Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Jak koupit Dash 2 Trade – průvodce pro začátečníky

Jak koupit Dash 2 Trade – průvodce pro začátečníky

Obchodovat a investovat na volatilním kryptoměnovém trhu je v současné době poměrně náročné. Může za to jeho přirozená volatilita způsobená nepříznivými událostmi ve světě a v současné chvíli také nepředvídatelnost. Jakožto odvětví, které teprve nachází své místo ve světové ekonomice, je to ale trh nesmírně lukrativní a s mnoha obchodními příležitostmi.

Kryptoměna Dash 2 Trade je jednou z kryptoměn, které se v současné době nachází v předprodeji a jež nabízí služby převážně tradingového charakteru na kryptoměnovém trhu.

V dnešním průvodci se dozvíte, jak Dash 2 Trade funguje a jaké služby nabízí. Provedeme vás také postupem krok za krokem potřebným pro její nákup.

Co je Dash 2 Trade?

Jelikož v současné době vzniká velké množství nových kryptoměn a krypto trh se tak neustále rozrůstá, není divu, že jeho budoucí růst bude poháněn převážně těmito úspěšnými kryptoměnovými platformami. Ty svým investorům nabízejí užitečné a inovativní řešení společně s pěkným budoucím zhodnocením.

Náhled do platformy
Náhled do platformy

Kryptoměna Dash 2 Trade spadá do kategorie ERC-20 tokenů postavených na blockchainu Etherea. Její primární zaměření je být nativní měnou tradingové a analytické platformy Dash 2 Trade, která svým předplatitelům bude nabízet tradingové strategie, nástroje, livestreamy nebo signály v oblasti krypto trhu.

Nabízené produkty a služby

Přístup na platformu Dash 2 Trade budou mít všichni, avšak existují i zpoplatněné rozšířené verze. Dostupné budou celkem 3 balíčky – Free, Starter a Premium. Pojďme si je nyní blíže rozebrat a zjistit, jak se od sebe nabízenými službami a nástroji liší.

Balíček Free

Balíček Free nevyžaduje od uživatele držení tokenů D2T, nýbrž bude obsahovat pouze základní nástroje. S pomocí něj získáte přístup k tržním i sociálním metrikám a dostanete prvotní informace a upozornění na vybrané nové kryptoměny v předprodejích. K nástrojům automatického obchodování, testera strategií nebo watchlistu se již nedostanete.

Balíček Free tak potenciálním uživatelům slouží spíše jako první vhled a zcela jistě vám neumožní plně využít všech nástrojů a služeb platformy Dash 2 Trade.

Balíček Starter

Pokud si zvolíte balíček Starter, bude vás to měsíčně stát 400 D2T. S ním budete moci dostávat upozornění na nové kryptoměny v předprodejích nebo nahlížet do pokročilejších nástrojů pro on-chain analýzu. Součástí bude také možnost si vytvořit až dva watchlisty.

Těšit se můžete na automatizované nástroje obchodování společně s testerem strategií nebo přístupem na Discord kanál členů, kde se témata a strategie ohledně kryptoměn budou probírat.

Balíček Premium

Za 1000 D2T měsíčně si můžete předplácet balíček Premium, který svým uživatelům nabídne vše, co k obchodování kdy mohou potřebovat. Společně s přístupem do čtvrtletních tradingových soutěží budete moci jakožto Premium uživatel nahlížet do on-chain dat nebo používat profesionální tradingové indikátory.

Součástí budou také příchozí upozornění na pohyby kryptoměn na velrybích peněženkách. Co se týče kryptoměn v předprodejích, uživatelé dostanou přímé tipy na kryptoměny, které je vhodné sledovat. Nabízeno bude i živé streamování. Pokud se rozhodnete pro balíček Premium po dobu jednoho roku, můžete se navíc těšit na 20% slevu – předplatné tedy nebude stát 12 000 D2T, nýbrž 9 600 D2T.

Přehled služeb a produktů
Přehled služeb a produktů

Indikátory sentimentu

Součástí platformy Dash 2 Trade jsou různé nástroje, které sledují sociální i on-chain metriky. Co se týče těchto indikátorů, ty budou moci sledovat diskuze okolo tokenů na jiných sociálních sítí, resp. budou sledovat “šum” okolo daných kryptoměn. Může se také jednat o aktivitu samotných vývojářů na sociálních sítí. Na základě všech těchto dat je platforma Dash 2 Trade schopna tyto informace rychle a srozumitelně předat svým uživatelům.

Informace o předprodejích a ICO, včetně bodového systému

Kryptoměny v předprodejích jsou skvělou příležitostí, chcete-li najít nového kandidáta pro budoucí zhodnocení vašich prostředků. Bohužel, ne všechny kryptoměny v předprodejích jsou užitečné a nemusí tak přinášet svým investorům příliš nového.

Pro balíčky Free a Starter jsou informace o předprodejích v omezené míře, jelikož se jedná pouze o vybrané kryptoměny. Pro balíček Premium jsou pak tyto informace o nových kryptoměnách vybírány a v případech skvělých příležitostí jsou tyto tipy posílány předplatitelům.

Testování strategie obchodování

Nástroj testování strategií ušetří mnoho času i starostí. Své nově vzniklé strategie nemusíte zkoušet a čekat na jejich výsledky na demo účtech u svých brokerů, nýbrž je můžete vyzkoušet přímo zde na platformě Dash 2 Trade v rámci tohoto nástroje.

Velkou výhodou tak je časová nenáročnost a profesionální prostředí, pomocí kterého budete ihned vědět, zda vaše nové strategie fungují nebo je potřeba je upravit. Testovací prostředí zrcadlí reálné chování trhu, takže si vaše strategie můžete vyzkoušet v přímém porovnání s realitou.

Technické ukazatele

Platforma nabídne uživatelům perfektní místo pro vytváření technické analýzy pomocí mnoha indikátorů. Mezi ně se budou řadit klouzavé průměry, supporty a rezistence nebo třeba korelace mezi jednotlivými aktivy.

On-chain analýza a další

Co se týče on-chain analýzy, Dash 2 Trade nabídne statistiky a data týkající se pohybů na velrybích účtech a peněženkách. Podobně tak tento nástroj zaznamenává neobvyklé pohyby cenových hladin kryptoměn a informuje o tom v reálném čase své uživatele.

Tokenomika a Roadmapa

Token D2T je hlavním digitálním aktivem ekosystému a platformy Dash 2 Trade. Jeho celkové množství je stanoveno na 1 miliardu. Z toho je 65 % alokováno k veřejnému prodeji, 5 % na likviditu směnárnám a cca 20 % vývojářskému týmu a hledání talentů. Zbytek poté putuje do soutěžního poolu nebo privátního prodeje.

Tokenomika projektu
Tokenomika projektu

Tokenomika je velice důležitá, jelikož informuje investory o alokaci tokenů do jednotlivých segmentů platformy, vývojářů a investorů. U D2T můžeme pozorovat většinovou distribuci veřejnosti a směnárnám, což znázorňuje, že vývojáři mají za cíl dosáhnout budoucího růstu platformy ze strany uživatelů. Pokud by tomu bylo naopak a tokeny by z větší části připadaly vývojářskému týmu, nemuselo by se jednat o plně důvěryhodnou kryptoměnu.

Do budoucna mají ale vývojáři velké plány v podobě spuštění platformy v prvním čtvrtletí roku 2023, následné beta testování a zavedení prvních zmiňovaných nástrojů jako jsou indikátory nebo testery strategií. V následujících letech se můžeme těšit na copy trading, mobilní aplikaci nebo tradingové soutěže.

Předprodej a budoucí zalistování

Předprodej znamená pro nové kryptoměny možnost, jak vybrat finanční prostředky pro svůj budoucí vývoj. Jedná se o vhodný způsob financování, jelikož investorům přináší tokeny za velmi nízkou cenu, kterou poté daná kryptoměna třeba již nikdy nedosáhne nebo jiné zajímavé výhody.

Kryptoměna Dash 2 Trade má nyní potvrzeno ve svém plánu zalistování na přední směnárny jako jsou Uniswap, Lbank nebo třeba Bitmart. První zalistování se má konat již na začátku následujícího roku, takže pokud do kryptoměny investujeme již nyní, můžeme se těšit na její rostoucí cenové pohyby.

Seznam potvrzených platforem

Jelikož se nyní platforma Dash 2 Trade nachází v předprodeji, pojďme si nyní představit návod, jak koupit její nativní tokeny.

Založte si krypto peněženku

Prvním krokem je založení kryptoměnové peněženky, která podporuje ERC-20 tokeny. My doporučujeme velmi rozšířené a oblíbené peněženky Metamask nebo Trustwallet.

V případě Metamask si stačí stáhnout rozšíření do prohlížeče nebo aplikaci do vašeho mobilního zařízení. Dle instrukcí si peněženku snadno vytvoříte a obnovovací frázi si nezapomeňte uložit na bezpečné místo – ideálně offline, třeba na papír.

metamask

Kupte ETH nebo USDT

Pokud peněženku máte vytvořenou, nyní je třeba na některé směnárně koupit ETH nebo USDT. Jelikož se tokeny D2T nachází v předprodeji, ETH a USDT jsou kryptoměny určené ke směně za D2T.Možné je také koupit ETH přímo skrze Dash 2 Trade platformu s platební kartou.

Jakmile máte ETH nebo USDT nakoupené na směnárně, je nyní nutné si je ještě přeposlat na vámi vytvořenou peněženku (z prvního kroku). V rozhraní aplikace Metamask (nebo jiné) přejděte do sekce “přijmout”, vyberte ETH nebo USDT a zkopírujte veřejnou adresu (případně QR kód), kterou vám aplikace zobrazí. Tu vložte do řádku adresy na směnárně určenou k odeslání kryptoměn.

Připojte peněženku k platformě D2T

Po kliknutí na tlačítko “Connect Wallet” vás platforma Dash 2 Trade vyzve k připojení peněženky. Klikněte na Metamask a postupujte dle instrukcí.

metamask walletconnect

Nakupte si D2T tokeny

Po připojení peněženky nyní stačí na D2T platformě nakoupit tokeny. Dash 2 Trade vyžaduje minimální investici 1000 D2T. Jakmile máte vše vyplněno, raději si znovu překontrolujte vámi vyplněná políčka a potvrďte transakci.

Vyzvedněte si své D2T tokeny

Jakmile předprodej Dash 2 Trade skončí, nastane tzv. “Token Generation Event” (TGE). Po něm si budou moci investoři vyzvednout své tokeny kliknutím na tlačítko “Claim Tokens”.

Claim D2T tokenů
Claim D2T tokenů

Závěr – Jak koupit D2T

V dnešním průvodci jsme vám představili zbrusu novou kryptoměnu Dash 2 Trade, jež se nyní nachází v poslední fázi předprodeje. Tokeny D2T se nyní nachází v době před zalistováním na směnárny, což znamená, že cena, za kterou tokeny nyní můžete pořídit, se pohybuje na velmi nízkých hodnotách. Jakmile se totiž nové kryptoměny poprvé představí na směnárnách, dozví se o nich mnohem více investorů a jejich cena obecně vyráží vzhůru.

Dash 2 Trade se specializuje na poskytování obchodních a tradingových signálů svým předplatitelům, umožňuje jim dostávat upozornění na nové kryptoměny v předprodejích nebo pohyby na velrybích peněženkách. Pokud se tedy o trading v rámci krypto trhu zajímáte, Dash 2 Trade vám může přinést nové poznatky, nástroje a tipy pro vaše budoucí obchody.

Navštívit předprodej Dash 2 Trade

Líbil se vám tento článek?
3
0

Autor

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Varování

Upozornění: Článek výše je označen jako komerční sdělení. Jeho autorem není redakce Finex.cz. Nejedná se o investiční doporučení nebo investiční radu. Před jakoukoliv investicí důrazně doporučujeme si nejdříve udělat svůj vlastní průzkum.

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při investování je váš kapitál vystaven riziku a může se vám vrátit méně, než jste investovali. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.
U 64 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.