Finex.cz logo
Menu
Finex » Akcie » RoboMarkets » Reálné US akcie a Social Trading s RoboMarkets

Reálné US akcie a Social Trading s RoboMarkets

Reálné US akcie a Social Trading s RoboMarkets

Společnost RoboMarkets na počátku roku 2018 otevřela pobočku v Praze. Jaké služby nabízí a jaké novinky uvedli na trh najdete v tomto článku. Kromě toho pro vás máme pozvánku na sérii webinářů na téma algotrading.

RoboMarkets Ltd je investiční společnost licencovaná a regulovaná Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzu (CySEC) a to je garancí, že společnost splňuje všechny standardy a směrnice. V RoboMarkets spolupracují s českou PPF bankou a velkými evropskými bankami jako je Barclays, SEB Bank, Rietumu a Blue Orange Bank (Baltikums), což zajišťuje, že vklady klientů jsou vždy v naprostém bezpečí.

Zákaznická podpora RoboMarkets v Česku a na Slovensku funguje prostřednictvím telefonu, chatu a e-mailu. Pro české klienty jsou k dispozici vklady v CZK zdarma bankovním převodem nebo platební kartou a také obchodní účty vedené v CZK. Klienti se tak mohou vyhnout poplatkům za směnu a převod.

RoboMarkets nabízí velké množství různých služeb jak pro retailové, tak pro institucionální obchodníky. Klienti společnosti mají přístup k různým třídám aktiv, jako jsou:

Obchodní podmínky společnosti RoboMarkets patří mezi ty nejzajímavější na trhu. Jednu z klíčových výhod společnosti RoboMarkets představuje inovativní obchodní platforma R Trader, která umožňuje obchodovat na několika trzích současně. R Trader je vlastní webová obchodní platforma společnosti nabízející mnoho zajímavých příležitostí:

  • Přes 11 700 obchodních instrumentů
  • Reálné US akcie s poplatkem 0,0045 USD na akcii, min. poplatek 0,25 USD za transakci
  • CFD na americké, německé, švýcarské a britské akcie
  • Možnost obchodovat TOP světové ETF
  • Obchodování s kryptoměnami
  • Diverzifikace portfolia prostřednictvím různých finančních instrumentů
  • Vytváření vlastních automatických obchodních strategií prostřednictvím revolučního nástroje Strategy Builder, který byl navržen ke zautomatizování většiny obchodních operací.

Inovativní nástroj pro tvorbu strategií Strategy Builder patřící společnosti RoboMarkets umožňuje komukoliv vytvářet, testovat a nasazovat automatické obchodní strategie bez předchozí znalosti programování. Veškeré operace jsou realizovány ze serveru a jejich uskutečnění tak zabere mnohem méně času než při realizaci ze samostatných aplikací.

Další výhodou obchodování u společnosti RoboMarkets je přístup ke službě CopyFX, vlastní obchodní platformě společnosti, která slouží ke kopírování příkazů.

Prostřednictvím platformy můžete jednoduše kopírovat pozice otevřené obchodníky s těmi nejlepšími výsledky. Jde tak trochu o sociální síť pro obchodníky, na které můžete sledovat statistiky jednotlivých obchodníků a podle toho si vybrat strategii, která vám vyhovuje nejvíce.

Na rozdíl od podobných platforem, obchodníci z CopyFX mají motivaci stabilně navyšovat zůstatek na svém účtu bez využití příliš agresivních metod, jelikož získávají provize nebo pevné procento z každého obchodu, který skončil pro investory ziskem.

Pro investory je také důležité, že veškeré peněžní prostředky zůstávají pouze jejich obchodním účtu a nad investováním mají plnou kontrolu.

robomarkets copyfx obchodník
Jeden z obchodníků ke kopírování

CopyFX je vhodný jak pro začátečníky, tak profesionály. Zkušení obchodníci mohou CopyFX využít ke zpeněžení vlastních úspěšných obchodních systémů, kde kromě svých zisků získají také procento ze zisků svých sledujících. Začátečníci mohou nejen profitovat, ale také získat zkušenosti od pokročilejších kolegů.

Společnost RoboMarkets samozřejmě nabízí více typů obchodních účtů, aby vyhověl potřebám všech obchodníků, od začínajících po ty nejzkušenější. Pokud jste tedy zkušený obchodník a hledáte ty nejlepší obchodní podmínky, RoboMarkets vám má co nabídnout.

Účty Prime společnosti RoboMarkets byly navrženy s ohledem na profesionální obchodníky a kombinují pokročilé funkce s institucionální realizací příkazů. Spready na účtech Prime jsou ty nejnižší, které na účtech RoboMarkets naleznete, a začínají od 0 pipů.

Realizace příkazů probíhá v souladu s poskytovateli likvidity a jsou uskutečněny za aktuální cenu s nejmenším možným zpožděním od 0,1 sekundy. Navíc neplatíte poplatky za vklad nebo výběr finančních prostředků.

V roce 2018 RoboMarkets také otevřel své dveře kryptoměnovým obchodníkům. Společnost přidala na seznam svých instrumentů nejoblíbenější kryptoměny, jako je Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, Litecoin, Dash a nově EOS. S kryptoměnami můžete obchodovat na platformách MetaTrader 4, MetaTrader 5, WebTrader a R Trader.

RoboMarkets nabízí jedny z nejnižších spreadů pro obchodování s kryptoměnami od 0,01 pipu na páru BTC/USD s maximální pákou 1:2. Chcete-li se dozvědět více o obchodování s kryptoměnami prostřednictvím CFD, přejděte na sekci Smluvní specifikace na webových stránkách RoboMarkets.

Naše recenze RoboMarkets

RoboMarkets logo

RoboMarkets

★ 92 %

U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.

Na rozdíl od ostatních tříd aktiv, s kryptoměnami můžete obchodovat 24/7 včetně víkendů, zatímco jsou FX a akciové trhy uzavřeny. Díky tomu mohou obchodníci využívat o to více obchodních strategií a systémů.

Pokud jste konzervativní obchodník a hledáte klasické MT4 řešení, ale přesto chcete, aby za vás obchodní roboti uskutečňovali některé operace, RoboMarkets pro vás má skvělé řešení. Představujeme vám StrategyQuant, známý software, prostřednictvím kterého můžete zautomatizovat své obchodní aktivity a jež nabízí takové množství nastavení, že uspokojí i velice vybíravé obchodníky.

RoboMarkets a StrategyQuant dlouhodobě spolupracují a často pořádají společné akce (webináře i osobní setkání s klienty), na kterých se mohou klienti dozvědět o různých možnostech produktu a kde mohou své znalosti převést do praxe a vytvořit si své první obchodní algoritmy.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na podporu společnosti RoboMarkets na infolince +420 800 088 482 nebo e-mailem na [email protected].

Varování na rizika: Tento článek má pouze informativní charakter a nemá na něj být nahlíženo jako na investiční/obchodní doporučení. Společnost RoboMarkets nenese žádnou odpovědnost za výsledky obchodů založených na tomto článku. Pokud jsou vám rizika obchodování nejasná, vyhledejte externího specialistu, který vám poskytne nezávislou asistenci.

Ohodnoťte tento článek

Připojte se k diskuzi
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Gazprom ---
N/A
RECENZE

TOP Akcioví brokeři

XTB logo
XTB★ 93 %
U 73 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets★ 92 %
U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
eToro logo
eToro★ 90 %
U 67 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Degiro logo
Degiro★ 89 %
Investování zahrnuje rizika ztrát.

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo