Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Bitwise uvedl reklamu na Bitcoin ETF. Hraje v ní nejzajímavější muž na světě

Na schválení prvního ETF se stále čeká, Bitwise už jej ale propaguje v reklamě...

Publikováno
Bitwise uvedl reklamu na Bitcoin ETF. Hraje v ní nejzajímavější muž na světě
Zdroj: u.today

V situaci, kdy se schválení prvního spotového Bitcoin ETF očekává možná už za několik týdnů, signalizuje Bitwise svou připravenost.

Společnost Bitwise Asset Management, největší světový správce kryptoindexových fondů, představila reklamu na ETF, o jehož uvedení na trh zažádala americkou Komisi pro kontrolu cenných papírů (SEC).

V kampani vystupuje Jonathan Goldsmith, známý svým ztvárněním “nejzajímavějšího muže na světě” v reklamách na pivo Dos Equis, které se staly známým internetovým memem. “Víte co je v současné době zajímavé? Bitcoin,” říká v reklamě nejzajímavější muž na světě.

Reklama zjevně cílí na starší publikum a neklade si přehnaně informativní cíle. Kampaň se spíš snaží rozšířit povědomí o celosvětově stále více přijímané kryptoměně a má vyvolat pocit jistoty, kterou může potenciálním investorům Bitwise prostřednictvím svého fondu poskytnout.

Jde o další důkaz optimismu ohledně brzkého schválení a následně startu prvních Bitcoin ETFs, který v kryptokomunitě momentálně panuje.

Líbil se vám tento článek?
3
0

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.