Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Jsou toto nejlepší kryptoměny, které nyní koupit?

Publikováno
Jsou toto nejlepší kryptoměny, které nyní koupit?
Zdroj: Depositphotos.com

Bitcoin často dominuje rozhovorům o investicích do kryptoměn, přičemž je zmiňováno dalších 10 hlavních aktiv. I když jsou tyto coiny na kryptoměnovém trhu dobře zavedené, jsou k dispozici i další méně známé kryptoměny, které mají stejně velký potenciál jako investiční příležitosti i jako blockchainové projekty obecně.

V tomto článku se proto podíváme na nejlepší kryptoměny, které nyní koupit. Nejsou v žádném konkrétním pořadí, protože každý projekt má své vlastní přednosti a potenciál úspěchu. Je na vás jako investorovi, abyste si prozkoumali, jaké projekty vás zajímají, a rozhodli se, zda do nich chcete investovat své peníze.

Nejlepší kryptoměny – rychlý přehled

Trh s kryptoměnami stále vzkvétá a protože rok 2022 se chýlí ke konci, mnoho investorů hledá nejlepší kryptoměny, které mohou přinést zisk.

  1. IMPT – Ekosystém pro obchodování s emisními povolenkami pro zelenější budoucnost
  2. Dash 2 Trade – Profesionální analytická platforma pro obchodníky s kryptoměnami
  3. Calvaria – P2E hra s cílem zapojit tradiční hráče
  4. Tamadoge – Vydělávejte tokeny bojováním s virtuálními mazlíčky NFT
  5. Battle Infinity – Nejlepší Metaverse kryptoměna k nákupu
  6. Lucky Block – Vyhrajte hodnotné ceny prostřednictvím soutěží NFT

IMPT – Ekosystém pro obchodování s emisními povolenkami pro zelenější budoucnost

Lidé začali přemýšlet o tom, jak by mohli pomoci snížit uhlíkovou stopu a zmírnit dopady znečištění již dávno. Nyní se však zdá, že v tomto ohledu byly učiněny konkrétnější kroky. Vzhledem k tomu, že kryptoměnové projekty přicházejí s různými cíli, máme nyní jeden, který tento problém řeší.

IMPT je inovativní platforma, která spojuje blockchain s ušlechtilým účelem a působí jako prostředník mezi jednotlivci a podniky, které sdílejí stejný pohled na věc. Emisní povolenky lze použít ke snížení emisí skleníkových plynů, což nám může následně pomoci zachovat naši planetu.

Platforma IMPT

Platforma IMPT využívá technologii blockchain, takže investoři si mohou být jisti, že všechny transakce jsou transparentní a nestanou se obětí podvodu. Tým byl plně ověřen Coinsniperem a smart kontrakt auditován firmou Hacken, což může investorům poskytnout jistotu, že jejich investice bude bezpečná.

Předprodej jeho nativního tokenu IMPT dosáhl 3. fáze a s každou fází se cena tokenu zvyšuje. Projekt již od investorů získal přes 12,5 milionu dolarů, což odráží rostoucí zájem o tuto kryptoměnu. Takže pokud chcete investovat a zároveň pomoci dobré věci, toto je vaše šance!

D2T – Profesionální analytická platforma pro obchodníky s kryptoměnami

Dash2Trade nabízí cenné informace, které pomohou investorům činit informovaná rozhodnutí o tom, které kryptoměny stojí za jejich čas a peníze. Okamžitá upozornění na zalistování a sociální statistiky poskytují přehled, který vám ušetří hodiny, ne-li celé dny analýzy.

Investoři mohou na platformě Dash 2 Trade odhalit kryptoměny, jejichž cena by mohla explodovat. Tento projekt má všechny funkce, které byste mohli potřebovat na platformě, jako je tato. Nabízí také možnost zpětného testování, takže uživatelé mohou vidět, jak různé strategie fungují, než je skutečně implementují.

D2T platforma

D2T, token, který pohání tuto platformu, je nyní v předprodeji, který velmi rychle postoupil do 3. fáze. V této fázi je cena 1 D2T 0,0513 USDT. V následující fázi bude cena za token 0,0533 USDT, což znamená, že investování nyní vám může přinést více tokenů za dostupnou cenu. 

Se všemi úžasnými funkcemi, které tato platforma nabízí, lze očekávat, že by mohlo dojít k růstu cen. To je důvod, proč byste měli investovat nyní, abyste mohli později sklízet plody.

Calvaria – P2E hra s cílem zapojit tradiční hráče

Calvaria je unikátní herní platforma, která potěší všechny úrovně hráčů, protože dostanou šanci soutěžit v soubojích s použitím karet s různými postavami. Každá karta je tokenizována jako jedinečné NFT. To také znamená, že hráči mohou své bojové karty snadno prodat nebo vyměnit.

Aby hráč vyhrál odměny a vylepšení, musí porazit své protivníky pomocí komplexních strategií a taktik. Každý hráč má možnost vlastnit zdroje ve hře, které lze hraním hry získat. Technologie blockchain umožňuje hráčům digitální vlastnictví a to jistě přispívá k celkové atraktivitě tohoto projektu.

Calvaria

Aby bylo možné vyhovět různým cílům a preferencím, tvůrci této hry poskytli hráčům dva herní režimy: režim pro jednoho hráče a režim hráč vs jiný hráč. Hra bude vydána ve verzích Free-to-Play, pro tradiční hráče a Play-to-Earn pro kryptoměnové nadšence .

Předprodej nativního tokenu RIA je na 83 % vyprodanosti 4. fáze a investoři mohou získat 40,00 RIA za 1 USDT. V následující fázi dostanou investoři za stejnou částku 33,33 RIA, proto je nutné investovat co nejdříve, abyste ze své investice mohli skutečně vytěžit maximum!

Tamadoge – Vydělávejte tokeny bojováním s virtuálními mazlíčky NFT

Tamadoge je velmi atraktivní ekosystém, který neustále přitahuje investory z celého světa. Jedná se o platformu, kde se hráči mohou starat o své mazlíčky, bojovat s nimi a získávat dogebody jako výsledek, což může každému hráči pomoci vyšplhat se v žebříčku výše.

Je snadné pochopit, proč tento ekosystém od svého debutu na trhu přitahuje tolik pozornosti, protože každý aspekt platformy umožňuje hráčům lepší zážitek. TAMA po zalistování na centralizované burze OKX vzrostl téměř 2 000 %. S tak působivými výsledky v tak rané fázi svého vývoje je Tamadoge jednou z nejlepších rozvíjejících se kryptoměnových platforem roku 2022 a vypadá to, že v nadcházejících týdnech a měsících přinese další zisky.

Tamadoge

Podle roadmapy Tamadoge je mnoho vzrušujících věcí, na které se můžeme těšit. Jednou z těchto věcí je aplikace pro rozšířenou realitu, kterou můžeme očekávat příští rok. Díky tomu je Tamadoge skvělým kandidátem na zvýšení cen v následujícím období.

Investice do Tamadoge nyní znamená účast na vzrušujícím projektu, který se bude v průběhu let vyvíjet. Tokeny TAMA jsou deflační tokeny, takže potenciál zisku se postupem času zvyšuje, což je jistě obrovská výhoda, pokud jde o kryptoměnové projekty.

Battle Infinity – Nejlepší Metaverse kryptoměna k nákupu?

Battle Infinity je další nový kryptoměnový projekt, který nabízí možnosti výdělku prostřednictvím šesti platforem P2E. S nativním tokenem IBAT mají hráči šanci získat více odměn. IBAT lze zakoupit na IBAT Battle Swap, decentralizované burze Battle Infinity (DEX), kde lze nakupovat tokeny a směňovat je za jiné oblíbené kryptoměny. Hráči mohou používat IBAT k účasti na funkcích P2E, jako je IBAT Premier League – decentralizovaná fantasy sportovní liga.

Jedním z hlavních rysů tohoto ekosystému je Battle Arena. V tomto ekosystému založeném na Metaverse jsou všechny postavy a avatary digitálně vytvořeny jako NFT pomocí smart kontrakt protokolu ERC 721. IBAT, lze použít k nákupu, prodeji a získávání odměn.

Battle Infinity

Token lze také stakovat, což uživatelům dává možnost k získání pasivního příjmu. IBAT dokončil jeden z nejlepších předprodejů kryptoměn v srpnu 2022 poté, co vyprodal všechny alokované tokeny za 3 týdny. Po startovací ceně v předprodeji 0,0015 USD za token dosáhl IBAT v polovině srpna na PancakeSwap své ATH 0,11 USD.

V současné době se IBAT obchoduje za 0,004 USD na PancakeSwap a LBank. V blízké budoucnosti chystá zalistování na dalších burzách, což by mohlo pomoci k dalšímu růstu.

Lucky Block – Vyhrajte hodnotné ceny prostřednictvím soutěží NFT

Lucky Block je nový projekt, který nabízí hráčům výhry prostřednictvím týdenních losování po koupi NFT. Hráči mají šanci získat několik odměn, od luxusních aut po hodinky.

Ekosystém používá jako svůj nativní token LBLOCK. Token má dvě verze – využívá standardu BEP-20 (V1) a token založený na ERC-20 (V2). Zatímco na token BEP-20 platí 12% transakční daň a je zalistován pouze na DEX, token V2 je zalistován na centralizovaných burzách (CEX) a nevztahuje se na něj žádný transakční poplatek.

Token ERC-20 byl již uveden na LBank, MEXC a Gate.io, které patří mezi největší CEX v sektoru kryptoměn a brzy bude zalistován na dalších. Investoři si v současné době mohou koupit LBLOCK za 0,0007 USD za token, ale projekt učinil významné oznámení, které by mělo brzy dopomoci k další cenovou akci.

Generální ředitel projektu Scott Ryder oznámil, že od 30. září bude každý měsíc podléhat 1% spálení, což drasticky sníží nabídku. Ve střednědobém a dlouhodobém horizontu patří LBLOCK mezi nejlepší kryptoměny, které lze koupit.

Proč jsou toto nejlepší kryptoměny?

Když hledáte nejlepší kryptoměny pro dlouhodobé investování, měli byste se podrobně podívat na funkce a případy použití, které poskytují příslušná aktiva. Níže jsou uvedeny nejdůležitější faktory, které mohou pomoci určit nejlepší kryptoměny, které koupit.

Využívají předprodej

Zajímavé je, že medvědí trhy jsou vlastně nejlepší dobou pro investování do předprodejů kryptoměn. Důvodem je obecně menší konkurence. Nemluvě o tom, že předprodeje nabízejí nejlepší možnou cenu před uvedením na burze.

Mnoho předprodejů probíhá v několika fázích a s každou fází se zvyšuje cena tokenu. Proto první investoři mohou očekávat zisky ještě před uvedením tokenu na burze. Po zalistování na CEX nebo DEX tyto tokeny obvykle zaznamenají explozivní růst až o několik tisíc procent.

Inovativní případy použití

Investoři, kteří hledají nejlepší kryptoměny, by se měli podívat na jejich případy použití. Například Bitcoin si získal popularitu, protože poskytl alternativu k centralizovanému financování tím, že nabízí peer-to-peer platby po celém světě. Podobně Ethereum implementovalo smart kontrakty, které vývojářům umožnily budovat nové decentralizované protokoly.

S nadcházejícími tokeny, jako je nativní token platformy Dash 2 Trade, D2T, mohou uživatelé přistupovat k bezkonkurenčním nástrojům a datům platformy pouze zaplacením měsíčního předplatného pomocí mince. I když je token svědkem krátkodobých cenových korekcí, množství případů použití mu pomůže dlouhodobě překonat trh.

Nejlepší kryptoměny? Slova závěrem

Jsme svědky mnoha změn na trhu kryptoměn. Navzdory mnoha poklesům cen stále existují slibné projekty, které by mohly přinést obrovské zisky do konce letošního roku. Nejlepší kryptoměny v našem seznamu mají obrovský potenciál k růstu, takže investování nyní se může ukázat jako velmi moudré. Nyní máte příležitost investovat, než cena vzroste, takže ji rozhodně využijte!

Líbil se vám tento článek?
2
4

Autor

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Varování

Upozornění: Článek výše je označen jako komerční sdělení. Jeho autorem není redakce Finex.cz. Nejedná se o investiční doporučení nebo investiční radu. Před jakoukoliv investicí důrazně doporučujeme si nejdříve udělat svůj vlastní průzkum.

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.