Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

14. díl Meta Trader 4 seriálu – Strategy tester (Video)

meta trader strategieUrčitě už se vám to někdy stalo. Stáhli jste si strategii na binární opce do Meta Traderu a vše vypadalo skvěle. Jeli jste si v grafu pěkně zpět několik dní nebo týdnů do minulosti a strategie opravdu vypadá, že je zisková!

Začnete obchodovat na demo účtu, nebo dokonce na opravdovém účtu.

Strategie je ve skutečnosti příšerná a hned prvních několik obchodů je prodělečných. Čím to je?

Strategie se překresluje. To je ten hlavní důvod. Ale jak se proti tomu bránit?

Strategie může vypadat ziskově, ale není!

Osobně jsem se setkal přesně s tímto problémem také. Naposledy před pár dny při tvoření mé nové strategie. Vše vypadalo skvěle až do doby, než přišlo na testování pomocí strategy testeru. Strategie by měla mít 90% úspěšnost, podívejte se na obrázek níže.

uspesnost strategie v mt4

Strategie by měla mít úspěšnost 90 %. Pojďme si to vyzkoušet!

Podle obrázku je jasně vidět, že by měla mít vysokou úspěšnost. Dokonce pokud se koukneme dál do historie, jsou vidět takřka pouze úspěšné signály. Ale nesmíte se nechat zlákat, vše je třeba si vyzkoušet pomocí Strategy Testeru, což je funkce zabudovaná v MT4. Tato funkce začne promítat reálný průběh grafu, takže můžeme vidět, jak by se přesně strategie zachovala před překreslením.

Jak se používá? Stačí kliknout nahoře v MT4 okně na tlačítk: View > Strategy Tester, nebo zmáčknout klávesovou zkratku Ctrl+R. Otevře se nám následující okénko.

Strategy Tester Okénko

Otevřené okénko Strategy Tester po zmáčknutí Ctrl+R.

Jak použít Strategy Tester

Strategy tester se používá velice jednoduše. Nejdříve je třeba nastavit 3 věci:

  • A: Symbol. Měnový pár, nebo komodita, na které chceme test provádět.
  • B: Timeframe, na kterém chceme test provádět (nelze později měnit)
  • C: Datum, které si pro testování chceme vybrat. Můžeme strategii např testovat na skutečných datech z minulého měsíce.
  • Start

Po cvaknutí na tlačítko Start se nám otevře nový graf (Visual), ve kterém probíhá testing. Nyní se nám začne promítat reálný průběh grafu z minulosti, takže můžeme vidět, jak by se přesně strategie zachovala. Rychle si vyberte nějakou šablonu a můžete testovat!

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

4 komentáře k “14. díl Meta Trader 4 seriálu – Strategy tester (Video)”

  1. Zdravim, po spusteni testera cez tlačitko štart sa mi nechce otvoriť nový graf (Visual), v ktorom by som si chcel stratégiu otestovať. neviete kde by mohol byť problém? Ďakujem

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.