Meta Trader 4

Protože nám spousta lidí píše, že by rádi obchodovali i opce v jiné kategorii, než měnové páry, ale nevědí jak na to, řekl jsem si, že zase napíšu krátký článek do našeho seriálu o MT4. V tom si dnes ukážeme, jak si můžeme v MT4 nechat ukázat i grafy komodit jako například zlato a stříbro.

Není to vůbec nic těžkého, tak jdeme na to.

1. Otevření panelu trh

Nejdříve se musíme dostat do panelu TRH. To uděláme buď tak, že v otevřeném programu zmáčkneme klávesovou zkratku CTRL + M, nebo tímto tlačítkem Tlačítko trh. Meta Trader 4.

2. Zobrazení všech symbolů

Nyní klikneme pravým tlačítkem myši na prázdné místo v panelu a zvolíme Ukázat všechny symboly.
Binární Opce zobrazení všech symbolů

Nyní vidíme spoustu nových symbolů. Zlato najdeme pod názvem XAUUSD a stříbro jako XAGUSD.

3. Otevření grafu našeho symbolu

Klikneme nyní pravým tlačítkem myši na námi vybraný symbol a zvolíme Okno grafu. To nám otevře okénko s grafem námi vybrané komodity/akcie. Teď už můžeme použít nějakou z našich šablon, či indikátorů.

Pozor: Ne všichni brokeři a ne všechny programy Meta Trader 4 obsahují všechny tyto aktiva. Je důležité vybrat si správného brokera. Pokud v programu tyto aktiva ani teď nemůžete nalézt, bude třeba si stáhnout jiný program MT4.

7 KOMENTÁŘE

  1. Ahoj, zvolila jsem ukázat všechny symboly, ale třeba americké a evropské akciové indexy v nabídce MT nebyly. Je možné nějakým způsobem se k nim přes MT4 dostat nebo je v tomto směru nabídka MT4 fixní? Díky. Alena

  2. Ahoj, nevíš, jak nastavit meta trader 4 tak, abych po každém otevření MT nemusel rovnat křivky na správný čas? Mám uložený i profil, ve kterém mám vše nastavené, jen musím u některých měnových párů pokaždé křivku přetáhnout tak, abych nekoukal na květnová data, ale aktuální. Díky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.