Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Binární opce a podvody - Na co si dát pozor?

Svět binárních opcí je bohužel neoddělitelně spojený i s některými podvody.

Na internetu existují zloději, kteří se snaží z vás dostat každičkou korunu. Proto je dobré číst si naše články pro nabytí nějakých zkušeností a neobchodovat s podvodnými brokery, jako jsou např. zoomtrader.

Když vám také někdo nabízí tu nejlepší strategii na binární opce, buďte opatrní.

Vždy si pečlivě prověřte brokera na demo účtu v recenzích na internetu a pokud budete mít stále nějaké nejasnosti, klidně nám napište a my se na to podíváme s vámi.

Buďte vždy opatrní a než se do něčeho rozhodnete investovat svoje peníze, pečlivě si daný projekt ověřte, zda se nejedná o podvod. Využít k tomu můžete obsáhlý web Hoax.sk, který se již roky zaobírá odhalováním a informováním o internetových podvodech. Vždy si hlavně prověřte projekty, které zní až moc dobře, aby to byla pravda.

Otázky na podvody…

Poslední dobou velice často slýchám dotazy, zda nejsou binární opce podvod. Taková otázka má ale asi stejný smysl, jako kdybyste se ptali, jestli je obchodování na burze podvod. Binární opce samy o sobě podvod nejsou avšak vždy se najde někdo, kdo vás chtít podvést bude. Proto si musíme dát pozor na to, jakého brokera zvolíme a strategii, kterou využíváme k obchodu.

Binární opce jsou 100% legální a poskytují reálný způsob obchodování s různými druhy aktiv z celého světa a konec konců mohou vám umožnit výdělek peněz. Jednoduchost obchodování binárních opcí přispívá k tomu, že se binární opce zdají podezřelé těm obchodníkům, kteří preferují běžnější způsoby obchodování. Právě to, jak snadné je porozumět binárním opcím, často přispívá k tomu, že nezkušení obchodníci si myslí, že jde o podvod, a potom se tato myšlenka šíří dále.

Proč někdo říká, že jsou binární opce podvod

Nicméně binární opce jsou nejen jedním z nejjednodušších způsobů, jak spekulovat o budoucím vývoji ceny, ale jejich rostoucí popularita, zejména mezi zkušenými obchodníky, ukazuje, že při správném použití se jedná o mocný investiční nástroj.

Důvod, proč existuje tolik odpůrců, pokud jde o binární opce, je skutečnost, že jednotlivci kteří obchodují s binárními opcemi jsou často neschopní nebo nezkušení. Tito obchodníci potom skončí na straně poražených a obviňují za to celý systém binárních opcí. Ve světě existuje mnoho lidí, kteří si pořád na binární opce stěžují, protože neprofitují, avšak také existuje mnoho lidí, kteří si šli cestou za penězi a to pomocí binárních opcí a brokerům, u kterých své obchody uskutečňovali, a vyplatilo se jim to. Není pochyb o tom, že jsou lidé, kteří pracují opravdu tvrdě a obchodují velmi moudře, a to jim zajistí většinou skončených obchodů tzv. in-money.

Návratnost až 85 % na investici je velice těžké docílit pomocí obvyklých druhů investic bez většího rizika. Například u obchodů s akciemi můžeme získat takovou návratnost v řádu několika let. Zatímco u binárních opcí můžeme těchto výnosů dosáhnout jíž za pět, nebo deset minut.

Podvody s binárními opcemi jsou na internetu čím dál častější, a proto je důležité držet se těchto bodů.

  • Dávat pozor na podvodné stránky jako jsou stránky typu (Miroslav Kadlec, BinaryOptionsRobot,… – tito podvodníci se z nás snaží vylákat tisíce korun a pouze se nás snaží napálit)
  • Pokud nám někdo nabízí 100% neprůstřelnou strategii, jde o podvod. Vždy si vše nejdříve vyzkoušejte na demo účtu!
  • Vybírat doporučené a regulované brokery

Binární opce samy o sobě tedy podvod nejsou a budete-li se držet výše popsaných bodů, šance na to, že vás někdo podvede se několikanásobně zmenšuje! Pokud máte stále nějaké otázky, neváhejte se na nás obrátit v naší diskuzi, nebo komentáři pod články. Přejeme vám hodně štěstí.

Líbil se vám tento článek?
6
2

Články v kategorii Binární opce a podvody - Na co si dát pozor?

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 78 % účtů retailových investorů peníze.
U 67,85 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 76 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎