Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

[Bitcoin] Analýza 4. 9. 2023 – Historie se opakuje. Spadne BTC až na 19 400 USD?

Publikováno

Vítejte u další video-analýzy kryptoměnového trhu, dnes zaměřené na budoucí vývoj Bitcoinu z pohledu měsíčního časového rámce.

Z mého pohledu se aktuálně po proražení supportu nedíváme na úplně optimistický bullish scénář, a naopak si myslím, že je skoro jasné, že se cena bitcoinu propadne zpět cca k 19 400 dolarům.

Proč si to myslím? Dozvíte se ve videu!

Budeme rádi, když nám do komentářů pod článkem nebo pod videem napíšete své dojmy. Vyhovují vám více analýzy formou videa nebo textu?

Budu se těšit znovu za měsíc!

Připojte se k Blockspace!

Členové skupiny Blockspace každodenně získávají aktuální informace z trhů a technické i fundamentální analýzy široké škály aktiv. Kromě traderů nejsou opomenuti ani hodleři, kteří se mohou inspirovat sdíleným portfoliem skupiny.

Na Discordu, kde veškerá komunikace probíhá, členové dále najdou pravidelné livestreamy, vysokoúrokové příležitosti v DeFi, upozornění na kryptoměnové airdropy a samozřejmě nechybí ani vzdělávací materiály. Skupinu je možné vyzkoušet na 7 dní zdarma. Zkuste to!

Líbil se vám tento článek?
8
0

Autor

Začátky tradingu pro mě byly v roce 2015 hodně drahé – dokázal jsem ztratit většinu obchodního účtu během pouhých dvou týdnů. Někoho taková zkušenost odradí, ale já jsem chtěl zjistit proč se to stalo. Ponořil jsem se tedy do vzdělávání a když jsem v roce 2017 vstupoval do trhu kryptoměn, už to bylo s daleko většími zkušenostmi a vědomostmi.

V roce 2018 jsem viděl, že na rozpadajícím se trhu kryptoměn panuje v komunitě zmatení a panika. Rozhodl jsem se proto zkušenosti využít a založit stránku Blockspace, kde jsem si dal za cíl pomoct ostatním zorientovat se. Předložit analýzy přehledně a jednoduše, aby byly
srozumitelné i pro začátečníky.

Dnes sdílím svůj pohled na trh na denní bázi, obchoduji a dále vzdělávám jak sebe, tak předávám zkušenosti i ostatním.

Trading pro mě nyní představuje druh příjmu, který je především o osobní svobodě a nezávislosti na tom, kolik chci obchodům věnovat času, nebo odkud ze světa budu pracovat.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.