Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Interactive Brokers představuje jednoduchou mobilní aplikaci pro globální obchodování s akciemi

Publikováno
Interactive Brokers představuje jednoduchou mobilní aplikaci pro globální obchodování s akciemi
Zdroj: cnbc.com

Interactive Brokers, jeden z největších globálních akciových brokerů, před pár dny představil IBKR GlobalTrader, jednoduchou mobilní obchodní aplikaci pro investory, která umožňuje obchodovat s akciemi po celém světě. Díky jednoduchému designu je aplikace snadno použitelná pro začínající investory, ale zároveň je i dostatečně výkonná pro zkušené obchodníky.

Investoři si mohou v této aplikaci během několika minut otevřít účet a začít obchodovat s akciemi na více než 80 burzách v Severní Americe, Evropě a Asii. Investoři, kteří obchodují s IBKR GlobalTrader, využívají výhod globálních zkušeností společnosti Interactive Brokers, která obsluhuje více než 1,75 milionu účtů ve více než 200 zemích.

Akcie můžete obchodovat přímo z mobilu ve 23 různých měnách

Aplikace IBKR GlobalTrader byla vyvinuta speciálně pro globální investory a umožňuje investorům pohodlně provádět vklady až ve 23 různých měnách. Tyto vklady jsou automaticky převáděny podle mezibankovních kurzů na měnu potřebnou k nákupu a prodeji akcií na různých trzích a v různých zeměpisných oblastech. Investorům, kteří hledají globální diverzifikaci, ale nejsou si jisti, do čeho investovat, pomáhá skener IBKR GlobalAnalyst identifikovat investiční příležitosti po celém světě.

“Vzhledem k tomu, že stále více jednotlivců na celém světě objevuje výhody aktivní účasti na finančních trzích, potřeba jednoduché a snadno použitelné aplikace pro obchodování s akciemi nebyla nikdy větší. Nástroj IBKR GlobalAnalyst pomáhá začátečníkům i pokročilým obchodníkům najít investiční příležitosti a ti pak mohou pomocí jednoduché aplikace IBKR GlobalTrader obchodovat s akciemi po celém světě,” řekl Steve Sanders, manažer pro marketing a vývoj produktů ve společnosti Interactive Brokers.

Náklady na obchodování s IBKR GlobalTrader jsou transparentní a nízké. Pro evropské investory začínají provize na pouhých 0,0035 dolarů za akcii. Provize u forexových transakcí činí 0,03% násobek hodnoty obchodu, bez skrytých spreadů nebo přirážek.

Investování zahrnuje rizika ztrát.‎

Nové funkce a nástroje

Aplikace IBKR GlobalTrader nabízí vše, co by investor od mobilní aplikace pro investování očekával. Mezi nástroje a funkce dostupné v aplikaci IBKR GlobalTrader patří např.:

  • Frakční akcie: Není nutné kupovat celé akcie, ale naopak využít možnost nákupu jejich frakcí – částí. Investovat do amerických akcií tak můžete investovat už s pouhým 1 dolarem bez ohledu na cenu akcie.
  • Snadný nákup a prodej akciových pozic: Jedním klepnutím mohou investoři nakoupit akcie, o které mají zájem, a naopak prodat ty, které již nechtějí vlastnit.
  • Obchodování s kryptoměnami: Můžete jednoduše obchodovat s Bitcoinem, Bitcoinem Cash, Ethereem nebo Litecoinem, nicméně obchodování s kryptoměnami je k dispozici pouze klientům společnosti IB LLC.
  • Bezplatné vzdělávací zdroje: Investoři se mohou průběžně dozvídat více o trzích, obchodování a investování prostřednictvím IBKR Campus.

Aplikace IBKR GlobalTrader je k dispozici ke stažení v Apple App Store a na Google Play. Investoři se mohou nezávazně přihlásit i k bezplatné zkušební verzi.

Líbil se vám tento článek?
10
0

Autor

O investování a finanční trhy se zajímám od roku 2013. Krátce na to jsem se spálil jako aktivní day trader. Zaplacené „školné“ se mi však celkem vyplatilo. Vrhnul jsem se do studia a od roku 2017 dlouhodobě investuji, přičemž v rámci své strategie kombinuji pasivní a aktivní investiční přístup s výhradním zaměřením na akciové trhy.
Inspirací mi jsou především Warren Buffett a jeho učitel Benjamin Graham, z českých investorů pak Daniel Gladiš. Nabyté vědomosti se snažím předávat čtenářům, přičemž se nejraději věnuji textům o investičních strategiích, psychologii obchodování a analýzám jednotlivých akcií.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 72,87 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 74 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎