Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

[BTC + ETH] Analýza 7. 7. 2023 – Které supporty odrazí cenu?

Publikováno

Ahoj tradeři, minulý týden nás čekal extrémně důležitý uzávěr měsíce, který nakonec dopadl podle očekávání příjemně pro býky. Bitcoin (BTC) tak potvrdil, že má nadále sílu pokračovat v pohybu nahoru, s cílem 35 tisíc USD.

Měsíční graf

Aktuálně tedy máme za sebou breakout a jakékoli případné pullbacky do supportu mezi 29 250 až 27 200 USD by měly být zcela jasně nákupními příležitostmi, s invalidací pod posledním minimem.

Hlavní měsíční scénář BTC
Hlavní měsíční scénář BTC

Denní graf

Z pohledu denních svící jsme sice také breakoutovali, ale během včerejška Bitcoin zkusil prorazit na nová maxima, ale tento pokus byl neúspěšný a pouze vybral likviditu nad předchozími svícemi.

Je tedy pravděpodobné, že na denním grafu právě nyní začíná komplexnější pullback, který by nás mohl zavést do supportu z měsíčního grafu.

Počátky pullbacku na denním grafu 
Počátky pullbacku na denním grafu

Ethereum

Ačkoliv Ethereum (ETH) bylo v posledních týdnech spíše slabší než Bitcoin, nyní je na týdenním grafu nastaveno podobně příjemně pro býky. Supportem je v tomto případě level 1 800 USD a knoty by případně mohly vyplnit celou zónu až k 1 740 USD.

Tak jako tak, týdenní graf ETH vypadá připravený na růst a očekávám, že dříve či později bychom měli vidět odraz k zónám kolem 2 100 a 2 270 USD.

Nastavení grafu ETH 
Nastavení grafu ETH

Závěr

Krypto a především hlavní dva leadeři trhu (BTC a ETH) vypadá nastavené dobře pro býky z pohledu týdenního i měsíčního časového rámce. Samozřejmě, aby se mohly dostat do svých supportů, potřebujeme ještě chvíli vidět propady o jednotky procent, ale na vyznačených úrovních mají výraznou výhodu býci a je vhodné se dívat po síle trhu pro long obchody.

Připojte se k Blockspace!

Členové skupiny Blockspace každodenně získávají aktuální informace z trhů a technické i fundamentální analýzy široké škály aktiv. Kromě traderů nejsou opomenuti ani hodleři, kteří se mohou inspirovat sdíleným portfoliem skupiny.

Na Discordu, kde veškerá komunikace probíhá, členové dále najdou pravidelné livestreamy, vysokoúrokové příležitosti v DeFi, upozornění na kryptoměnové airdropy a samozřejmě nechybí ani vzdělávací materiály. Skupinu je možné vyzkoušet na 7 dní zdarma. Zkuste to!

Líbil se vám tento článek?
6
0

Autor

Andy je investor a swingový obchodník především na poli kryptoměn, avšak i s okrajovým zájmem o komoditní trh.

V tradingovém prostředí se aktivně pohybuje od roku 2018, kdy také založil skupinu Blockspace, ve které se se svým týmem věnuje důležitým informacím a vzdělávání v oblasti především kryptoměnového tradingu.

“Beru jako poctu účastnit se inovací, které krypto přináší, a chci pomáhat ostatním se v tomto trhu zorientovat.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.