Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

5. díl Meta Trader 4 seriálu – Zobrazení komodit a akcií

Protože mi spousta lidí píše, že by rádi obchodovali i opce v jiné kategorii, než měnové páry, ale nevědí jak na to, řekl jsem si, že zase napíšu krátký článek do našeho seriálu o MT4. V tom si dnes ukážeme, jak si můžeme v MT4 nechat ukázat i grafy komodit jako například zlato a stříbro.

Není to vůbec nic těžkého, tak jdeme na to.

1. Otevření panelu trh

Nejdříve se musíme dostat do panelu TRH. To uděláme buď tak, že v otevřeném programu zmáčkneme klávesovou zkratku CTRL + M, nebo tímto tlačítkem Tlačítko trh. Meta Trader 4.

2. Zobrazení všech symbolů

Nyní klikneme pravým tlačítkem myši na prázdné místo v panelu a zvolíme Ukázat všechny symboly.
Binární Opce zobrazení všech symbolů

Nyní vidíme spoustu nových symbolů. Zlato najdeme pod názvem XAUUSD a stříbro jako XAGUSD.

3. Otevření grafu našeho symbolu

Klikneme nyní pravým tlačítkem myši na námi vybraný symbol a zvolíme Okno grafu. To nám otevře okénko s grafem námi vybrané komodity/akcie. Teď už můžeme použít nějakou z našich šablon, či indikátorů.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

7 komentářů k “5. díl Meta Trader 4 seriálu – Zobrazení komodit a akcií”

  1. Ahoj, zvolila jsem ukázat všechny symboly, ale třeba americké a evropské akciové indexy v nabídce MT nebyly. Je možné nějakým způsobem se k nim přes MT4 dostat nebo je v tomto směru nabídka MT4 fixní? Díky. Alena

  2. Ahoj, nevíš, jak nastavit meta trader 4 tak, abych po každém otevření MT nemusel rovnat křivky na správný čas? Mám uložený i profil, ve kterém mám vše nastavené, jen musím u některých měnových párů pokaždé křivku přetáhnout tak, abych nekoukal na květnová data, ale aktuální. Díky.

    1. Ahoj, stačí si to nastavit tak, jak chceš a uložit to jako šablonu pod názvem “default” – přepsat tu starou. Mrkni na tlačítka “automatický posun” a “přesunutí grafu”

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.