Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Nové kryptoměny, které koupit v roce 2022

Publikováno
Nové kryptoměny, které koupit v roce 2022
Zdroj: Depositphotos.com

Investováním do kryptoměn je skutečně možné dosáhnout pozoruhodných zisků – je ovšem nutné trh správně načasovat. Pokud nakoupíte nové kryptoměny v jejích raných fázích, máte jako investoři nejlepší možnou šanci zvýšit své výnosy – pokud projekt uspěje.

Pouze malý počet z tisíců kryptoměnových projektů přináší významnou hodnotu pro investory, přičemž nové se spouštějí prakticky každý den.

Bitcoin stojí majlant, ale jiné coiny nabízejí zajímavé funkce za pár drobných. Proto v tomto článku rozebereme 3 nejlepší nové kryptoměny s potenciálem explozivního růstu.

Top 3 nové kryptoměny ke koupi v roce 2022

  1. Calvaria – Nejlepší P2E herní projekt s ohromným potenciálem
  2. IMPT – Platforma pro obchodování s emisními povolenkami na blockchainu
  3. Dash 2 Trade – Analytická platforma s mnoha funkcemi

Calvaria – Nejlepší P2E herní projekt s ohromným potenciálem

Calvaria byla vytvořena s cílem zvýšit povědomí o kryptoměnách a blockchainových technologiích. Hráči proti sobě staví karty představující různé postavy, z nichž každá má své vlastní speciální schopnosti.. Aby hráči vyhráli ceny, musí vyvinout strategie a porazit své soupeře. Hráči mohou vydělávat peníze prodejem svých neobvyklých sbírek NFT, pokud jich mají dostatek.

Kromě toho budou v Calvaria k dispozici soutěže, které hráčům poskytnou více šancí získat extra odměny. Token RIA, nyní dostupný v předprodeji, slouží jako primární prostředek směny tohoto projektu. eRIA, další digitální token nabízený společností Calvaria, lze použít pro nákupy ve hře.

calvaria-hra

V Calvaria se hratelnost trochu liší od ostatních podobných NFT her, jako jsou Splinterlands nebo Gods Unchained. Zvláštností tohoto projektu je, že bude jako první nabízet free to play verzi, aby přilákala hráče, kteří kryptoměny neznají a poté P2E. Hra bude dostupná i na mobilních zařízeních. Ekosystém této hry je hluboce propojen s P2E modelem karetních bitev, který zahrnuje DAO, Staking, tržiště pro NFT a několik miniher.

V současné době má Calvaria: Duels of Eternity vícestupňovou roadmapu ukazující budoucí vývoj do roku 2023. V rámci rozšíření hry mají tvůrci v úmyslu začlenit zážitky z VR. Calvaria již navázala partnerství s předními kryptoměnovými burzami, jako je Kucoin a Gate.io, aby uvedla na trh své digitální tokeny v posledních měsících roku 2022.

IMPT – Platforma pro obchodování s emisními povolenkami na blockchainu

Následující kryptoměna na našem seznamu je IMPT, projekt vytvořený na ochranu životního prostředí snižování emisí uhlíku. Již více než 10 000 maloobchodníků spojilo své síly s platformou a souhlasilo s tím, že vyčlení určitou část své prodejní marže na ekologické iniciativy.

Zákazníci, kteří budou nakupovat u těchto obchodníků, obdrží tokeny IMPT. Poté lze pomocí těchto IMPT tokenů zakoupit emisní povolenky, které jsou k dispozici tokenizovány jako NFT. Investoři si také mohou alternativně zakoupit tokeny IMPT přímo z webu. Uživatelé budou mít možnost NFT spálit nebo si je ponechat a čekat, až se zvýší poptávka po emisních povolenkách. Poté prodat NFT se ziskem.

impt.io

Platforma pořádá předprodej IMPT tokenů. V době psaní probíhá druhá fáze s IMPT za cenu 0,023 dolarů. Stejně jako mnoho úspěšných předprodejů bude IMPT také zvyšovat cenu svých tokenů s postupem předprodeje. Proto ti, kteří nyní investují teď, budou moci těžit z výhod včasného zapojení a generovat zisky ještě před zalistováním na burzy.

Předprodej je velmi úspěšný. Původně měla platforma za cíl ve fázi 1 získat 10 milionů dolarů do 25. listopadu 2022. Projekt však zaujal investory natolik, že částky bylo dosaženo mnohem dříve, než bylo plánováno. S tím jakou rychlostí předprodej pokračuje lze doporučit, abyste se zapojili co nejdříve. Tímto způsobem IMPT umožňuje svým uživatelům pomáhat planetě a zároveň jim dává příležitost profitovat z jejich investic.

Dash 2 Trade – Analytická platforma s mnoha funkcemi

Analytická platforma Dash 2 Trade se snaží pomáhat investorům při hledání nejlepších obchodních příležitostí. Platforma je v prémiových verzích přístupná prostřednictvím tokenu D2T. Stránka bude v podstatě nabízet analytické nástroje a dodávat kryptoměnové signály.

Kryptoměnový pár, který se má obchodovat, ať už zadat příkaz k nákupu nebo prodeji, doporučená vstupní cena a cílové úrovně take-profit a stop-loss, to vše bude zahrnuto do typického kryptoměnového signálu z Dash 2 Trade. Signály jsou vytvářeny týmem zkušených obchodníků, kteří využívají nejlepších nástrojů, jako je strojové učení a umělá inteligence. Nativní digitální token (D2T) Dash 2 pohání obchodní prostředí.

Dash2Trade

Kromě vytváření obchodních signálů nabízí Dash 2 Trade také funkce, jako jsou upozornění na nová zalistování kryptoměn, hodnocení předprodejů, nástroje pro vytváření strategie, analýzy sociálního sentimentu, backtesting a mnoho dalších. Kromě toho uživatelé mají možnost sestavit si balíčky na základě svých požadavků.

Úplný plán, včetně všech funkcí, je k dispozici za cenu 1 000 D2T měsíčně. Podle whitepaperu platforma bude během dalších fází předprodeje neustále zvyšovat cenu svých tokenů D2T. V době psaní stojí jeden token D2T 0,05 USDT. To znamená, že čím dříve se zapojíte do předprodeje, tím lepší expozici vůči explozivnímu růstu po zalistování na burzách získáte.

Jak najít nové kryptoměny?

Najít nejlepší nové kryptoměny na trhu, který je přesycený digitálními měnami všeho druhu, není vůbec lehké. Když však věnujete nějaký čas průzkumu, můžete to snadno zjistit. Poradíme vám, jak na to.

  • Sledujte ICO

Investoři se mohou obrátit na kalendáře a sledovat ICO kryptoměn, aby byli informováni o nejvýznamnějších zalistování kryptoměn. Jeden z nejoblíbenějších ICO trackerů na trhu provozuje CoinMarketCap. Lze však nalézt i pokročilejší platformy.

Například Dash 2 Trade, o kterém jsme psali výše, také nabízí uživatelům upozornění na ICO. To znamená, že investoři budou automaticky informováni o nové počáteční nabídce kryptoměny, aniž by museli sami prohledávat trhy. Platforma také provádí manuální průzkum ICO a poskytuje svým členům hodnotící systém.

  • Čtěte si novinky

Aktuální informace o nových kryptoměnách na trhu lze najít na webech poskytující novinky ze sektoru kryptoměn. Dnes již existuje mnoho webů, které nabízejí zprávy o nových digitálních tokenech a informují o velmi rychlém a akčním trhu kryptoměn. Existuje několik zavedených webů, které jsou hlavním zdrojem zpráv pro obchodníky s kryptoměnami, jako CoinTelegraph, CoinDesk a další.

Drtivá většina takových webových stránek je v angličtině. Bez ohledu na to, kterou webovou stránku si vyberete k odběru zpráv, měli byste se ujistit, že je nezaujatá a důvěryhodná. Jakékoli zprávy, které klamou své čtenáře, nemají žádnou cenu.

Je investice do nových kryptoměn dobrý nápad?

I když je vždy bezpečnější investovat do zavedenějších kryptoměn. Existuje obrovská motivace také zvážit investování do nových kryptoměn. Níže jsou uvedeny některé z důvodů, proč byste měli o takových kryptoměnách uvažovat.

  • Potenciál vysoké návratnosti

Lidé investují do nových kryptoměnových mincí s vysokým potenciálem z různých důvodů. Snad nejčastější motivací je potenciál pro exponenciální zisky. V minulosti nové kryptoměny, jako je Battle Infinity nebo Tamadoge, poskytovaly investorům parabolické investiční výnosy, jakmile se dostaly na burzy kryptoměn.

  • Rostoucí komunita

Při výběru nejlepší nové kryptoměny, do které investovat, je klíčovým hlediskem její růstový potenciál. Jedním ze způsobů, jak to zjistit, je vyhodnocení její popularity a zapojení na sociálních sítích, jako je Twitter. Nejlepší kryptoměny mají velkou sledovanost a živou komunitu.

Takové komunity dlouhodobě pozitivně ovlivňují hodnotu mince. Kromě toho v těchto komunitách také diskutují o nových připravovaných kryptoměnových projektech a můžete o nich slyšet dříve než většina investorů.

  • Inovativní případy použití

Nejlepší nové kryptoměny nabízí mnoho případů použití, aby vybočily z davu. Zmíněné projekty Dash 2 Trade (D2T), Calvaria (RIA), IMPT (IMPT) razí tuto filozofi a vzhledem k jejich velmi úspěšným předprodejům, to vychází. Proto zavedení nových případů použití vede k dalšímu zhodnocení ceny.

Spuštění nové kryptoměny

Chcete-li úspěšně investovat do nových kryptoměn, musíte pochopit, že často sledují předvídatelný cyklus.

Nové kryptoměny jsou obvykle v raných fázích svého Gartnerova cyklu, což znamená, že mají obrovský potenciál růstu. Částečně je to proto, že kolem nich panuje velká nejistota a spekulace, přičemž mnoho lidí věří, že budou stoupat do nekonečna.

I když někteří mohou namítat, že tato nafouknutá očekávání nejsou oprávněná, nelze popřít, že nové coiny představují jednu z nejvíce vzrušujících příležitostí, které jsou dnes k dispozici.

Gartnerův cyklus spuštění nových kryptoměn
Gartnerův cyklus spuštění nových kryptoměn

Gartnerův cyklus je docela snadno pochopitelný. Když nová kryptoměna vstoupí na trh, obrovská očekávání investorů vyženou aktivum testovat nová maxima. Následuje propad, ale ty, které dokážou poskytnout své případy použití, se zotaví a poté rostou lineárně.

Nové zalistování kryptoměn

Nová zalistování na burzách s kryptoměnami také zpravidla způsobují explozivní růst cen nových kryptoměn, i když pouze v krátkodobém horizontu. Mimořádná pumpa do likvidity a objem obchodování způsobený zalistováním na velké kryptoměnové burze, pak pomůže tomuto tokenu růst také v dlouhodobém horizontu.

Například Tamadoge dosáhl svého historického maxima ve stejný den, kdy byl zalistován na své první CEX (centralizované burze) OKX.

Závěr

Vývojáři kryptoměn pokračují v práci na nových a inovativních projektech a nabízejí kreativní digitální mince se skutečným využitím. Zmínili jsme 3 nové kryptoměny, do kterých můžete investovat v roce 2022. Nyní jsou stále ve fázích předprodeje, proto je včasné zapojení skvělý způsob, jak potenciálně generovat zajímavé zisky nebo jen začít s kryptoměnami.

Líbil se vám tento článek?
2
2

Autor

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (1 komentář)

Varování

Upozornění: Článek výše je označen jako komerční sdělení. Jeho autorem není redakce Finex.cz. Nejedná se o investiční doporučení nebo investiční radu. Před jakoukoliv investicí důrazně doporučujeme si nejdříve udělat svůj vlastní průzkum.

Připojte se k diskuzi

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte ke svému uživatelskému účtu.

tom tom

Já jsem v ranne fázi investoval do hololoot a nftrade, oba projekty vypadají ze měli potencial a nestačim se divit -90%