Finex.cz logo
Menu
Finex » Akcie » InteractiveBrokers » Interactive Brokers představuje jednoduchou mobilní aplikaci pro globální obchodování s akciemi

Interactive Brokers představuje jednoduchou mobilní aplikaci pro globální obchodování s akciemi

Interactive Brokers představuje jednoduchou mobilní aplikaci pro globální obchodování s akciemi
Zdroj: cnbc.com

Interactive Brokers, jeden z největších globálních akciových brokerů, před pár dny představil IBKR GlobalTrader, jednoduchou mobilní obchodní aplikaci pro investory, která umožňuje obchodovat s akciemi po celém světě. Díky jednoduchému designu je aplikace snadno použitelná pro začínající investory, ale zároveň je i dostatečně výkonná pro zkušené obchodníky.

Investoři si mohou v této aplikaci během několika minut otevřít účet a začít obchodovat s akciemi na více než 80 burzách v Severní Americe, Evropě a Asii. Investoři, kteří obchodují s IBKR GlobalTrader, využívají výhod globálních zkušeností společnosti Interactive Brokers, která obsluhuje více než 1,75 milionu účtů ve více než 200 zemích.

Akcie můžete obchodovat přímo z mobilu ve 23 různých měnách

Aplikace IBKR GlobalTrader byla vyvinuta speciálně pro globální investory a umožňuje investorům pohodlně provádět vklady až ve 23 různých měnách. Tyto vklady jsou automaticky převáděny podle mezibankovních kurzů na měnu potřebnou k nákupu a prodeji akcií na různých trzích a v různých zeměpisných oblastech. Investorům, kteří hledají globální diverzifikaci, ale nejsou si jisti, do čeho investovat, pomáhá skener IBKR GlobalAnalyst identifikovat investiční příležitosti po celém světě.

"Vzhledem k tomu, že stále více jednotlivců na celém světě objevuje výhody aktivní účasti na finančních trzích, potřeba jednoduché a snadno použitelné aplikace pro obchodování s akciemi nebyla nikdy větší. Nástroj IBKR GlobalAnalyst pomáhá začátečníkům i pokročilým obchodníkům najít investiční příležitosti a ti pak mohou pomocí jednoduché aplikace IBKR GlobalTrader obchodovat s akciemi po celém světě," řekl Steve Sanders, manažer pro marketing a vývoj produktů ve společnosti Interactive Brokers.

Náklady na obchodování s IBKR GlobalTrader jsou transparentní a nízké. Pro evropské investory začínají provize na pouhých 0,0035 dolarů za akcii. Provize u forexových transakcí činí 0,03% násobek hodnoty obchodu, bez skrytých spreadů nebo přirážek.

Interactive Brokers logo
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎

Nové funkce a nástroje

Aplikace IBKR GlobalTrader nabízí vše, co by investor od mobilní aplikace pro investování očekával. Mezi nástroje a funkce dostupné v aplikaci IBKR GlobalTrader patří např.:

  • Frakční akcie: Není nutné kupovat celé akcie, ale naopak využít možnost nákupu jejich frakcí – částí. Investovat do amerických akcií tak můžete investovat už s pouhým 1 dolarem bez ohledu na cenu akcie.
  • Snadný nákup a prodej akciových pozic: Jedním klepnutím mohou investoři nakoupit akcie, o které mají zájem, a naopak prodat ty, které již nechtějí vlastnit.
  • Obchodování s kryptoměnami: Můžete jednoduše obchodovat s Bitcoinem, Bitcoinem Cash, Ethereem nebo Litecoinem, nicméně obchodování s kryptoměnami je k dispozici pouze klientům společnosti IB LLC.
  • Bezplatné vzdělávací zdroje: Investoři se mohou průběžně dozvídat více o trzích, obchodování a investování prostřednictvím IBKR Campus.

Aplikace IBKR GlobalTrader je k dispozici ke stažení v Apple App Store a na Google Play. Investoři se mohou nezávazně přihlásit i k bezplatné zkušební verzi.

Ohodnoťte tento článek!

Připojte se k diskuzi
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Aktuální cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Philip Morris ČR ---
N/A
Erste group ---
N/A
RECENZE

TOP Nejlepší brokeři

eToro logo
eToro Reklama
U 80.2 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
XTB logo
XTB ★ 93 %
U 82 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets ★ 92 %
U 78.16 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Trading212 logo
Trading212 ★ 91 %
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Degiro logo
Degiro ★ 89 %
Investování zahrnuje rizika ztrát.

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex.cz logo