Finex.cz logo
Menu
Finex » Kryptoměny » Celkem 3 000 000 USD zisku pro své následovníky – nejlepší trader na platformě Covesting podtrhuje skutečnou hodnotu platformy

Celkem 3 000 000 USD zisku pro své následovníky – nejlepší trader na platformě Covesting podtrhuje skutečnou hodnotu platformy

Celkem 3 000 000 USD zisku pro své následovníky - nejlepší trader na platformě Covesting podtrhuje skutečnou hodnotu platformy
Zdroj: Covesting

Ve světě technologií, který je plný konkurence, hledají platformy příklad úspěšného "zabijáka" ukazujícího přesně to, pro co byla platforma stvořena. Podobné události jsme nyní mohli být svědky v tradingu – jeden z nejlepších manažerů obchodní strategie naplnil od samého začátku jediný cíl platformy, a sice aby jeho sledující tradeři, neboli followeři, zbohatli.

Mluvíme zde o platformě Covesting zaměřené na copy trading, neboli kopírování transakcí jiného obchodníka. Přesněji řečeno, podíváme se na příběh tradera s přezdívkou ChamelX, který se může pyšnit zisky v řádech sta tisíců procent. Enormní výdělky už samy o sobě dělají z ChamelX legendu, s využitím prostředků copy trading platformy Covesting však dokázal vydělat i řadě svých followerů.

Pokud chcete vědět, kolik peněz jeden z nejlepších traderů svým followerům vydělal, a to vše s využitím platformy Covesting, čtěte dále!

Jak jeden z nejlepších traderů dokázal, že copy trading platformy Covesting má skutečně smysl

Rozvalit se do křesla, dát si nohy nahoru, a vydělávat na ziscích ostatních traderů. Přesně toho mohou nováčci využít a ochránit se tak před prvními ztrátami, které potkají na začátku tradingu snad každého. Stačí si jen vybrat z nejlepších manažerů obchodních strategií v žebříčku.

Přesně to jsou slogany a fráze, které můžete najít v různých reklamách od Covesting a PrimeXBT. A fungují – není divu. Idea sledování transparentních obchodů zkušených hráčů a následně jejich kopírování je skvělým produktem společnosti, spoustu potenciálních zákazníků rádo využije množnost přeskočit strastiplné studium všech možných indikátorů a vrhnout se rovnou do akce.

Poslední události nám skutečně potvrzují, že to funguje. ChamelX, trader s více než 100 000% ROI za 3 měsíce, vydělal svým followerům více než 53 BTC.

Zisky tradera ChamelX
Zisky tradera ChamelX
Zdroj: Covesting.io

Spočítejte si to sami

Na začátku období začínali Chamelovi followeři s 14 BTC v hodnotě 867 000 USD. Nyní mají ale všichni dohromady na účtě celkem 67 BTC, které mají hodnotu zhruba 3 900 000 USD. To znamená neuvěřitelných 53 BTC zisku! Představa takového výdělku pouze pomocí kopírování obchodů někoho jiného se zdá neuvěřitelná.

Platforma poskytuje plně transparentní údaje o transakcích všech traderů, pomocí nichž je poté seřazuje do žebříčků dle úspěšnosti. Uživatelé si tak mohou vybrat mezi těmi nejlepšími tradery, ať už preferují ty s nejvyšším ROI, nebo spíše se zaměřením na bezpečný trading s minimalizací rizika, ohodnocený v tomto případě počtem z pěti hvězdiček.

Hodnocení pomocí hvězdiček se zaměřuje na faktory, jako jsou: poměr "výhry a prohry", zobchodované objemy a využitou páku. Tím by mělo být zajištěno, že nejdisciplinovanější obchodníci s těmi nejlepšími systémy a výsledky dostanou nejlepší ohodnocení.

Zisky ostatních followerů se pohybují v čtyřmístných až pětimístných částkách (v USD) a peer-to-peer trading komunita co do počtu stabilně roste. Ekosystém Covestingu se stále vyvíjí a mění, čehož příkladem může být nedávné spuštění účtů pro yield staking.

Hodnota finančních prostředků followerů se zvyšuje
Hodnota finančních prostředků followerů se zvyšuje

Jak jinak vydělat s pomocí Covesting a PrimeXBT?

Účty pro yield staking nabízejí proměnlivá roční zhodnocení na kryptoměnách uložených na PrimeXBT. Jedná se o další způsob pro dosažení pasivního příjmu paralelně s copy tradingem. Jak copy tradeři, tak i yield stakeři mohou dále využít možnosti pro stakování tokenu COV, tím mohou dosáhnout až velmi zajímavého dalšího zhodnocení, a to až dvojnásobného! Nastakování COV tokenu dále přináší zajímavé možnosti jak pro followery, tak manažery strategie (tradery).

Stakování COV tokenu může dlouhodobě zvýšit ziskovost zlevněním poplatků za provádění transakcí manažerům strategie a zvyšováním podílu na zisku pro followery, včetně snižování limitů a poplatků za následování nových manažerů.

ChamelX nyní dosáhl maximálního množství finančních prostředků vložených jeho followery. Nechal se však slyšet s jeho záměrem pokračovat ve své strategii i v páru ETH a USDT. Mezitím se žebříček hemží stovkami dalších traderů, brousících si zuby na první místo žebříčku, kterému nyní stále dominuje ChamelX. Máte na to stát se novou legendou na Covesting?

Vstupte do světa kryptoměn!

Již kryptoměny máte? Držte je v bezpečí hardware peněženky Trezor!

Favorit redakce
Trezor logo

Trezor

★ 95 %

  • Jedna z nejbezpečnějších kryptoměnových peněženek
  • Vytvořena českou firmou
  • Pro začátečníky může působit složitě
  • Je dražší než ostatní peněženky

Aktuálně 3 největší kryptoměny

Graf posl. 7 dní
Graf Bitcoin
Změna za 24h
0%
Cena
$56 891
Graf posl. 7 dní
Graf Ethereum
Změna za 24h
0%
Cena
$4 603
Graf posl. 7 dní
Graf Binance Coin
Změna za 24h
0%
Cena
$625,5
Aktualizováno 3.12.2021 14:20

Ohodnoťte tento článek

Připojte se k diskuzi

Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Gazprom ---
N/A
RECENZE

TOP Akcioví a forex brokeři

XTB logo
XTB★ 93 %
U 73 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets★ 92 %
U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
eToro logo
eToro★ 90 %
U 67 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Admirals logo
Admirals★ 89 %
U 75 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo