Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Blogy spuštěny: Chcete si budovat jméno v komunitě? Začněte psát svůj vlastní blog na Finexu!

Publikováno
Blogy spuštěny: Chcete si budovat jméno v komunitě? Začněte psát svůj vlastní blog na Finexu!
Zdroj: Depositphotos.com

U nás ve Finexu se neustále snažíme hledat cesty, jak co nejkvalitněji informovat veřejnost o novinkách ze světa financí a investování. Zároveň je naším cílem budovat komunitu, která bude mít společné téma. Nově nám s tím vším můžete pomoci i vy!

Jste nadšenci do kryptoměn, akcií nebo tradičních financí? Podělte se o své myšlenky a názory s ostatními čtenáři prostřednictvím svého vlastního blogu.

Staňte se součástí komunity

Pokud se řadíte mezi naše pravidelné čtenáře, určitě už víte, že se snažíme psát nejen o financích a finančních trzích, ale i spojovat lidi, kteří se o tato témata zajímají. S budováním této komunity nám můžete pomoci i vy, a to vytvořením vlastního blogu.

Blog si u nás můžete založit zcela zdarma a přispívat do něj články prakticky o čemkoli, co se týká financí a investování. Získáte tak jedinečnou možnost sdílet své názory s komunitou, kterou tvoří více než 200 000 čtenářů měsíčně.

Jak na to?

Blog si u nás může založit opravdu každý, a to i pokud nemáte s blogováním žádné zkušenosti. Jediné, co k tomu potřebujete, je chuť psát a aktivní účet na Finex.cz. Pokud ho ještě nemáte, můžete si ho během pár minut založit, stačí kliknout zde: Vytvořit účet zdarma. Pokud účet už máte, stačí se přihlásit.

Po přihlášení můžete začít pracovat na své kariéře blogera. Svůj první příspěvek vytvoříte kliknutím na Napsat nový článek (viz obrázek níže). Tím se před vámi otevře jednoduchý editor se základními funkcemi, do kterého napíšete své myšlenky, názory nebo výsledky analýzy. A máte hotovo. Váš první blogový příspěvek je na světě.

Psaní článků a následná publikace je naprosto jednoduchá, takže se nemusíte bát toho, že by proces byl nějak složitý. Ostatně, můžete se o tom přesvědčit sami.

psát blog na finex.cz
Tvorba blogových příspěvků je opravdu jednoduchá.

Rádi píšete a chcete své know-how publikovat na jednom z největších finančních webů v České republice?

Z blogera redaktorem

Ve Finex.cz si vážíme každého, jehož vášní a koníčkem je svět financí. Tvorbou svého vlastního blogu můžete získat nejen věrné čtenáře a fanoušky, ale i místo jednoho z redaktorů na našem portálu. V případě, že bude váš blog oblíbený a vy budete mít zájem v psaní pokračovat, rádi s vámi navážeme i placenou dlouhodobou spolupráci.

Budeme se těšit na vaše články! Děkujeme za vaši podporu.

Líbil se vám tento článek?
4
0

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 76-78 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎