Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Investiční platforma eToro rozšiřuje svou působnost také do USA

Publikováno
Investiční platforma eToro rozšiřuje svou působnost také do USA

Broker eToro svou činnost zahájil v roce 2007. Za více než deset let působení si vybudoval post přední světové sociální obchodovací sítě. Jedním z průlomových mezníků v historii eToro se pak stal rok 2013, kdy mohli registrovaní uživatelé začít obchodovat přes CFD s Bitcoinem a dalšími kryptoměnami. (Pozn.: eToro USA LCC nenabízí CFD, k dispozici jsou pouze skutečná krypto aktiva)

V současné době eToro přichází s novinkou: svou obchodovací platformu spouští také pro americký trh, což je určitě dobrá zpráva. Konkrétně zahajuje působení zatím ve 32 státech (původní informace hovořily o 30 státech). Svou působnost by měl navíc dále rozšířit, jakmile to bude možné vzhledem ke splnění nutných regulačních předpisů.

V první fázi expanze na americký trh by mělo k dispozici být, dle posledních dostupných informací, 13 zatím blíže neurčených kryptoměn. Okruh aktiv, se kterými bude možné obchodovat, by se měl dále rozšiřovat v průběhu příštích 12 měsíců. Celkem v současné době nabízí broker zhruba 1500 různých aktiv.

Dále eToro spouští vlastní peněženku eToro Wallet, která zatím podporuje 6 kryptoměn. I to je prozatímní číslo – podporovaných kryptoměn by mělo být v blízké budoucnosti více.

U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.

Jak funguje eToro

Začínající obchodníci mají po registraci možnost vidět činnost těch, kteří už na platformě působí, samozřejmě s přihlédnutím k ochraně citlivých údajů. Díky možnosti analyzovat obchodní strategii zkušenějších obchodníků mohou začátečníci rychle nabývat nové dovednosti.

Klienti na síti jsou různorodého typu od drobných investorů po ty, kteří investují vyšší částky. Pro zcela nezkušené obchodníky je navíc k dispozici možnost na počátku investovat pouze virtuální měnu, nikoli skutečné peníze.

Informace o rizicích

Článek pojednává o obchodování s kryptoměnami, které nabízí eToro USA LLC (“MSB”) (NMLS: 1769299) a není FDIC ani SIPC pojištěný. Investování zahrnuje riziko a obsah je poskytován pouze pro vzdělávací účely, neznamená a doporučení a není zárukou budoucí výkonnosti. Finec.z není přidružená společnost a může být kompenzován, pokud přistupujete k určitým produktům nebo službám nabízeným MSB.

Líbil se vám tento článek?
1
0

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 64 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.