Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Nejdůležitejší investiční konference tohoto roku již začala! Co nás ještě čeká?

Publikováno
Nejdůležitejší investiční konference tohoto roku již začala! Co nás ještě čeká?

Včera začala nejvýznamnější konference roku pro všechny z nás, kteří se zajímají o trading a investování na kapitálových trzích – MoneyExpo 2020.

Tak jako téměř všechno v tyto dny se konference odehrává online, takže nemusíme nikam cestovat, konferenci budeme moci sledovat z pohodlí našich domovů, stačí se připojit, vzít si sluchátka a nasávat nové informace!

My konferenci již bedlivě sledujeme a je nutné říci, že šíře témat i hloubka znalostí, které hosté prezentují ve svých přednáškách, jsou fantastické.

Není divu! Jako každý rok přijali pozvání přední odborníci z tuzemska i ze zahraničí, kteří se s účastníky konference dělí o své zkušenosti z finančních trhů. Laťku nastavila vysoko již včera hned první přednáška Ludvíka Turka, české tradingové legendy, který nám ve své přednášce ukázal roli mysli a emocí a při tradingu.

A ve druhé přednášce jsme si poslechli známého hosta ze zahraničí, Nenada Kerkeze, který mluvil o nástrojích algoritmického obchodování.
V zásobě je ale mnoho témat! Každý den je tématicky věnován tradingu anebo investování a v jejich rámci se můžeme těšit na přednášky, pojednávající o těch nejaktuálnějších událostech, které hýbou světem finančních trhů.

A tak se ještě můžeme těšit na:

  • Finanční trhy v období pandemie od Aarona Gonga ze singapurské burzy s kryptoměnovými deriváty Binance
  • Nová pravidla investic do startupů Jana Krahulíka, společníka startupového investičního fondu
  • Americké prezidentské volby a jejich vliv na akciové trhy od expertů z brokerské firmy XTB

A mnoho dalšího – budeme se bavit o Forexu, o investicích do nemovitostí, budeme porovnávat strategie obchodování, budeme mluvit o kryptoměnách, stranou nezůstane ani technická analýza – naučíme se pracovat s klouzavými průměry, jak využít DiNapoliho metody obchodování, podíváme se, co to jsou Fibonacciho úrovně návratnosti a mnoho dalšího…

Celkově se můžeme těšit na 21 řečníků a 18 hodin nabitých informacemi a zkušenostmi, které jen tak někde nenajdete, navíc podány záživnou a zábavnou formou.

Letošní online forma rozhodně není překážkou v interakci s přednášejícími. Každý, kdo si koupí lístek, má přístup k interaktivní uzavřené sekci, kde je možné diskutovat, pokládat dotazy a stahovat bonusové materiály.

Letošní konference je již desátým ročníkem v řadě a není pochyb o tom, že půjde o vynikající podívanou, tak, jako každý rok.

Za takovouto vskutku výjimečnou konferencí stojí jako každý rok společnost Financial Progress Group, a.s., renomovaná společnost zabývající se organizací B2B setkání a kulatých stolů mezi investičními profesionály, firmami, odbornou veřejností i státem.

Pokud to myslíte s investicemi nebo tradingem opravdu vážně, nezbývá nám nic jiného než Vám doporučit si koupit lístek a nechat se zasvětit do světa finančních trhů profesionály, kteří Vám rozhodně mají co předat. Za cenu 690 Kč jde o investici, která se nepochybně v hodnotě informací vrátí zpět.

A že jste nestihli začátek? Nevadí!

Konference funguje až do soboty, a o přednášky, které již proběhly, nepřijdete. Záznam z nich budete mít k dispozici až do konce listopadu, takže si všechno budete moci pustit klidně ještě jednou.

Tak co? Jdete sledovat s námi?

Líbil se vám tento článek?
2
0

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 76 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎