Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Výsledky ankety Broker roku jsou tu! Kdo se stal nejoblíbenějším brokerem za rok 2021?

Publikováno
Výsledky ankety Broker roku jsou tu! Kdo se stal nejoblíbenějším brokerem za rok 2021?

V uplynulém týdnu proběhl a úspěšně skončil desátý ročník ankety Broker Roku. Od pondělí 11. října 2021 znají tradeři a investoři nejoblíbenějšího a nejuznávanějšího brokera v České republice. Na hlasování se mohl podílet každý, kdo na oficiálních webových stránkách označil v období mezi 4.-10. říjnem 2021 svého favorizovaného brokera.

Vítězem se pro letošní rok stala společnost XTB Online Trading, která tak obhájila své prvenství z předchozího ročníku.

Do ankety byli nominováni všichni brokeři s platnou evropskou licencí a zároveň mající pro své klienty podporu v českém jazyce. O vítězi rozhodl celkový počet obdržených hlasů. Hlasování tak odráželo subjektivní hodnocení širokou veřejností a tím se přiblížilo ke skutečnému vnímání brokerů ze strany investorů a traderů.

V minulých ročnících ovládli anketu e-Broker Fio banky a.s., X-Trade Brokers, Brokerjet České spořitelny, Colosseum a.s. nebo LYNX B. V..

Výsledky ankety Broker Roku za rok 2021

  1. XTB Online Trading
  2. Fio banka a.s.
  3. Purple Trading

Celkově letos v anketě hlasovalo 8 563 traderů a investorů.

“Jsem rád, že anketa se těší takové oblibě ze strany traderů a investorů. Je dobře, že tolik hlasujících má zájem na tom, aby brokeři dostali zpětnou vazbu a mohli tak dále pracovat a zlepšovat své služby. Musím říct, že v konkurenci tolika brokerských společností působících na českém trhu není snadné se prosadit. O to větším úspěchem je, umístit se na prvních příčkách v anketě,” uvedl Michal Stibor, ředitel ankety Broker Roku.

Anketu Broker Roku organizuje a pořádá, již od roku 2011, společnost Financial Progress Group a.s.. Oficiální vyhlášení výsledků proběhne v rámci investiční a tradingové konference MoneyExpo Online 2021. Zároveň se zde uskuteční panelová diskuse se zástupci brokerů umístěných na prvních třech místech.

Líbil se vám tento článek?
7
0

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎