Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Jak koupit Calvaria – průvodce pro začátečníky

Jak koupit Calvaria – průvodce pro začátečníky

Blockchain umožňuje tvůrcům vytvářet a hledat nové příležitosti, jak tuto inovativní technologii mohou využívat. Do popředí se dostávají NFT projekty, které svým uživatelům umožňují mít vyhradní kontrolu nad digitálními aktivy, jež platformy nabízí a se kterými operují. Hry jsou jedním z možných odvětví, kde je tato výhoda citelně znát.

Calvaria: Duels of Eternity této možnosti využívá a vytváří karetní hru, která staví na této moderní technologii blockchainu a nabízí svým hráčům unikátní herní zážitek. Jak koupit Calvaria a její token $RIA nebo co vlastně Calvaria obsahuje, se dozvíte v dnešním článku.

Co je Calvaria?

Calvaria: Duels of Eternity se řadí k P2E (Play2Earn – tedy “Hraj a získávej”) titulům. Vše se bude točit okolo sběratelských karet, balíčků, PvE i PvP soubojů nebo prozkoumávání herního světa.

Tvůrci mají za cíl více skloubit herní svět s tím kryptoměnovým pomocí toho, že vytvoří unikátní ekosystém, ve kterém hráči budou bojovat proti sobě v rámci PvP duelů, prozkoumávat herní svět a jeho zajímavé lore a samozřejmě také sbírat karty a jejich vylepšení, se kterými bude možné skládat právě balíčky pro souboje.

Mezi největší výhody této hry se řadí zcela jistě možnost být výhradním majitelem všech NFT předmětů. Můžete je tedy držet a prodat za vyšší ceny, vyměňovat s ostatními hráči nebo prodávat ty, které již potřebovat na své cestě nebudete.

Dostupné by měly být v budoucnu celkem dvě možnosti hraní – singleplayer i multiplayer. V rámci singleplayeru se hráči v rámci různých kampaní mohou potýkat s nepřáteli, nalézat vylepšení pro své karty nebo balíčky a splňovat questy a získávat odměny. Během toho se jim bude postupně odkrývat celé lore světa Calvaria. Do budoucna by pak měly přibývat postupné expanze a rozšíření.

Multiplayer pak v rámci kompetitivní stránky hry vyzývá všechny ke sestavení toho nejlepšího balíčku a porážení ostatních hráčů. Z karet, které v rámci singleplayeru nasbíráte nebo zakoupíte na online marketplacu, si můžete stavět vlastní balíčky, které následně použijete ve všech možných soubojích. Do budoucna pak mají tvůrci v plánu účast na offline turnajích nebo vytváření podmínek v rámci hry vhodných pro e-sport, takže se máme určitě na co těšit.

Ukázky ze hry

V rámci světa můžeme narazit na 3 lokace – Arcilla Divina, Miaquilia a The Void. Všechny obsahují unikátní charaktery a postavy společně se zajímavým lore.

Calvaria Universe

Samotná hra bude fungovat na principu strategického přemýšlení a znalostí ohledně umisťování jednotek a synergií, které mohou mít mezi sebou. Záleží tedy, jaké karty si do balíčku zvolíte a jakým způsobem balíček uspořádáte, abyste dosáhli silných kombinací a synergií. Některé karty mohou mít extrémně silné efekty v kombinaci s jinými, takže strategické plánování zde hraje velmi významnou roli.

K čemu slouží token RIA?

Tokeny $RIA jsou ERC-20 tokeny, jež představují hlavní měnu celého ekosystému Calvaria. S nimi budete moci nakupovat, vyměňovat nebo prodávat své NFT předměty. Těmi mohou být herní karty, balíčky nebo třeba různá vylepšení. Tvůrci tak chtějí, aby sami hráči byli výhradními majiteli herních předmětů a mohli si je spravovat dle svého uvážení.

Vývojáři mají v úmyslu z celého ekosystému vytvořit platformu DAO (Decentralizovaná autonomní organizace). To znamená, že sami hráči a uživatelé budou moci hlasovat o nových změnách v rámci ekosystému nebo distribuci tokenů mezi jednotlivé pooly – prize pooly nebo třeba operativní fondy.

Co se týče tokenomiky, jedna třetina tokenů je alokována do předprodeje, který v současné době probíhá a dostává se do závěrečných fází. Celá čtvrtina všech tokenů pak putuje do Staking Poolu, což je další obrovskou funkcionalitou celé hry – své tokeny můžete stakovat a tím si vydělávat. Zbytek poté putuje do prize poolu, vývoje nebo samotnému týmu.

calvaria staking

Jak koupit Calvaria – návod krok za krokem

Nyní, když víme, jakým způsobem tokeny $RIA fungují, pojďme si přiblížit proces, jak koupit Calvaria tokeny. Ten je velice jednoduchý a neměl by vám zabrat více než pár minut. Pojďme na to.

Založte si krypto peněženku

Prvním krokem v rámci procesu jak nakoupit Calvaria tokeny $RIA je založení peněženky, která podporuje ERC-20 tokeny. Tu si můžete zvolit dle vašich preferencí, nýbrž my doporučuje peněženku Metamask. Ta podporuje mnoho různých kryptoměn nebo dokonce i NFT-éčka a DeFi Apps (decentralizované aplikace). Velkou výhodou je její přidání do webového prohlížeče, takže ji máte vždy po ruce. Pokud byste preferovali mobilní verzi, je dostupná i ta.

Pro vytvoření Metamask peněženky stačí přejít na její webovou stránku a stáhnout si verzi, kterou si přejete používat – buď jako rozšíření do webového prohlížeče nebo zmiňovanou mobilní aplikaci. Následně se řiďte dle pokynů pro vytvoření vaší krypto peněženky a nezapomeňte si obnovovací frázi bezpečně uložit.

Kupte ETH nebo USDT

Dalším krokem je nákup ETH nebo USDT kryptoměn. Za ně následné tokeny $RIA nakoupíte. Tento krok můžete provést buď přímo na platformě Calvaria po zvolení možnosti “Buy ETH with card” nebo na kryptoměnovém brokerovi, kterým je třeba eToro.

Je důležité, abyste si své nakoupené ETH nebo USDT následně poslali do své nově vytvořené Metamask peněženky. Jednoduše si v ní zobrazte QR kód adresy, který si překopírujte do řádku adresy, na kterou si ETH nebo USDT přejete odeslat – tento proces je stejný pro oba způsoby nákupu, jak platformě, tak i skrze krypto brokera.

Připojte peněženku k Calvaria platformě

Svou nově vytvořenou peněženku Metamask je poté nutné připojit k platformě Calvaria. To uděláte tak, že na její hlavní stránce kliknete na tlačítko “Connect Wallet” a následně “Metamask”. Pokud máte peněženku jinou, klikněte na “WalletConnect” a buď si připojte peněženku pomocí QR kódu nebo vyberte peněženku staženou na váš počítač. Jedná se o způsob připojení přes open source protokol WalletConnect.

Nakupte tokeny $RIA

Máte-li svou peněženku připojenou, stačí si vybrat sumu, za kterou si chcete tokeny $RIA koupit. Vyberte kryptoměnu, kterou chcete k nákupu používat (ETH nebo USDT) a klikněte na tlačítko s potvrzením transakce.

Vyzvedněte si své tokeny $RIA

Své tokeny $RIA si budete moci vyzvednout v rámci procesu zvaného TGE (Token Generation Event). Ten by dle informací a plánu ve whitepaperu měl proběhnout ve 100procentní výši v únoru roku 2023.

Navštívit předprodej Calvaria

Jak se liší od konkurence?

Calvaria se zaměřuje na vývoj kvalitní a komplexní hry, která má potenciál stát se další e-sportovým trendem následujících let. Na rozdíl od podobných her se liší především svým zpracováním a bohatou nabídkou herních aktivit a možností.

Karetní hra Calvaria bude nabízet v rámci gameplaye 3D modely postav a příběhový mód v podobě různých kampaní. Hra se také liší od konkurence možností mobilního hraní, jelikož tvůrci chtějí vytvořit i variantu hry pro mobilní zařízení. Tokeny $RIA budete moci navíc stakovat, což hráčům, kteří je v danou chvíli nebudou potřebovat, může přivodit pěkné zisky.

Jakožto majitelé herních předmětů je budete také vlastnit pouze vy a ne žádná centralizovaná platforma. Můžete je poté prodávat na sekundárních tržištích nebo vyměňovat s ostatními.

Roadmapa a tým stojící za projektem

Co se týče roadmapy, tak tvůrci mají se svým projektem Calvaria velkolepé plány. V současné době probíhají poslední fáze předprodeje, takže pokud jste si tokeny $RIA ještě nezakoupili, nyní je nejvyšší čas tak udělat. Je důležité také zmínit, že s každou další fází se tokeny $RIA zdražují, takže pro investory, kteří do předprodeje vstoupili na začátku, je nyní hodnota tokenů již ve velkém plusu.

Calvaria Roadmap
Calvaria Roadmap

Na začátek nového roku se plánuje velká akce v podobě zalistování tokenů na první burzy. Těmi budou dle roadmapy Gate.io, XT.com nebo KuCoin. Všechny jmenované burzy jsou velice populární a navštěvované, takže je docela možné, že cena tokenů po tomto eventu vzroste vzhůru díky tomu, že se o nich dozví noví investoři.

Následně se můžeme těšit na další vývoj hry a nové expanze. Ve druhém čtvrtletí roku 2023 je naplánováno spuštění alfa verze hry a dále první partnerství s influencery a hráči. Ke konci roku se můžeme těšit na e-sporty a offline turnaje v této karetní hře.

Co se týče tvůrčího týmu, ten se skládá ze specialistů na IT se zaměřením na vývoj her a využití blockchainové technologie. Celý tým a společnost se prezentuje jako technologicky orientovaná s více než 15 lidmi, kteří na Calvarii plně pracují a jež mají znalosti v oblastech marketingu, byznysu nebo vývoje. Jejich zaměření na vývoji této hry ale není pouze v rámci jejího Play2Earn konceptu, nýbrž spíše jako “Play and Earn”. To lépe vystihuje cíl, jenž značí, že by Calvaria měla být hlavně zábavná.

Závěr – Jak koupit Calvaria

V dnešním článku jsme vám ukázali a popsali postup, který vám pomůže k nákupu tokenů Calvaria. Proces, jak koupit Calvaria kryptoměnu, je jednoduchý a neměl by vám zabrat více než pár minut. Dále jsme pro vás shrnuli, jak Calvaria funguje a na jaké funkcionality se jako hráči nebo investoři můžeme těšit v blízké i vzdálenější budoucnosti.

Calvaria je sběratelská karetní hra, které funguje na bázi blockchainu a NFT. Svým hráčům umožňuje výhradní držení herních předmětů – karet, balíčků nebo vylepšení, což z ní dělá jednu z předních her v oblastech kryptoměn a her.

Pokud by se vám Calvaria zalíbila a chtěli byste se o ní dozvědět více, můžete navštívit její webovou stránku nebo whitepaper, kde je vše podrobně rozepsané.

Navštívit předprodej Calvaria

Líbil se vám tento článek?
1
0

Autor

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Varování

Upozornění: Článek výše je označen jako komerční sdělení. Jeho autorem není redakce Finex.cz. Nejedná se o investiční doporučení nebo investiční radu. Před jakoukoliv investicí důrazně doporučujeme si nejdříve udělat svůj vlastní průzkum.

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při investování je váš kapitál vystaven riziku a může se vám vrátit méně, než jste investovali. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.
U 64 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.