Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Nová éra efektivity: Upgrade Dropboxu s umělou inteligencí od společnosti Nvidia!

Publikováno
Nová éra efektivity: Upgrade Dropboxu s umělou inteligencí od společnosti Nvidia!
Zdroj: Pixabay.com

Společnost Dropbox se spojila se společností Nvidia, aby integrovala umělou inteligenci do svých služeb cloudového úložiště s cílem zvýšit produktivitu svých uživatelů.

Tato spolupráce rozšíří možnosti umělé inteligence Dropboxu, jako je vyhledávací nástroj Dropbox Dash a schopnost shrnout rozsáhlé dokumenty, čímž se zefektivní pracovní postupy uživatelů.

Drew Houston, generální ředitel společnosti Dropbox, je optimistický ohledně potenciálu partnerství, které může přinést revoluci v práci se znalostmi díky minimalizaci rutinních úkolů. Jensen Huang, generální ředitel společnosti Nvidia, pak očekává významný posun v odvětví, protože si myslí, že se umělá inteligence rozšíří z cloudových služeb na AI asistenty na podnikové úrovni.

Nová éra produktivity při práci z s Dropboxem

Partnerství využije AI nástroje společnosti NVIDIA k zavedení nových funkcí dropboxu, které personalizují uživatelský obsah a pracovní postupy. Dropbox bude využívat modely AI Foundation společnosti NVIDIA a rámec NeMo k přizpůsobení rozsáhlých jazykových modelů.

NVIDIA, založená v roce 1993, je průkopníkem v oblasti akcelerovaných výpočtů a klíčovým hráčem v moderní éře umělé inteligence. Dropbox s více než 700 miliony registrovaných uživatelů ve 180 zemích pak poskytuje centrální platformu pro zefektivnění práce a života.

Líbil se vám tento článek?
1
0

Autor

O investování a finanční trhy se zajímám od roku 2013. Krátce na to jsem se spálil jako aktivní day trader. Zaplacené „školné“ se mi však celkem vyplatilo. Vrhnul jsem se do studia a od roku 2017 dlouhodobě investuji, přičemž v rámci své strategie kombinuji pasivní a aktivní investiční přístup s výhradním zaměřením na akciové trhy.
Inspirací mi jsou především Warren Buffett a jeho učitel Benjamin Graham, z českých investorů pak Daniel Gladiš. Nabyté vědomosti se snažím předávat čtenářům, přičemž se nejraději věnuji textům o investičních strategiích, psychologii obchodování a analýzám jednotlivých akcií.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 78 % účtů retailových investorů peníze.
U 67,85 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 76 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎