Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Hledáte nové možnosti jak investovat? Česká investiční konference vám je opět nabídne!

Hledáte nové možnosti jak investovat? Česká investiční konference vám je opět nabídne!

Největší konference o akciích konaná v České republice se uskuteční 11. – 12. listopadu již po šesté, opět v hotelu Pyramida v Praze.

Pokud hledáte konkrétní investiční příležitosti (akciové tituly), tak byste na této akcie rozhodně neměli chybět! Od českých a zahraničních investorů se zde dozvíte zajímavé a reálné tipy, jak a kde hledat vhodné investice.

Budete mít také možnost přímo sledovat, jak jednotliví investoři tyto investice vyhledávají, jak je oceňují a jakých argumentací v dosažení svých cílů využívají.

První den bude věnován dvanácti prezentacím předních českých a slovenských profesionálních investorů včetně čtyř zahraničních hostů.

Budete zde moci porovnat investiční přístupy a investiční nápady přednášejících investorů. Na konferenci se objeví několik nových tváří ze společností a dále několik investorů, kteří se již objevili na konferenci v minulých letech. Zde, níže na obrázku, se můžete podívat na konkrétní řečníky, které na konferenci uvidíte.

ceska investicni konference recnici
Přehled řečníků České investiční konference 2019

Druhý den konference nabídne čtyři praktické workshopy s tématy: Jak stanovujeme hodnotu našich akcií, Investování jako cesta osobnosti, Event-driven: Investování do neobvyklých situací a Oceňovací metody II.

Formát konference je maximálně interaktivní, tak, aby účastníci měli neformální prostor konzultovat s řečníky i během podvečerního rautu.

Daniel Gladiš, který společně s Lenkou Schánovou konferenci organizuje, k tomu říká:

“Náš cíl zůstává stejný jako v předchozích letech. Umožnit setkání české širší investiční veřejnosti s předními českými i zahraničními investičními manažery.

Konference je určena pro každého, kdo investuje nebo se k tomu chystá, chce se něco nového přiučit a lépe se v tomto odvětví zorientovat. Největší přidanou hodnotu zde zřejmě naleznou ti potenciální investoři, kteří hledají investičního manažera, který by jim svým charakterem i investiční strategií nejlépe vyhovoval.

Naše konference bude pro toto poznávání opět ideálním místem.”

Pokud chcete posunout vaše investiční know-how na další level a být zase o kus dál, tato konference vám v tom rozhodně může pomoct.

Datum konání České investiční konference je 11. a 12. listopadu 2019, rezervujte si v kalendáři tento datum a zúčastněte se této zajímavé akce.

Jak už bylo řečeno, konference proběhne v hotelu Pyramida v Praze, Bělohorská 24.

Reálné tipy, praktické workshopy, koktejl party a neformální networking. To, a ještě mnohem více na české investiční konferenci.

Více informací o konferenci a řečnících naleznete na webu – www.ceskainvesticnikonference.cz.

Líbil se vám tento článek?
2
0

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (1 komentář)

Připojte se k diskuzi

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte ke svému uživatelskému účtu.

Ondřej

Vypadá to pěkně našlapaně :) Určitě se zúčastním. Minulý rok mi to nevyšlo, ale letos si to nenechám ujít.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při investování je váš kapitál vystaven riziku a může se vám vrátit méně, než jste investovali. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.
U 64 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.