Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

[BTC + SOL] Analýza 8. 9. 2023 – Příležitosti pro býky i medvědy

Publikováno

Ahoj tradeři, Bitcoin (BTC) za sebou má týden pohybu do strany a dnes v noci na pátek konečně přišel první malý pohyb vzhůru. Z dlouhodobého pohledu stále očekávám, že je Bitcoin bullish a uvidíme otestovat levely 29 a 35 tis. USD, nicméně vnímám jako pravděpodobné, že nejprve uvidíme dosažení 24 a případně 22 tis. USD jakožto nejpodstatnějších supportů.

HTF scénář Bitcoinu
HTF scénář Bitcoinu

Krátkodobý scénář BTC

Na základě toho je jasné, že na krátkých časových rámcích tak nadšený z Bitcoinu nejsem. Sleduji zóny 26 400 až 26 600 USD a 27 200 až 27 300 USD jako potenciální úrovně pro obrat zpět dolů a pro shortové obchody, pokud k nim dostanu příležitost.

Očekávání od BTC na 1h grafu
Očekávání od BTC na 1h grafu

Solana – dlouhodobý graf

V posledním týdnu mě také zaujal dlouhodobý graf Solany (SOL), který dle mého názoru nabídne dříve či později zajímavou nákupní příležitost, pokud cena spadne do zón 12 až 10 USD za minci a že je odtud pravděpodobná expanze nahoru k 40 a potenciálně i 100 USD za SOL.

Dlouhodobý scénář Solany
Dlouhodobý scénář Solany

Je potřeba říct, že u většiny altcoinů takto silný pohyb dolů neočekávám. Solana má ale stále rizika spojená se zkrachovalou burzou FTX, která drží asi 10 % supply. Ty jsou prozatím zamčené, ale je to potenciální bearish katalyzátor, který by mohl způsobit právě propad do zmíněného supportu.

Závěr

Bitcoin vidím stále jako bullish graf, s targetem 35 tis. USD. To nevylučuje, že bychom mohli vidět ještě jeden propad na supporty pod 24 tis. USD, nicméně neočekávám, že bychom viděli ceny pod 19 500 USD.

Tak jako tak, altcoinový trh je nyní ten, kde je nejvíce příležitostí a tyto budeme postupně objevovat v dalších týdenních updatech.

Připojte se k Blockspace!

Členové skupiny Blockspace každodenně získávají aktuální informace z trhů a technické i fundamentální analýzy široké škály aktiv. Kromě traderů nejsou opomenuti ani hodleři, kteří se mohou inspirovat sdíleným portfoliem skupiny.

Na Discordu, kde veškerá komunikace probíhá, členové dále najdou pravidelné livestreamy, vysokoúrokové příležitosti v DeFi, upozornění na kryptoměnové airdropy a samozřejmě nechybí ani vzdělávací materiály. Skupinu je možné vyzkoušet na 7 dní zdarma. Zkuste to!

Líbil se vám tento článek?
5
0

Autor

Andy je investor a swingový obchodník především na poli kryptoměn, avšak i s okrajovým zájmem o komoditní trh.

V tradingovém prostředí se aktivně pohybuje od roku 2018, kdy také založil skupinu Blockspace, ve které se se svým týmem věnuje důležitým informacím a vzdělávání v oblasti především kryptoměnového tradingu.

“Beru jako poctu účastnit se inovací, které krypto přináší, a chci pomáhat ostatním se v tomto trhu zorientovat.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.