Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Jak koupit RobotEra – průvodce pro začátečníky

Publikováno
Jak koupit RobotEra – průvodce pro začátečníky
Zdroj: Depositphotos.com

Metaverse projektů v současné době vzniká velké množství, nicméně pouze malá část z nich nabízí takové herní možnosti jako právě RobotEra. Projekt cílí na propojení herního světa s kryptoměnami a NFT, což hráčům poskytne mnoho výhod a funkcí.

Co všechno metaverse platforma RobotEra obsahuje, na jaké možnosti a aktivity se můžete těšit a jak tuto kryptoměnu nakoupit – to vše se dozvíte v dnešním článku.

Co je RobotEra?

RobotEra je budovatelský metaverse, jenž potěší všechny hráče se zapálením do metaverse projektů, staveb nebo průzkumu světa a podzemí. Hráče láká především na rozsáhlý svět, ve kterém si na svých pozemcích budete moci stavět v podstatě cokoliv, co si zamanou.

robotera

Hlavní činností v této hře je těžba zdrojů a surovin z podzemí a jejich následné využití při výstavbě staveb nebo měst na vašich pozemcích. To vše s charakterem robota, za kterého budete ve hře hrát. Kromě toho se můžete těšit na sociální eventy jako koncerty nebo různorodé výzvy a challenge, jež vás po jejich dokončení štědře odmění.

K čemu slouží token TARO?

Tokeny TARO, ERC-20 tokeny fungující na blockchainu Etherea, jsou hlavní měnou tohoto metaversa. S jejich pomocí budete moci nakupovat pozemky, různé herní předměty nebo samotné roboty, případně platit za pronájem robotů jiných. Samozřejmě toto vše bude fungovat i opačným směrem, tedy prodávat své NFT předměty vám může přinést pěkné zisky a je to jeden ze způsobů, jak ve hře můžete vydělávat skutečné peníze.

Roboti

robotera robotJak již bylo zmíněno výše, roboti jsou hlavními postavami, se kterými se ve hře setkáte. Pro hráče je v rámci NFT-éček dostupná celá řada unikátních robotických avatarů. Ty si můžete nakoupit jako NFT, což vám přinese řadu výhod oproti hráčům, kteří žádného NFT robota mít nebudou. Do hry se avšak dostanou také, ale pouze s nijak speciálně upraveným robotem, který bude dostupný pro všechny hráče. Nebude mít také žádné vlastnosti.

Ve hře se můžete setkat s celkem 7 frakcemi robotů. Každá z nich má svůj jedinečný původ a schopnost, která hráčům přinese určitou výhodu.

Mimo robotů jakožto herních charakterů se ve hře setkáte i s robotickými společníky, které můžete v průběhu hry vytvářet. Ty vám budou pomáhat v průzkumu, těžbě, soubojích nebo výstavbě. Na ně se právě speciální vlastnosti robotů budou aplikovat.

Kontinenty

V RobotEra metaversu se budete moci usadit na pozemky jednoho ze sedmi kontinentů. Pro hráče na každém kontinentu čekají pozemky různých rozměrů a s bohatými zdroji a krajinou. Naleznete zde pouště, hory, lesy, ostrovy nebo rozlehlé planiny.

robotera metaverse

Každý kontinent pak disponuje unikátními zdroji a surovinami. Každý, kdo bude disponovat NFT robotem, má šanci na získání nějakého pozemku v různých soutěžích a aktivitách. Mimo to je také možné si pozemek přímo koupit na tržišti.

Průzkum tohoto pozemku a samotné sbírání těchto zdrojů bude klíčem k růstu každého hráče. Samotné dobrodružné výpravy do podzemí jsou nejspíše tím nejhlavnějším, s čím se ve hře setkáte. Hledání a těžba zdrojů bude primární cestou k tomu, abyste na svém pozemku mohli stavět a budovat. Dále se také v podzemí ukrývají poklady, které jakožto hráči zcela jistě chcete najít.

Mimo jednotlivé kontinenty se bude v metaversu nacházet také veřejný kontinent, kde si hráči budou moci obstarat suroviny, které se na jejich kontinentu nenachází. Také zde na hráče čeká mnoho překvapení, kdy není zaručeno, že budou hráčům zrovna pomáhat s postupem hrou.

Vydělávání při hraní

Jelikož se RobotEra řadí ke hrám typu play-to-earn, ve hře budete mít mnoho možností, jak si vydělat reálné peníze nebo si zajistit pěkný příjem.

Způsobů, jak si peníze vydělávat, existuje celá řada – od sázení posvátných stromů přes staking až po prodávání nebo pronajímání vašich NFT-éček v podobě robotů, robotických společníků nebo samotných pozemků. Právě prodávání vytvořených robotických společníků může být vhodnou cestou, jak si pravidelně přinášet do své peněženky slušné množství tokenů. Společníky vytvoříte z dostupných surovin a zdrojů a ti, kteří vám k již žádnému účelu neslouží, můžete prodat na NFT tržišti. Další možností bude také účast na eventech a soutěžích.

Roadmapa a Tokenomika

Roadmapa RobotEry obsahuje mnoho velkých milníků, kterých vývojáři chtějí dosáhnout nebo již dosáhli. Mezi splněné úkoly se v rámci roku 2022 řadí spuštění webové stránky, dokončení whitepaperu, testování editoru robotických společníků a v neposlední řadě spuštění předprodeje TARO tokenů.

robotera roadmap tokenomika

V roce 2023, konkrétně v první a druhém čtvrtletí, se pak můžeme těšit na dokončení a testování bojového systému, zavedení NFT-éček na online tržiště nebo výstavbu alfa verze galaxie a větší ukázky samotného gameplaye. Jsme tedy sami zvědaví, jak se tyto cíle podaří splnit a co dalšího nám metaverse RobotEra přinese za zajímavé funkcionality a herní mechanismy.

Co se týče tokenomiky, tokeny TARO, které jsou hlavní měnou tohoto metaversa, jsou alokovány do několika segmentů. Přesně 15 % celkového množství tokenů bude nabídnuto do jednotlivých fází předprodeje, až 25 % pak do skupiny play-to-earn odměn, 33 % do treasury / DAO skupiny a zbytek mezi tvůrčí tým a poradcům. Důležité zde je zmínit fakt, že tokeny, které jsou přiděleny právě týmu a poradcům, jsou uzamčeny na dobu 12 měsíců, kdy se postupně po dobu 20 měsíců odemykají. Nemůže s nimi být tedy po tuto dobu manipulováno.

Jak koupit RobotEra – podrobný návod

Na následujících odstavcích vám krok po kroku uvedeme návod, jak si kryptoměnu RobotEra a její tokeny TARO přidat v rámci předprodeje do svého investičního portfolia. Celý proces není vůbec složitý a měli byste ho zvládnout v rámci minut. Pojďme tedy na to!

Krok 1 – Založte si Metamask peněženku

Prvním krokem, který je nutné provést, je založení si vaší vlastní krypto peněženky. Těch existuje velké množství, nýbrž ne všechny peněženky podporují ERC-20 tokeny, kterými tokeny TARO jsou. Volba správné peněženky je velmi důležitá z hlediska bezpečnosti, dostupnosti a kompatibility, proto byste její výběr zcela jistě neměli podceňovat.

My proto doporučujeme peněženku Metamask, jež můžete stáhnout jako mobilní aplikaci nebo přidat do vašeho prohlížeče. Tato peněženka patří mezi nejznámější a nejpoužívanější krypto peněženky na světě.

webove stranky penezenky metamask

Na hlavní stránce Metamask si zvolte, jakou možnost preferujete a následně se řiďte podle pokynů k vytvoření peněženky. Postup je jednoduchý a neměl by vám zabrat více než několik minut. Při jeho dokončování si nezapomeňte bezpečně uložit a zapsat obnovovací frázi, jež se skládá z 12 nebo 24 slov.

Krok 2 – Nakupte ETH nebo USDT

Nyní je třeba nakoupit kryptoměnu Ethereum nebo USDT, jelikož s těmi bude možné poté tokeny TARO nakoupit. Na krypto směnárně si proto založte účet a nakupte jednu z těchto dvou kryptoměn. Doporučujeme si již při tomto kroku rozmyslet, za jakou částku chcete TARO tokeny poté nakoupit, jelikož minimum k nákupu je nastaveno na 1000. Toto množství by mělo vycházet na cca 20 dolarů, které pro transakci budete potřebovat. Záleží avšak v jaké fázi předprodeje se nacházíte.

Máte-li tedy ETH nebo USDT v požadovaném množství na svém účtu na krypto směnárně, můžete přejít na krok číslo 3.

Krok 3 – Odešlete vaše ETH nebo USDT do vaší Metamask peněženky

Pro nákup kryptoměny RobotEra je nyní potřeba si poslat nakoupené ETH nebo USDT do vaší nově vytvořené Metamask peněženky.

Klikněte ve vaší Metamask peněžence na tlačítko s příjmem kryptoměn, kdy se vám následně zobrazí vaše adresa nebo QR kód. QR kód nyní stačí naskenovat na vaší krypto směnárně do řádku s odesláním kryptoměn. Pokud QR kód nepoužijete, je třeba zkopírovat zobrazenou adresu a vložit opět do odesílacího řádku. Nyní stačí zadat množství, které si přejete odeslat, a kliknout na tlačítko s potvrzením transakce.

Připsání kryptoměn na vaši Metamask peněženku by mělo zabrat několik minut, nýbrž někdy se provede v řádu sekund.

Krok 4 – Připojte Metamask k RobotEra platformě

Nyní je třeba připojit Metamask peněženku s vašimi kryptoměnami k platformě RobotEra, což provedete kliknutím tlačítka “Connect Wallet” a zvolíte Metamask peněženku. Pokud máte peněženku jinou, pak naskenujte QR kód pro její připojení.

robotera presale

Krok 5 – Investujte do předprodeje RobotEra

Nyní stačí zvolit kryptoměnu, za kterou si přejete tokeny TARO nakoupit a potvrdit transakci. Myslete přitom na velikost investice, jelikož při velmi nízkých částkách se vám strhne větší část z nákupu z důvodu transakčního poplatku síti Ethereum.

Jakmile máte vybrané množství tokenů, které chcete nakoupit, stačí transakci potvrdit. Jakmile poté předprodej skončí, své nakoupené tokeny si můžete vyzvednout v rámci TGE – Token Generation Event (Generace tokenů).

Slova závěrem

V dnešním průvodci jsme vám představili zbrusu novou kryptoměnu RobotEra, jež se zaměřuje na vývoj budovatelského metaversa společně s NFT předměty a kolekcemi. Ve hře se stanete robotem, se kterým se ponoříte do světa těžby surovin, hledání pokladů a výstavby velkolepých staveb. Součástí bude také možnost se zúčastnit online eventů, takže si svůj herní zážitek můžete tímto okořenit nebo jej sdílet s přáteli.

Pokud by vás tato kryptoměna oslovila, mrkněte se na její webové stránky nebo whitepaper, kde se dozvíte veškeré detailní informace. Předprodej se nyní nachází v první fázi, takže pokud se rozhodnete do RobotEry investovat, teď je ten pravý čas.

Navštívit předprodej RobotEra

Líbil se vám tento článek?
2
0

Autor

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Varování

Upozornění: Článek výše je označen jako komerční sdělení. Jeho autorem není redakce Finex.cz. Nejedná se o investiční doporučení nebo investiční radu. Před jakoukoliv investicí důrazně doporučujeme si nejdříve udělat svůj vlastní průzkum.

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 72,87 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 74 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎