Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Ředitel Binance naznačil, že kdo nyní vstoupí do kryptoměn, přichází s masami

Binance dosáhla 200 milionů zaregistrovaných uživatelů. Její ředitel to připisuje rostoucímu přijetí kryptoměn většinovou společností. Kryptoměnová burza ale míří ještě výš.

Publikováno
Ředitel Binance naznačil, že kdo nyní vstoupí do kryptoměn, přichází s masami
Zdroj: reddit.com

Generální ředitel Binance Richard Teng nedávno řekl, že kryptoměnový sektor se přesunul z éry “raných osvojitelů” a nyní vstoupil do epochy “rané většiny”. Naznačil tak, že příchod do kryptoměn v této době již neznamená výhodu být někde první.

Tengovo tvrzení přišlo v reakci na dosažení 200 milionů registrovaných uživatelů na Binance. Je to daleko největší počet uživatelů ze všech kryptoměnových burz.

Počet uživatelů se během 26 měsíců zvýšil ze 100 na 200 milionů. Rychlý růst společnosti připsal Teng měnícímu se prostředí kryptoměnového průmyslu.

Vnímá ho jako známku robustního růstu a zralosti kryptoměn obecně, kdy se čím dál větší část globální populace otevírá kryptoměnám a jejich možnostem.

Dalším cílem 1 miliarda uživatelů

Podle průzkumu společnosti Triple-A dosáhne v roce 2024 celosvětová základna uživatelů kryptoměn 562 milionů lidí, což je o 142 milionů více než v roce 2023, kdy jich bylo 420 milionů.

Z těchto čísel vyplývá, že uživatelé Binance tvoří přibližně 36 % celosvětové uživatelské základny kryptoměn.

Binance však nespí na vavřínech, protože její misí je mít celou 1 miliardu uživatelů. Navíc chce nadále prosazovat iniciativy, které podporují finanční inkluzi a inovace.

Cesta k 1 miliardě uživatelů nebude snadná. Bude vyžadovat téměř dvojnásobek počtu současných držitelů kryptoměn po celém světě a registraci jednoho z každých osmi lidí na planetě.

S “kryptoprezidentem” v Bílém domě je to možné

Bude to také vyžadovat politickou podporu od globálních regulátorů, zejména ve Spojených státech, kde téměř 50 milionů držitelů kryptoměn – kolem 10 % globální uživatelské základny – zůstává v regulační nejistotě.

Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) a podobné vládní organizace postupně přehodnocují svůj postoj ke kryptoměnám a jejich roli ve finančním světě, ale často vysílají rozporuplné signály, ze kterých se jen těžko usuzuje na budoucí vývoj.

Nadcházející prezidentské volby by mohly potenciálně situaci změnit. Předpokládaný republikánský kandidát Donald Trump opakovaně prohlásil, že pokud bude zvolen, stane se “prezidentem pro kryptoměny”.

“Naše země musí být v této oblasti lídrem, neexistuje žádné druhé místo,” uvedl Trump v příspěvku na své sociální sítí Truth Social.

Kromě toho se Trump také nechal slyšet, že by v případě zvolení okamžitě zasáhl proti antikrypto politice Joea Bidena a předsedy SEC Garyho Genslera. Doslova řekl, že by zakročil hned v první hodině úřadování.

Mohou to být jen jeho typicky chvástavé sliby, kterými se snaží naklonit si komunitu, ale také to může být příslib budoucí stability regulatorního prostředí v USA.

Staňte se součástí naší investiční rodiny na Discordu

Naše komunita je místem, kde se setkávají nováčci i vášniví obchodníci a zkušení investoři. Sdílejte své obchodní tipy, strategie a bavte se o aktuálních událostech na trzích. Každý den je novou příležitostí a každý člen naší komunity může přinést jedinečný pohled na svět financí.

Připojte se k nám a objevte sílu kolektivní moudrosti, která vám pomůže dosáhnout vašich investičních cílů. S námi není obchodování jen o číslech, ale o společenství, které vám dává klíč k úspěchu!

Pokud s Discordem teprve začínáte, připravili jsme pro vás také stručný návod, jak ho používat.

Líbil se vám tento článek?
4
0

Autor

Milovník finančních trhů a akciového investování. Na své investiční cestě uplatňuje dlouhodobý pasivní investiční přístup.

Lubor se ve svých článcích nejčastěji věnuje akciovým titulům a investování do akcií jako takovému. Ekonomická a kryptoměnová témata mu však také nejsou cizí.

Jeho cílem je čtenáře rychle a stručně informovat o dění na finančních trzích.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.