Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

[Bitcoin] Analýza 4. 9. 2023 – Historie se opakuje. Spadne BTC až na 19 400 USD?

Publikováno

Vítejte u další video-analýzy kryptoměnového trhu, dnes zaměřené na budoucí vývoj Bitcoinu z pohledu měsíčního časového rámce.

Z mého pohledu se aktuálně po proražení supportu nedíváme na úplně optimistický bullish scénář, a naopak si myslím, že je skoro jasné, že se cena bitcoinu propadne zpět cca k 19 400 dolarům.

Proč si to myslím? Dozvíte se ve videu!

Budeme rádi, když nám do komentářů pod článkem nebo pod videem napíšete své dojmy. Vyhovují vám více analýzy formou videa nebo textu?

Budu se těšit znovu za měsíc!

Připojte se k Blockspace!

Členové skupiny Blockspace každodenně získávají aktuální informace z trhů a technické i fundamentální analýzy široké škály aktiv. Kromě traderů nejsou opomenuti ani hodleři, kteří se mohou inspirovat sdíleným portfoliem skupiny.

Na Discordu, kde veškerá komunikace probíhá, členové dále najdou pravidelné livestreamy, vysokoúrokové příležitosti v DeFi, upozornění na kryptoměnové airdropy a samozřejmě nechybí ani vzdělávací materiály. Skupinu je možné vyzkoušet na 7 dní zdarma. Zkuste to!

Líbil se vám tento článek?
8
0

Autor

Andy je investor a swingový obchodník především na poli kryptoměn, avšak i s okrajovým zájmem o komoditní trh.

V tradingovém prostředí se aktivně pohybuje od roku 2018, kdy také založil skupinu Blockspace, ve které se se svým týmem věnuje důležitým informacím a vzdělávání v oblasti především kryptoměnového tradingu.

“Beru jako poctu účastnit se inovací, které krypto přináší, a chci pomáhat ostatním se v tomto trhu zorientovat.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.