Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

[Kryptoměny] Analýza 5. 8. 2023 – Budou altcoiny silnější než Bitcoin?

Publikováno

Vítejte u mé další analýzy kryptoměnového trhu. Mé pravidelné analýzy si za poslední léta získaly vaši oblibu, ale vyjadřování se v článcích je relativně omezené. Proto jsme se nyní rozhodli jít ještě o krok dál a přinášet vám analýzy také formou videa.

Videa umožňují lépe prezentovat grafy, názory a další relevantní informace a pro mnoho diváků jsou také pochopitelnější. Proto bude nově vždy každá první analýza v měsíci (po uzavření měsíční svíce) mít formu videa.

Budeme rádi, když nám do komentářů pod článkem nebo pod videem napíšete své dojmy. Vyhovují vám více analýzy formou videa nebo textu?

Budu se těšit znovu za měsíc!

Líbil se vám tento článek?
11
0

Autor

Začátky tradingu pro mě byly v roce 2015 hodně drahé – dokázal jsem ztratit většinu obchodního účtu během pouhých dvou týdnů. Někoho taková zkušenost odradí, ale já jsem chtěl zjistit proč se to stalo. Ponořil jsem se tedy do vzdělávání a když jsem v roce 2017 vstupoval do trhu kryptoměn, už to bylo s daleko většími zkušenostmi a vědomostmi.

V roce 2018 jsem viděl, že na rozpadajícím se trhu kryptoměn panuje v komunitě zmatení a panika. Rozhodl jsem se proto zkušenosti využít a založit stránku Blockspace, kde jsem si dal za cíl pomoct ostatním zorientovat se. Předložit analýzy přehledně a jednoduše, aby byly
srozumitelné i pro začátečníky.

Dnes sdílím svůj pohled na trh na denní bázi, obchoduji a dále vzdělávám jak sebe, tak předávám zkušenosti i ostatním.

Trading pro mě nyní představuje druh příjmu, který je především o osobní svobodě a nezávislosti na tom, kolik chci obchodům věnovat času, nebo odkud ze světa budu pracovat.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (2 komentáře)

Připojte se k diskuzi

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte ke svému uživatelskému účtu.

Martin Jelínek

Mně přijde videjko fajn, urcite lepsi jak text za mě :)

Redakce Finex.cz

Martine, děkujeme za komentář!