Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Binance uzavřelo partnerství s VIDY, vydavateli Vogue, Esquire, Robb Report a dalšími a buduje tak svoji NFT platformu

Publikováno
Binance uzavřelo partnerství s VIDY, vydavateli Vogue, Esquire, Robb Report a dalšími a buduje tak svoji NFT platformu

Největší světová kryptoměnová burza s více než padesáti miliony uživateli, Binance, před pár dny společně s VIDY, digitální reklamní společností, potvrdila partnerství s Media Publishares, Vogue, Esquire, Robb Report a Buro k poskytnutí technologie pro novou NFT platformu přenášející módu, umění a hudbu.

Na základě svých zkušeností s budováním největší obchodní platformy na světě, bude Binance pro Media Publishares a VIDY poskytovat nezbytnou odbornost ve vytváření a inovování dynamických NFT trhů.

‚‚Jako leader v blockchainovém odvětí je Binance vždy směřována k objevování inovativních aplikací a řešení společně s ostatními lídry jiných odvětví,‘‘ říká hlavní vedoucí Binance NFT týmu Helen Hai.

‚‚Jsme rádi za partnerství s ostatními vydavateli největších časopisů jako Vogue Singapore a taktéž s inovativními společnostmi jako je právě VIDY. Věřím, že společně jsme schopni vybudovat platformu, která otevře dveře představivosti, umění, technologii, maximalizuje hodnotu kreativity a zrychlí vývoj módního odvětví,‘‘ dodává Hai.

‚‚Media Publishares byli na špici díky svému inovativnímu přístupu k vyprávění příběhu v čele našich titulních časopisů Vogue, Esquire, Robb Report and Buro Singapore,‘‘ říká Michael Von Schlippe, Prezident Media Publishares. ‚‚Pohlížíme k spolupracím s kreativními a vůdčími společnostmi v blockchain prostoru jako je Binance, kteří sdílí stejné hodnoty jako my v založení NFT platformy pro kreativní komunitu,‘‘ dodává Schlippe.

Líbil se vám tento článek?
2
0

Autor

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.