Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Již tento týden: Konference MoneyExpo Online 2021 – Trading a investování na jedné lodi!

Aktualizováno
Již tento týden: Konference MoneyExpo Online 2021 – Trading a investování na jedné lodi!

Vážení čtenáři, už za necelé dva týdny začne v pořadí již 10. ročník tradingové a investiční konference MoneyExpo. Je až neskutečné, jak ten čas letí. Během těchto deseti let se mnoho změnilo, a to nejenom na finančních trzích.

Poslední dva roky zažíváme velmi zvláštní období ovlivněné pandemií Covid-19. Protože tato velmi zvláštní doba hýbe finančními trhy napříč celým světem, nemůžeme vás nechat bez aktuálních informací a názorů odborníků. A to jak v oblasti tradingu, tak investování.

Kvůli hrozbě nových restrikcí a omezení se pořadatelé rozhodli letošní ročník konference uspořádat opět v online podobě. Mnoho vážených a zkušených investorů i traderů tak přímo na Vaší obrazovce rozebere aktuální situaci a podívá se do budoucna.

Na víkend 16. a 17. 10. 2021 si proto už nic neplánujte, uskuteční se totiž konference MoneyExpo Online 2021.

Můžete se těšit na víkend plný přednášek na různá tradingová a investiční témata. Ústředním tématem této finanční konference bude aktuální situace na trzích, budoucí vývoj a možnosti investování. Odnesete si tak hned celou řadu praktických rad, názorů a informací, které budete moci ihned implementovat do svého obchodování a investičních portfolií.

Jako tomu bylo v uplynulých letech, i letos se řečníci zaměří na různé finanční trhy a investiční příležitosti, od forexu a akcií, přes komodity, kryptoměny, až po nemovitosti, fondy nebo datová centra. Svá know-how vám budou jako vždy předávat tradingové špičky a investiční odborníci nejenom z České republiky.

Pro letošní rok jsou rovněž připraveny dvě hlavní novinky

První z nich jsou 360° virtuální stánky partnerů konference. Jde o nové atraktivní a interaktivní komunikační prostředí, kde se budete moci pohybovat jako v reálném konferenčním stánku, komunikovat se zástupci partnerů nebo stahovat jejich bonusové materiály.

Druhou novinkou je sledování programu konference ZDARMA, stačí se pouze registrovat zde. Na email pak obdržíte link pro vstup do online prostředí konference. Budete si tak moci z pohodní svého domova, chaty, kavárny nebo kanceláře vychutnat:

  • 2 dny online programu
  • 18+ předních odborníků
  • 16+ hodin přednášek a diskusí
  • Užitečné bonusy ke stažení od partnerů
  • Expozici 360° virtuálních stánků

Letošní ročník bude opět nabitý radami, názory a informacemi. Nechte se inspirovat!

Jak přednášky na konferenci vypadají?

Za pomoci Michala Stibora, statutárního ředitel společnosti Financial Progress Group, a. s. a organizátora akce MoneyExpo Online jsme pro vás získali exkluzivní náhled na jednu z přednášek z minulého ročníku.

Více informací o letošní akci včetně programu a řečníků naleznete ZDE >>>.

Těšíme se na vás 16. – 17. 10. 2021!

Líbil se vám tento článek?
3
0

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 64 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.