Finex.cz logo
Menu
Finex » Události » Co přinese letošní konference pro burzovní obchodníky – Trading Forum 2019?

Co přinese letošní konference pro burzovní obchodníky - Trading Forum 2019?

Co přinese letošní konference pro burzovní obchodníky - Trading Forum 2019?

Rádi se učíte nové věci a potkáváte s novými lidmi? Pokud ano – je pro vás konference traderů Trading Forum skvělou příležitostí. Koho můžete na konferenci potkat, co se tam dozvíte, kdy se konference koná a hlavně jak získat zvýhodněné vstupné o 2500 Kč se dozvíte v tomto článku.

Kdy? Do kalendáře se zapište datum 9.11.2019, to je totiž den, kdy proběhne v Praze Trading Forum konference. Tato konference je zaměřená na strategie, jejichž společným jmenovatelem je systematičnost. Tedy možnost metody obchodovat podle jasných obchodních plánů, nejlépe algoritmicky.

Své zkušenosti bude na akci prezentovat sedm traderů z České republiky a Slovenska. Program je postaven tak, aby dokázal inspirovat začínající i pokročilé tradery.

Tématicky se program věnuje tradingu od vytváření strategií až po sdílení zkušeností s dalším využíváním získaného know-how (pronájem strategií, správa externího kapitálu v podmínkách ČR).

Ve stručnosti přináší akce následující přednášky:

  • Petr Podhajský (fulltime trader, finančník.cz) bude sdílet své zkušenosti s automatizovaným vývojem obchodních strategií. Pracuje přitom především na futures a akciových trzích. Obchodníci pracující s menšími účty mohou používat i například CFD (co je CFD?) – o těch (a svých automatizovaných strategiích) bude hovořit Petr Kouba (profesionální algotrader).
  • Zajímavou cestou pro obchodníky s malým kapitálem jsou také opce. Jak s nimi pracovat systematicky prozradí na základě svých zkušeností Martin Lembák (trader a ekonom v chicagském Striker Securities).
  • Pokud vás lákají spíše rychlejší směry obchodování, pak nepřehlédněte přednášku Davida Monoszona (wealth manager a trader), který se zaměřuje na intradenní obchodování. Ukáže, jak pomocí mikro futures kontraktů může i malý obchodník používat taktiky řízení obchodů, které byly dříve dostupné jen obchodníkům s větším kapitálem.
  • Jakmile je obchodník jen trochu zkušenější, začíná většinou pracovat s více strategiemi a řeší, jak je skládat do portfolií. O své zkušenosti se v této oblasti podělí Marek Chrastina (profesionální system developer).
  • Zaměření na systematické strategie s sebou přináší ohromnou výhodu v dalších možnostech, jak zhodnocovat získané zkušenosti. Petr Komínek (trader a vývojář systémů) se podělí se svými zkušenostmi s pronájmem strategií a Jaroslav Rozehnal (trader a investiční bankéř) zase podrobně popíše, jaké jsou v ČR možnosti a limity správy cizího kapitálu.

konference

Jak vidíte, tak se rozhodně máte na co těšit. Kompletní program a veškeré informace o konferenci naleznete zde.

My z Finex.cz tam rozhodně chybět nebudeme, byla by velká škoda nechat si ujít takovouto akci.

Konferenci pořádá server Finančník.cz a půjde tradičně o jednu z největších akcí v naší zemi s účastí několika set obchodníků. Kromě samotného obsahu je tak patřičná pozornost věnována i sociálnímu aspektu – získávání kontaktů. Protože i v tradingu platí, že základem úspěchu je spolupráce. Po samotné obsahové části je tak pro všechny účastníky připravena večerní afterparty.

Jak získat zvýhodněné vstupné?

V rámci spolupráce se serverem Finančník.cz, jsme pro naše čtenáře domluvili navíc výrazně zlevněné vstupné. A to konkrétně o 2 500 Kč. Do 30.9.2019 si toto zvýhodněné vstupné můžete objednat na tomto odkazu.

S registrací na konferenci moc neváhejte, akce je již téměř zaplněna a to z více jak 70 %!

Potkáme se tam?

Ohodnoťte tento článek

Diskuze k tomuto článku: 2 komentáře
Tucker

Konference vždycky přinese nové prognózy ohnědne budoucího burzovního vývoje nejen akciových, ale i indexových, formových a dalších trhů! Mě hlavně zajímá americký trh, protože to je sázka na jistotu, burzovní obchodování je tam na úplně jiné úrovni. Jací budou noví velcí američtí tahouni trhu? Zajímavý je pozorovat vývoj spne stock, Tesly apod. Tyto výroční akce typu konferencí apod. jsou super pro zorientování a nasměrovaní vašich financí do těch správných investic. Jestliže chcete diverzifikovat portfolio, a nemáte tušení, do čeho ještě investovat, tak tady vám některé z vašich otázek pomohou rozklíčovat.

John Tucker

Dobré odpoledne, prosím, řekněte mi, existují jiné způsoby, jak získat slevu na vstupenku?

Připojte se k diskuzi
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
RECENZE

TOP Forex brokeři

Plus500 logo
Plus500Reklama
U 77 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
XTB logo
XTB★ 93 %
U 73 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets★ 92 %
U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
eToro logo
eToro★ 90 %
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo