Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Disney naskakuje do vlaku NFTs v kolaboraci s firmou VeVe

Publikováno
Disney naskakuje do vlaku NFTs v kolaboraci s firmou VeVe
Zdroj: ledgerinsights.com

VeVe slaví první výroční den Disney+ a fanoušci si tak budou moci zakoupit oficiální NFT od Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a dalších v aplikaci VeVe Digital Collectibles App. Pracují na uvedení série digitálních sběratelských NFT s oblíbenými postavami a ikonickými předměty z některých nejoblíbenějších světových příběhů!

Společnost VeVe

VeVe je tržiště založené na aplikacích pro prémiové licencované digitální sběratelské předměty.V platformě mohou uživatelé získávat běžné, vzácné nebo jedinečné digitální sběratelské předměty, upravovat je a prezentovat ve virtuálních ukázkových místnostech, stejně jako nakupovat, prodávat nebo obchodovat sběratelské předměty s ostatními uživateli.

Nezáleží na tom, čeho jste fanda, Veve váš okruh zálib vždy pokryje,” stojí na webu.

Rostoucí trend

Už jsme viděli, jak digitální komiksové IP přicházejí na trh VeVe, mezi které patří počiny od Marvel a DC. Platforma překonala 500 tisíc aktivních uživatelů a rychle se blíží 2 milionům prodaných NFT. Začátkem října oslavila VeVe událost New York Comic Con exkluzivním denním dropem NFTs, které zahrnují postavy Marvel jako Spider-Man a Thanos.

S brzkými výsledky pocházejícími z partnerství Marvelu s VeVe se zdá, že v Disney jsou připraveni šlápnout do pedálů a naskočit na NFT vlnu v plné parádě. Tento krok staví Disney pevně do řad stávajících silných účastníků IP NFT, včetně takových jako Funko Pop, Hasbro a Mattel.

Poznámka

VeVe a mateřská společnost Ecomi využívají na platformě škálovací protokol ImmutableX Layer 2 pro NFT. Finanční podrobnosti týkající se partnerství, jak stávajícího, tak budoucího, nebyly zveřejněny.

Rozšiřující se nabídka Disney

To, co začalo jako pouhá kolaborace mezi VeVe a Disney, se rychle rozšiřuje na další digitální sběratelská práva pro platformu. Očekávaná IP byla navržena tak, aby zahrnovala produkty Disney jako jsou Star Wars či tvorba Pixar – Toy Story, Cars a další. Oznámení bylo poprvé zveřejněno na stránce VeVe’s Medium.

Jsme opravdu hrdí, že můžeme oslavit Disney+ Day sérií digitálních sběratelských předmětů „Golden Moments“, uvedla VeVe.

Fanoušci a sběratelé tak budou mít možnost nakupovat a pracovat s digitálními zlatými sochami inspirovanými oblíbenými příběhy a momenty od Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a dalších. NFT postavičky Disney budou využity jako propagační nástroj pro Disney+.

Jaké postavy partneři implementují zatím není známo. Edice NFT ponese název „Golden Moments“, protože postavy budou obsahovat zlaté verze NFTs. Platforma začne tyto non-fungible tokeny rozšiřovat od 12. listopadu, což je Disney+ Day.

Hmatatelné využití NFT

Očekává se, že ti, kteří nakoupí vybrané NFT, dostanou jako dárek tříměsíční propagační předplatné Disney+ pro jednotlivce, pokud samozřejmě ještě nejsou předplatiteli. Jednotlivci, kteří si zakoupí digitální sběratelské předměty „Ultra-Rare“, jež jsou součástí vydání, obdrží prodloužené propagační předplatné Disney+ na 12 měsíců. Propagační předplatné Disney+ bude dostupné pouze na vybraných trzích.

Líbil se vám tento článek?
4
0

Autor

Finanční trhy mě doslova okouzlily, nejvíce pak kryptoměny, kde stojíme na počátku něčeho naprosto revolučního v oblasti finančnictví.

Přináším analýzy, denní zprávy a komentáře k aktuálnímu dění.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.