Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

V Binance se donáší. Práskače motivují milionové odměny

V Binance se donáší. Práskače motivují milionové odměny
Zdroj: protos.com

Čínská spoluzakladatelka Binance Yi He varovala v příspěvku na síti X své zaměstnance, že pokud budou vynášet interní informace a přijde se na ně, dostanou výpověď. Zároveň nabízí zaměstnancům peněžní odměnu za nahlášení “zkorumpovaného” zaměstnance, který vynáší interní informace.

“Pokud prokážete, že člen týmu Binance je zkorumpovaný, zachováme vaši identitu v tajnosti a poskytneme vám bonus ve výši 10 000 až 5 milionů dolarů, uvedla Yi He.

Yi He svým vyjádřením reagovala na situaci kolem tokenu Ronin (RON), jeho cena se zhroutila po to, co byl zalistován na Binance. Někteří kryptoinvestoři si myslí, že někdo z burzy vynesl informace o zalistování Roninu a zajistil výhodu jiným investorům, kteří Ronin nakoupili ještě před zalistováním.

Poznámka

Takzvaný insider trading zahrnuje obchodování s kryptoměnami (nebo akciemi) osobou, která má neveřejné a podstatné informace o dané kryptoměně (nebo společnosti).

Insider trading je nelegální, pokud k daným informacím nemá přístup veřejnost.

Dalším krokem Yi He je změna metodiky vzhledem k externím partnerům burzy, kteří jsou odpovědní za komunikaci s vývojáři a investory kryptoměnových projektů. Pokud bude zjištěn únik informací u dalších kryptoměn, bude zalistování daného tokenu na Binance zrušeno.

Binance musela v listopadu 2023 zaplatit pokutu 4,3 miliard USD kvůli tomu, že nezavedla dostatečné systémy pro zabránění praní špinavých peněz a umožnila transakce prostředků teroristickým skupinám ISIS, Al Káida, Hamás a jiným.

Zároveň bude na konci února souzen bývalý CEO Binance Changpeng “CZ” Zhao potom, co přiznal vinu za nedodržení zákona proti praní špinavých peněz.

Uvidíme, jak se k těmto krokům postaví zaměstnanci Binance a jestli nově zavedené pravidla spoluzakladatelky Yi He pomůžou burze s bojem proti nelegálním tradingovým praktikám a zlepší Binance jako takovou.

Mějte přehled o tom, co se děje ve světě kryptoměn!

Přihlaste se k odběru našeho kryptoměnového newsletteru a už vám nic neuteče. Newsletter vám budeme posílat pokaždé, když budeme mít k situaci na krypto trhu co říct.

Díky nám budete mít přehled, co se stalo a co můžete do budoucna očekávat.

Je to úplně zadarmo a kdykoliv se můžete odhlásit. Mějte všechny důležité informace ve své emailové schránce. Pomůžeme vám dělat chytrá finanční rozhodnutí. Stačí se přihlásit k odběru vyplněním formuláře níže.

Líbil se vám tento článek?
0
0

Autor

Píšu o světě kryptoměn a NFT, vystudoval jsem bakalářský obor Anglický jazyk pro manažerskou praxi na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a název mé bakalářská práce byl: Analýza využití NFT v marketingových strategiích ve vybraných českých fotbalových klubech (psáno v AJ).

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.