Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Jak koupit Fightout – průvodce pro začátečníky

Publikováno
Jak koupit Fightout – průvodce pro začátečníky
Zdroj: Depositphotos.com

Svět fitness a celkového zdravého životního stylu se během posledních let stal poměrně rozšířeným fenoménem. Mnoho lidí touží po lepší postavě nebo zlepšení kondice, ale stále neobjevily ty vhodné nástroje, které k dosažení tohoto cíle používat, nebo nemají dostatečné znalosti, jak správně na to.

Aplikace Fightout cílí na všechny, kdo si chtějí své fitness cíle sledovat, trénovat a posilovat své tělo a mysl, podělit se o své výsledky s přáteli a zkrátka, mít vše ohledně cvičení na jednom místě. V dnešním průvodci se dozvíte, co to Fightout je a jak si jeho tokeny $FGHT můžete již v současné chvíli zakoupit.

Co je Fightout?

Nová kryptoměna Fightout se nyní nachází v předprodeji. Tato platforma disponuje obrovským potenciálem do budoucna z hlediska jejího využití a globální adaptace. Jedná se o jedinečný move-to-earn projekt, jenž v současné době představuje zajímavou investiční příležitost.

Fightout je název move-to-earn aplikace (co přesně znamená move-to-earn se dozvíte níže), jež slouží podobně jako váš osobní trenér, kterého ale máte neustále u sebe. Aplikace přizpůsobí doporučené tréninky dle vašeho cíle a současné kondice.

FightOut coin

Dokončíte-li tyto tréninky, zvýšíte úroveň svého digitálního avatara a získáte zajímavé odměny, které následně můžete využít například ve fitness centrech Fightout, na nákup reklamních předmětů, soukromých lekcí nebo NFT předmětů.

V aplikaci budete také nacházet denní, týdenní nebo měsíční výzvy, ze kterých budete moci získávat další výdělky a soutěžit s dalšími členy komunity. Během cvičení si navíc budete moci zhlédnout každý cvik s podrobným videonávodem a instrukcemi, jak jeho provedení udělat tím nejkvalitnějším způsobem se správnou technikou.

Další funkcí budou live sessions, kde budete moci cvičit dle instruktora v rámci aplikace. Lekce budou zaměřeny na celou řadu oblastí, od jógy přes silové tréninky až po HIIT nebo rozvoj mobility. Co se týče budoucích plánů, investoři se mohou těšit hned v prvním čtvrtletí 2023 na zalistování na CEX nebo akvizici první posilovny Fightout.

Princip Move-to-earn (M2E)

Move-to-earn funguje na principu, ze kterého si aktivní uživatelé mohou vydělávat nějaké finanční prostředky. Jelikož se jedná o web 3.0, v tomto případě se jedná o blockchainové kryptoměny, které budete mocí za své cvičení a aktivitu získávat.

FightOut coin

Velkou výhodou aplikace je to, že se nejedná o strohou aplikaci ke cvičení, nýbrž platformu metaversa přizpůsobenou uživatelům formou hry. Většina aplikací, které na této bázi nyní fungují, jsou v současné době schopny zaznamenávat pouze kroky, které uživatel provádí.

Kroky jsou sice skvělou statistikou, nýbrž lidem, kteří chtějí pravidelně cvičit a zlepšovat svou kondici tento parametr zkrátka nestačí. Fightout tedy nabízí kompletní fitness rozhraní, ve kterém se i nováček do světa web 3.0 neztratí.

Stav trhu, ve kterém Fightout působí

V současné době jsou tradiční fitness centra velice populární a stále si drží své dominantní postavení mezi lidmi, kteří chtějí zlepšovat své zdraví a kondici. Dalo by se ale říci, že i zde nalezneme hned několik nevýhod. Tou první je, že mohou pro individuální návštěvníky postrádat sociální kontakt a motivaci.

Pro začátečníky, kteří často neví, jak se stroji pracovat a jak si svůj trénink naplánovat, pak jedinou možností jsou trenéři, kteří jsou často ale poměrně drazí. Aplikace pak všechny tyto problémy řeší dokonalým sledování vaší kondice a výsledků společně s poskytnutými informaci a tréninky na míru přímo vaší osobě. S ostatními uživateli se můžete podporovat se svými postupy a sdílet tipy, které mohou pomoci dalším členům komunity.

Tokeny FGHT a REPS

Hlavní off-chain měnou aplikace budou tzv. REPS. Ty budete získávat za dokončování tréninků a výzev a můžete s nimi následně zakoupit NFT předměty, tréninky nebo jiné IRL předměty Fightout. REPS je zamýšlena jako hlavní měna celé aplikace.

Zmíněné $FGHT tokeny tohoto metaversa vám pak umožní tyto REPS nakupovat nebo se účastnit různých turnajů, speciálních akcí a eventů na této platformě Fightout metaversa. V nich pak můžete vyhrávat zajímavé ceny a odměny. $FGHT budou používány také pro možné transakce mezi hráči.

Model členství bude fungovat na principu “stake-for-membership”. Čím více svých tokenů budete stakovat, tím lepší členství budete mít a odemknete si lepší odměny v podobě různých slev na zdravotní služby, permanentek do posiloven nebo přístupu do co-workingu.

Využití NFT a metaverse

Hráči a uživatelé si v rámci metaversa budou moci vytvořit vlastní NFT avatar. Tento avatar bude prezentovat jejich charakter, ale nebude možné jej prodávat nebo vyměňovat. Body, které hráči získají z workoutů a cvičení, budou automaticky převedeny do tohoto avataru, což bude přímo reprezentovat jejich progress.

FightOut coin

Svůj charakter pak budou moci uživatelé upravovat pomocí různých kosmetických předmětů, tetování, doplňků a podobně. V turnajích pak hráči se svou postavou budou moci bojovat proti ostatním, kde se přímo odrazí jejich kondice získaná z tréninků, které sami odcvičili a dokončili.

Tokenomika

Tokenomika je na Fightout rozdělena do několika složek. Hned 60% tokenů $FGHT, které fungují na principu ERC-20, bude alokováno do předprodeje. V tom se nyní vybralo již téměř 2,9 milionu dolarů. Poté 30% tokenů představuje odměny brzkým investorům a 10% putuje do poolu s likviditou na centralizované a decentralizované směnárny.

FightOut coin

Co se týče předprodeje, jedná se o vhodnou možnost pro nové projekty, jak vybrat od investorů peníze pro další růst a vývoj své platformy. Na oplátku se investoři mohou těšit z tokenů za pakatel a bonusů, které jakožto první uživatelé, mohou získávat. Mají tak výhodu prvního tahu a již během předprodeje se jim nakoupené tokeny zhodnocují. To z důvodu, že každá další fáze předprodeje většinou zdražuje i nabízené tokeny.

Předprodej tvůrcům Fightout dovoluje vybrat přes 5 milionů dolarů, které budou následně použity pro vývoj aplikace a výstavbu gymů. Cokoliv zbyde putuje do růstu platformy a vývoje aplikace a tréninků.

Jak koupit Fightout

Na následujících odstavcích se dozvíte, jak koupit Fightout a jeho tokeny $FGHT. Proces se skládá z pěti jednoduchých kroků.

Krok 1 – Založte si krypto peněženku

Pokud jste se s kryptoměnami ještě nesetkali nebo s nimi nemáte příliš velkou zkušenost, založení krypto peněženky je prvním krokem, který je třeba udělat z důvodu, abyste své kryptoměny měli uložené na bezpečném a přístupném místě.

K založení vaší nové krypto peněženky můžete využít celou řadu platforem a aplikací. My doporučujeme peněženku Metamask, která ERC-20 tokeny, jež $FGHT jsou, podporuje. Metamask můžete přidat jako rozšíření do vašeho prohlížeče nebo stáhnout jako mobilní aplikaci na iOS nebo Android.

Při vytvoření peněženky se řiďte pokyny a nezapomeňte si obnovovací frázi skládající se z 12 nebo 24 slov bezpečné uchovat.

Krok 2 – Připojte svou krypto peněženku

Následně je nutné svou nově vytvořenou peněženku připojit k platformě Fightout. To provedete kliknutím na tlačítko s nákupem $FGHT tokenů a následným zvolením vaší peněženky. Pokud máte Metamask, stačí vybrat tuto možnost v zobrazeném okně. Jinak klikněte na druhou možnost a řiďte se pokyny k připojení jiné peněženky.

Krok 3 – Kupte si ETH/USDT kryptoměny

Nyní je třeba na vaši Metamask nebo jinou peněženku nahrát kryptoměny ETH nebo USDT, za které $FGHT nakoupíte. Existují 2 způsoby, jak to udělat. Buď nakoupíte ETH/USDT přímo do vaší peněženky Metamask pomocí platební karty nebo přejdete na nějakou centralizovanou nebo decentralizovanou směnárnu umožňující nákup jedné z těchto dvou kryptoměn.

FightOut coin

Na směnárnu bude nejspíše nutné se zaregistrovat a ověřit svou identitu. Tento proces by vám neměl trvat více než pár minut. Máte-li kryptoměnu ETH nebo USDT zakoupenou na směnárně, je nyní nutné si ji přeposlat do své Metamask peněženky. Ve vaší krypto peněžence klikněte na tlačítko znázorňující příjem kryptoměn a naskenujte QR kód nebo zkopírujte adresu, kterou vám peněženka zobrazí.

Tu následně vložte do řádku adresy pro odeslání vašich ETH nebo USDT (v případě QR kódu ho stačí při odeslání pouze naskenovat). Zadejte částku, za kterou $FGHT chcete nakoupit.

Krok 4 – Nakupte $FGHT tokeny

Předposledním krokem pro nákup $FGHT tokenů je již pouze zobrazení okna na platformě Fightout, které vám umožní nákup této kryptoměny. Stačí, když na platformě přejdete na hlavní stránku s předprodejem, zobrazíte si vaši peněženku a provedete nákup. Zadejte množství tokenů a kryptoměnu, za kterou je chcete nakoupit – buď ETH nebo USDT.

Krok 5 – Vyzvedněte si své $FGHT tokeny

Jakmile předprodej skončí, své tokeny $FGHT si budete moci vyzvednout po vámi zvolené době tzv. vestingu (uzamčení tokenů $FGHT). Čím delší ji nastavíte, tím lepší odměny získáte. Základní doba vestingu jsou 3 měsíce a poté se můžete těšit na bonusy v podobě procentuálního přírůstku tokenů $FGHT k vámi zakoupené částce.

Závěr

V dnešním průvodci jsme pro vás vytvořili návod, jak koupit Fightout kryptoměnu a její tokeny $FGHT. Rozebrali jsme, co aplikace Fightout nabízí a jaké funkcionality svým uživatelům bude nabízet. Ty obsahují možnosti od tvorby tréninkových plánů na míru přes vylepšování svého avatara v rámci metaversa až po vstupy do fitness center Fightout nebo coworkingových prostor.

Pokud se o této kryptoměně chcete dozvědět více, můžete navštívit její webové stránky nebo si zobrazit plány tvůrců do budoucna v rámci roadmapy. Připomínáme, že v rámci dalších fázích předprodeje cena tokenů $FGHT poroste, tudíž pokud zvažujete investici do této kryptoměny, nyní ji pořídíte za tu nejnižší cenu.

Navštívit předprodej Fightout

Líbil se vám tento článek?
1
0

Autor

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Varování

Upozornění: Článek výše je označen jako komerční sdělení. Jeho autorem není redakce Finex.cz. Nejedná se o investiční doporučení nebo investiční radu. Před jakoukoliv investicí důrazně doporučujeme si nejdříve udělat svůj vlastní průzkum.

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 64 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.