem lepší šanci si všimnout, že něco nesedí.

Ledger Nano S Plus je první peněženkou od společnosti Ledger umožňující potvrzování transakcí s NFT skrze clear signing.

Správa NFT transakcí

Společnost Ledger uvedla na trh první peněženku v roce 2015 pod názvem HW1. Ledger Nano S Plus je nyní šestým produktem v řadě a je zároveň další generací původní řady Nano vydané v roce 2016.

Poslední peněženka vydaná v roce 2019 pod známým názvem Ledger Nano X již také podporovala NFT skrze aplikace třetích stran. Nicméně nová peněženka je upravena tak, aby nativně podporovala zabezpečenou správu transakcí NFT na přímo.

“Uživatelé Ledger Nano vždy mohli ukládat NFT na svá zařízení prostřednictvím partnerů.

Nyní však softwarová aplikace upřednostňuje podporu NFT, kde si uživatelé mohou prohlížet svá NFT v Ledger Live a bezpečně provádět transakce prostřednictvím funkce clear signing,” poznamenal Ian Rogers, CEO společnosti Ledger.

Společnost Ledger také nedávno uzavřela parnerství s blockchainovou platformou The Sandbox, přičemž se chystá rozdávat svou starší verzi Ledger Nano S držitelům tokenu SAND.

Nová krypto peněženka Ledger Nano S Plus byla vydána již na začátku března v limitované edici na předobjednávku za 79 USD. Nyní lze zatím produkt zakoupit pouze na oficiálních stránkách společnosti Ledger.

Líbil se vám tento článek?
2
0

Autor

Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o toto odvětví začala aktivně a blíže zajímat. Jsou to již čtyři roky, co sleduji nejrůznější novinky a fundamentální vlivy, o nichž následně píšu články v několika internetových magazínech. Ráda také monitoruji trhy s digitálními aktivy, dlouhodobě hodluji i investuji do začínajících projektů. Svět kryptoměn může být i nebezpečný, ale zároveň nabízí to, co dosavadní finanční systém nedokáže. Proto věřím, že jsou decentralizované technologie včetně kryptoměn budoucností.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.