Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

[ZÁZNAM] Bitcoin 2021 je tu – Největší bitcoinová konference světa začíná již dnes – sledujte ji online!

Publikováno
[ZÁZNAM] Bitcoin 2021 je tu – Největší bitcoinová konference světa začíná již dnes – sledujte ji online!

Už dnes začíná jedna z největších kryptoměnových událostí tohoto roku. Jedná se o Bitcoin 2021 Conference, která se letos uskuteční v Miami a přivítat může až více než 21 000 účastníků. Organizátoři přesto očekávají návštěvnost přibližně na úrovni 12 000 lidí.

Tato dvoudenní konference by se měla stát největší kryptoměnovou konferencí v historii, díky čemuž si hned několik analytiků z tohoto světa myslí, že právě Bitcoin 2021 Conference může být spouštěčem dalšího růstu BTC.

Dva dny kvalitních či překvapivých osobností

I navzdory všem problémům, restrikcím a pravidlům se podařilo organizátorům této konference zajistit, že se na ní vystoupí ty největší kryptoměnové osobnosti vůbec.

Kromě takových expertů jako Nick Szabo, Jimmy Song či Max Keiser, se vrámci diskusních panelů, interview či přednášek a prezentaci představí ještě takové osobnosti a kapacity jako Tyler a Cameron Winklevossovi, Michael Saylor, Brian Brooks či primátor města Miami, Francis Suarez.

Na konferenci už potvrdil účast i Vitalik Buterin, který však nemá potvrzenou žádnou přednášku nebo interview, takže je pravděpodobné, že přijde spíše jako účastník.

S těmito jmény ale seznam zajímavých osobností zdaleka nekončí. Své místo totiž dostanou například celebrity jako Tony Hawk či Floyd Mayweather, jehož oznámení v jednom z panelů se nesetkalo právě s nadšením kryptoměnové komunity. To bylo ale organizátorům velmi rychle odpuštěno poté, co oznámili opravdu speciálního hosta. Je jím Ross Ulbricht (The Dread Pirate Roberts), zakladatel dark webu Silk Road a bezpochyby jedna z nejpodstatnějších postav v kryptoměnové historii.

Ross Ulbricht se této konference zúčastní pouze prostřednictvím online hovoru, protože je aktuálně odsouzený na dvě doživotí (a dalších 40 let) za jeho kriminální činnost.

Zda se to kryptoměnovým fanouškům líbí nebo ne, jeho vliv na vývoj Bitcoinu byl na jeho počátku enormní. Proto je pochopitelné, že i přesto, jak špatně jeho příběh dopadl, je Ross Ulbricht jedním z přednášejících na prozatím největší Bitcoin konferenci v historii.

Miami dostalo přednost

Tato konference má již svoji tradici, přičemž se tento rok původně měla konat mezi dubnem a květnem v Los Angeles. Od tohoto kroku byli ale organizátoři nuceni odstoupit zejména kvůli covid-restrikcím a zdravotní situaci ve městě, a proto se rozhodli konferenci přesunout na později a do jiné oblasti.

Poznámka

Rozhodnutí pro Miami se přitom jeví více než logické zejména kvůli tomu, že se toto město v posledních týdnech až měsících doslova mění na kryptoměnový hub.

Z části za to určitě může i primátor Francis Suarez, který nejenže dostane prostor i právě na dané konferenci, ale který se již několikrát i sám vůči kryptoměnám vyjádřil, že je považuje za měny a tak se vůči nim i plánuje chovat.

Francis Suarez navíc potvrdil, že Bitcoin i Ethereum vlastní, přičemž je také plánuje nadále dokupovat. Jeho vliv na kryptoměnový svět, respektive minimálně na kryptoměnový sektor v Miami, je určitě obrovský a může být důvodem, proč se z tohoto města pomalu stane kolébka kryptoměn, minimálně v rámci USA.

Velká očekávání

Navzdory tomu, že jde o první velkou konferenci od vypuknutí koronavirové pandemie, má tato konference potenciál stát se tou největší Bitcoin konferencí v historii. I proto se hned několik expertů či analytiky nechalo slyšet, že si myslí, že právě tato událost může znovu nakopnout kryptoměnový sektor ke cenovému růstu.

Sledujte konferenci online!

Přestože přímo na konferenci může být přibližně 20 000 lidí, celá tato událost se dá sledovat i přímo online. První den, který začne už za malou chvíli po publikaci tohoto článku, si můžete prohlédnout prostřednictvímtohoto Youtube linku. Druhý den, který je naplánován na sobotu, si můžete prohlédnout zde. Další info o akci naleznete na jejich oficiálním instagramovém a 15 profilu.

Záznam přenosu prvního dne

Záznam přenosu druhého dne

Líbil se vám tento článek?
3
0

Autor

Od roku 2017 se věnuji kryptoměnám zejména z pohledu novinek a fundamentálních analýz, přičemž píšu články nejen pro několik slovenských a českých webů, ale také pro zahraniční projekty. Na kryptoměnách mě fascinuje zejména jejich ekonomický potenciál a to, jak mohou ovlivnit a společně změnit finanční svět. Je téměř jisté, že FinTech, kryptoměny a decentralizované technologie najdeme v budoucnu ve všech možných odvětvích a já chci určitě být součástí této změny.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.