Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Koupili jste si v uplynulých 2 letech nějaké NFT? Vyberte si $FRAME airdrop zdarma!

Publikováno
Koupili jste si v uplynulých 2 letech nějaké NFT? Vyberte si $FRAME airdrop zdarma!
Zdroj: frame.xyz

Bear market se na trhu s nezaměnitelnými tokeny (NFTs) podepsal vskutku brutálně. Většina kolekcí úplně umřela a i sbírky považované tzv. za blue-chip ztratily od svých maxim obvykle kolem 90 % hodnoty. Dnes však držitelé NFTs a obchodníci obdrželi alespoň malou záplatu za své strasti, kterou je airdrop kryptoměny $FRAME.

$FRAME obdrží zdarma všichni, kdo v uplynulých 2 letech obchodovali NFTs na blockchainu Etherea. Governance token sítě Frame, rollupu vyvíjeného speciálně pro NFTs, si budou moct obchodníci vybrat až po 31. lednu 2024, kdy Frame spustí mainnet své sítě. Nyní je však třeba se k airdropu na webu frame.xyz zaregistrovat.

Pro registraci k airdropu je nutné ke stránce:

  • připojit svoji peněženku,
    • lze i více adres, pokud jste obchodovali NFTs na více adresách,
  • připojit svůj účet na X a sledovat profil Frame
  • a povolit zveřejnění postu na X, že si vybíráte svůj airdrop.

A potom nezbývá, než na své tokeny počkat na spuštění mainnetu 31. ledna 2024.

Zdroj: frame.xyz
Uvítání před registrací ke claimu tokenu $FRAME

Jak hodnotný bude airdrop $FRAME?

Odpověď na tuto otázku bohužel nikdo nezná. Nejen, že se token zatím neobchoduje na žádné burze, ale navíc nebyla ani zveřejněna jeho tokenomika. Dle všeho se však jedná o kvalitní projekt a po spuštění by tedy nemusel být ohodnocen nijak špatně. Také by o jeho zalistování měla mít zájem většina kryptoměnových burz.

Kolik $FRAME bude emitovaných a kolik při spuštění v oběhu se také neví, z alokace airdropu však lze usuzovat, že komunitě budou v rámci airdropu celkem přerozděleny vyšší desítky milionů tokenů.

Airdrop bude distribuován velmi férově a velryby nebudou nikterak zvýhodněny. Například trader @pranksy, který za sledované období zobchodoval NFTs za 34 milionů USD, tvůrcům zaplatil na royalties přes 1,8 milionu USD a v žebříčku airdropu okupuje 3. pozici, obdrží “pouhých” 7 500 $FRAME.

Z dostupných dat také víme, že lidé kolem 30 000. místa získají 950 $FRAME, adresy kolem 150 000. místa 350 $FRAME a ti nejmenší obchodníci 50 $FRAME. Lze tedy říci, že se jedná o velmi rovnoměrně rozdělený airdrop. Výhodu tak v tomto airdropu budou mít nejspíše zejména ti, kteří k obchodování používají více různých adres.

Další výhodu mají ti, kdo zkoušeli testovací síť Frame a plnili různé úkoly. Testeři by měli obdržet i další tokeny, stejně tak ti, kteří budou plnit úkoly na mainnetu Frame.

Přidáte se mezi ně? Protože jak říkají analytici, rok 2024 bude rokem airdropů. Dávejte si však pozor a k airdropům se hlašte jen na správných webech. Útoků podvodníků schovaných za falešnými weby, které vám po připojení vaši kryptoměnovou peněženku vysají, totiž stále přibývá.

Líbil se vám tento článek?
3
0

Autor

Jmenuji se Michal Sobol a na Finex.cz vedu kryptoměnovou redakci. Po několika letech sledování kryptoměnového trhu si myslím, že obchodovat digitální aktiva bez nutných vědomostí je holý nerozum. V tomto světě totiž ještě více než kdekoli jinde platí, že zkušení vyhrávají a nezkušení prohrávají. I z tohoto důvodu rád přikládám ruku k dílu a věřím, že společně s redaktory a přispěvateli dokážeme čtenářům Finex.cz předat mnoho užitečných informací.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.