Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Jak koupit Memag token – průvodce pro začátečníky

Publikováno
Jak koupit Memag token – průvodce pro začátečníky

Počet nových kryptoměn v předprodejích, které se zabývají vývojem her nebo herních platforem, v posledních letech vzrůstá. A není se vůbec čemu divit, jelikož model Play-to-Earn přitahuje každým dnem mnoho nových hráčů a investorů. Vzniká tak mnoho aplikací nebo her, které v sobě mají nějaké inovativní funkce a herní mechanismy.

Jednou z takových platforem je i Meta Masters Guild, která vyvíjí Play-to-Earn krypto mobilní hry. Investoři, kteří se zajímají o toto odvětví krypto světa, mohou tak pomocí tohoto návodu investovat do nové kryptoměny, jež disponuje obrovským potenciálem do budoucna.

Pojďme si nyní Meta Master Guild představit podrobněji a zmínit, jaké výhody a možnosti má tato platforma pro své hráče nachystané.

Co je Meta Masters Guild (MEMAG)?

Meta Masters Guild vytváří platformu, jejíž zaměřením se stává vývoj krypto mobilních her v rámci Webu 3.0. Tyto zábavné a vzrušující hry budou postupně vydávány a podrobnější informace si o nich povíme na dalších odstavcích.

Úvodní stránka
Úvodní stránka

Misí celého ekosystému Meta Masters Guild je stát se leaderem v oblasti vývoje krypto mobilních her, které jsou pro svou komunitu hodnotné, ziskové a kde mohou hráči získávat odměny v podobě herních tokenů nebo jiné měny za účast na různých soutěžích nebo herních událostech, plněním questů nebo zkrátka za samotné hraní těchto her.

Zajímavostí je, že výše zmiňovaný koncept Play-to-Earn zde neplatí v plné míře. Tvůrci se totiž snaží vytvářet hry na bázi Play-and-Earn, který pro hráče nemá znamenat hraní těchto her pouze za účelem zisku, nýbrž v prvé řadě poskytovat zábavu, která bude tím hlavním faktorem. Hry mají lidi především bavit a nemají sloužit pouze jako prostředek k získání odměn, bonusů nebo zisku jako takového.

Jednotlivé hry

Her, jež platforma Meta Master Guild vyvíjí, je v plánech uvedeno hned několik. V prvé řadě se můžeme těšit na Meta Kart Racers, nýbrž hned po plném spuštění tohoto prvotního titulu se na řadu dostává Raid NFT a Meta Masters World. Tyto jsou prozatím známé tituly, o kterých si povíme více na následujících odstavcích. Již v tomto okamžiku je ale jasné, že s postupnou expanzí platformy bude také přibývat her, které budou pro hráče a investory dostupné.

Meta Kart Racers je první hrou, kterou platforma vyvíjí a jež se nachází již v pokročilé fází vývoje. V současné době jsou k dispozici NFT-éčka z této hry v podobě řidičů a závodních aut. Podobně jako všechny další hry, i tato funguje na bázi Play-to-Earn, tudíž čím více budete závodit, tím více odměn můžete získat nebo si odemknout.

Druhou hru s názvem Raid NFT mají tvůrci v plánu vytvořit ihned po úvodní Meta Kart Racers. Jedná se o tahovou fantasy bojovou hru, ve které si hráči budou moci vybrat z několika tříd bojovníků a probojovat si svou cestu v nepřátelském prostředí. Raid NFT se nyní nachází ve fázi vytváření herního designu.

Poslední zmíněnou hrou s názvem Meta Masters World je označován metaverse titul, který bude nabízet prostředí typu open-world. Hráči mohou objevovat herní svět, sbírat suroviny a zdroje nebo se třeba účastnit různých soutěží a výzev. Volnou ruku v rámci NFT-éček pocítí hráči především při využívání tržiště, kde mohou své předměty prodávat ostatním hráčům.

Staking, NFT a mechanika play-to-earn

Oproti klasickým hrám, implementace blockchainu výrazně rozšiřuje možnosti a aktivity, které tyto hry mohou svým nabídnout. Staking je jednou z nich a nechybí ani u MEMAG tokenu. Na určitou dobu si tak můžete vaše tokeny MEMAG, které nebudete potřebovat, uzamknout a získat z nich po dané době hezké procentuální zhodnocení. A to bez nutnosti cokoliv dělat.

NFT
NFT

NFT-éčka jsou v krypto hrách velice rozšířené a není se čemu divit. Jejich využívání s sebou nese veliké výhody, kterými klasické hry zkrátka nemohou disponovat. Fakt, že herní předměty vlastní pouze hráči, nabírá na váze v případě, kdy tyto předměty mohou hráči nakupovat nebo prodávat za reálné kryptoměny, jež mohou poté směnit třeba i za fiat peníze.

Dalším způsobem, jak ve hrách vydělávat, je možnost získávat tokeny nebo jinou herní měnu směnitelnou za kryptoměny přímo ve hře. Při úspěšném zdolání výzev nebo třeba vyhrávání v závodech vám tak výdělek z her jde přímo do vaší peněženky a ne pouze do peněženky herní, která nemá v reálném světě v podstatě žádnou hodnotu.

Předprodej

Meta Masters Guild se nyní nachází v předprodeji, ve kterém se cena tokenů MEMAG mění směrem k vyšším cenovým hladinám. S tím, jak do této platformy investují další a další investoři se posouvají i fáze předprodeje, jež jsou nastaveny tak, aby cenu tokenu MEMAG zvyšovaly automaticky.

Předprodejové okno
Předprodejové okno

Platforma v době psaní článku vybrala již přes jeden a čtvrt miliónu USDT a cílová částka předprodeje je poté stanovena na necelých pět milionů USDT. Vzhledem k tomu, jak se předprodej rychlým tempem posouvá do dalších fází, není příliš pochyb o tom, že se tato částka nepovede vybrat.

Jak koupit MEMAG?

V následujících krocích se společně podíváme na postup, jak tokeny MEMAG nakoupit. Celý proces není vůbec složitý a neměl by vám zabrat více než pár minut.

Krok 1: Vytvořte si krypto peněženku

MetaMask
MetaMask

Prvním krokem, který je třeba udělat, je vytvoření vaší vlastní krypto peněženky. K pohodlnému nákupu a manipulaci s peněženkou doporučujeme Metamask nebo TrustWallet. Peněženku Metamask můžete stáhnout jako mobilní aplikace pro iOS nebo Android nebo nainstalovat jako rozšíření do vašeho prohlížeče – tuto volbu doporučujeme, jelikož se vám s ní bude na platformě lépe manipulovat.

Vytvořte si peněženku se svou vlastní adresou a obnovovací frázi v podobě 12 nebo 24 slov si pečlivě uložte a uchovejte. Nejlepší možností, jak tak udělat, je si tyto slova přepsat na nějaké offline médium. Takovým může být například kousek papíru nebo kovová destička, kterou si uschováte mezi cennosti nebo na nějaké bezpečné místo.

Krok 2: Připojte krypto peněženku k MEMAG

Následně je nutné připojit svou nově vytvořenou peněženku k platformě Meta Masters Guild. Přejděte na hlavní stránku a klikněte na “Connect Wallet”.

Volba peněženky
Volba peněženky

Pokud máte peněženku v prohlížeči Metamask, klikněte na Metamask. Pokud máte peněženku jinou, pak zvolte opět tlačítko “Connect Wallet” a naskenujte QR kód. V obou případech je nezbytné mít peněženku připojenou k platformě ještě před samotným nákupem tokenů MEMAG. Platforma tak ví, kam má tokeny připsat, jakmile nastane jejich geneze, a jakému uživateli patří.

Krok 3: Nakupte kryptoměnu ETH nebo USDT

Abyste mohli MEMAG tokeny nakoupit, potřebujete mít ve své krypto peněžence určité kryptoměny – buď ETH nebo USDT. Převeďte si tedy cenu MEMAG tokenů, které si chcete zakoupit, a nakupte potřebné množství jedné z těchto dvou kryptoměn.

Vytvořte si nebo přejděte na svůj účet na některé z krypto směnáren, tyto kryptoměny si tam nakupte a následně si je přepošlete do své nově vytvořené krypto peněženky. To většinou uděláte naskenováním QR kódu přijímací adresy krypto peněženky nebo zkopírováním této adresy a vložením do políčka na směnárně, které nese název “adresa pro odeslání kryptoměn”.

Krok 4: Nakupte MEMAG tokeny

Máte-li ETH nebo USDT v krypto peněžence, nyní stačí kliknout na tlačítko “Koupit MEMAG” a zadat množství tokenů, jež si přejete zakoupit. Minimální kupní suma tokenů je stanovena na 1000.

Krok 5: Vyberte si své MEMAG tokeny

Jakmile bude předprodej u konce, vaše nakoupené tokeny si budete moci vyzvednout v rámci TGE – Token Generation Event (Vygenerování tokenů). Jednoduše přejděte na webovou stránku Meta Masters Guild a klikněte na tlačítko “Claim tokens” (Vyzvednout tokeny) v momentě, kdy bude dostupné. Nakoupené tokeny se vám převedou do vaší připojené krypto peněženky.

Následně je můžete využít pro nákup některého z NFT-éček, které se ve hrách vyskytují, nebo třeba využít na staking, který vám přinese zhodnocení na vašich tokenech.

Rozdíl mezi MEMAG a Gems

MEMAG je kryptoměna, která slouží jako nativní měna celého ekosystému Meta Masters Guild. S její pomocí můžete využívat stakingu, investovat do celé platformy nebo kupovat a prodávat NFT. Gemy získáte za účast v soutěžích nebo závodech a je následně možné je směnit za samotné MEMAG tokeny, čímž získáte reálnou kryptoměnu reálné hodnoty.

Tým stojící za projektem

Tým, který vyvíjí celou platformu Meta Masters Guild, se skládá z odborníků na blockchainovou technologii, herní odvětví, design, marketing a podobně.

Co se týče samotného zabezpečení projektu, je zde vhodné také zmínit, že celý tým byl ověřen pomocí CoinSniper, což investorům poskytuje další stupeň zabezpečení.

Tým a ověření
Tým a ověření

Slova závěrem

V dnešním průvodci jsme si rozebrali platformu Meta Masters Guild, jež se specializuje na vývoj krypto mobilních her. Díky blockchainu mají tyto hry řadu výhod pro své uživatele, investory a hráče, kterými klasické mobilní hry disponovat bohužel nemohou. Mezi ty největší patří staking, NFT herní předměty vlastněné pouze samotnými hráči nebo třeba možnost podílet se na budoucím vývoji platformy.

Pokud chcete do tokenů MEMAG investovat v předprodeji, zcela jistě se vám vyplatí koupit tyto tokeny v prvotních fázích předprodeje. Jak koupit MEMAG můžete krok po kroku provést v přiloženém návodu.

Navštívit předprodej Meta Masters Guild

Líbil se vám tento článek?
0
0

Autor

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Varování

Upozornění: Článek výše je označen jako komerční sdělení. Jeho autorem není redakce Finex.cz. Nejedná se o investiční doporučení nebo investiční radu. Před jakoukoliv investicí důrazně doporučujeme si nejdříve udělat svůj vlastní průzkum.

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.