Finex.cz logo
Menu
Finex » Kryptoměny » Podvody » [RECENZE] Kelta: Další podvod, nebo výhodná investice?

[RECENZE] Kelta: Další podvod, nebo výhodná investice?

[RECENZE] Kelta: Další podvod, nebo výhodná investice?

Podvodné projekty zaměřené na kryptoměny se rodí prakticky denně. A i když je ještě nedávno bylo možné rozpoznat na první pohled, teď už je tomu bohužel jinak.

Jak už tomu bývá, podvodníci se stále zlepšují a stejně tak i jejich projekty, které často působí velmi důvěryhodně. Jedním z nich by mohl být i poměrně nový slovenský projekt nazvaný Kelta, který láká investory na vysoké výnosy z těžby kryptoměn.

Co Kelta nabízí?

Kelta ve zkratce nabízí svým uživatelům možnost vytvořit vlastní pasivní příjem za využití blockchainu. Toho mají docílit těžbou jedné ze čtyř kryptoměn za pomocí Kelta tokenu. Momentálně společnost nabízí možnost těžit Ethereum, Zcash, Monero a Bitcoin Cash.

Uživatelé se musí nejprve zaregistrovat a nakoupit určité množství Kelta tokenů, které je možné směnit pouze za Ethereum. Proto, abyste mohli vůbec začít těžit, je třeba směnit minimálně 5,25 ETH. Jedno ETH momentálně stojí 27 031 Kč. Je to docela dost peněz.

Kelta celkem nabízí 3 různé programy, které jsou definovány podle množství vlastněných Kelta tokenů. Všechny programy mají garantované výnosy od 53 % až 135 % ročně. Garance tohoto typu sama o sobě už tak trochu “smrdí”.

Uživatelé navíc mohou využít i provizního affiliate programu, kdy za každého nově přivedeného uživatele získají odměnu ve výši 15 % z jeho investice a dalších 5 % vyplácených týdně za každého aktivního člena. Velmi podobný systém měl již padlý podvod BitConnect.

U Kelty je možné vytvořit svůj vlastní "pasivní příjem" ve třech krocích. (zdroj: Kelta)
U Kelty je možné vytvořit svůj vlastní “pasivní příjem” ve třech krocích. (zdroj: Kelta)

Kelta jako projekt začala fungovat již okolo roku 2018, kdy se pomocí ICO (Initial Coin Offering) pokoušela získat dostatek financí na nákup počítačů a techniky potřebných pro těžbu.

Podle všeho se jí potřebné finance povedlo získat a momentálně tak prý vlastní v Bratislavě moderní datové centrum, které má údajně patřit mezi ty nejlepší na světě.

Samotná společnost na svých webových stránkách prohlašuje, že centrum má sloužit za účelem poskytování výpočetního výkonu vědeckým výzkumům, školám a osobám těžící kryptoměny.

Co je to Kelta token?

Kelta token představuje jeden watt výpočetního výkonu a má tak sloužit jako prostředek k těžbě jiných kryptoměn. S Kelta tokenem je tak možné manipulovat pouze v prostředí samotného projektu a není ho tak možné koupit na žádné kryptoměnové burze nebo směnárně.

Kelta nabízí 3 programy, které závisí na množství směnných Kelta tokenů (zdroj: Kelta)
Kelta nabízí 3 programy, které závisí na množství směnných Kelta tokenů (zdroj: Kelta)

Právě centralizace takového tokenu přináší další pochybnosti. Nikdo vám totiž nezaručí, že společnost jen tak ze dne na den nezmizí s vašimi penězmi jako tomu bývá i u jiných projektů, které vznikly jako ICO.

Tyto Kelta tokeny můžete získat následujícím způsobem:

  1. Buď je možné vložit EUR, která se v Keltě sama smění na kryptoměnu Ethereum (ETH), kterou směníte za tokeny Kelta
  2. Nebo je možné vložit přímo ETH, a to z burzy, směnárny nebo vlastní peněženky, které jsou na Kelta směněny.

Tokeny Kelta také nelze obchodovat na jiných burzách a token má tedy fixní kurz, který je určen v obchodních podmínkách. Jenže, jak se dočtete dále, ani Kelta tento směnný kurz nerespektuje!

Zkušenosti investorů – hrůza!!!

Sami jsme do Kelty nikdy neinvestovali žádné peníze a ani to nemáme v plánu. Všechno nám osobně totiž přijde velmi pochybné.

Spojili jsme se ale s některými investory, kteří do Kelta své peníze vložili a získali jsme následující informace:

Po vlastní zkušenosti musím říct, že Kelta vůbec nedodržuje ani své vlastní všeobecné obchodní podmínky. Mimochodem, VOP jsou jen v angličtině, i když se jedná o slovenskou společnost s.r.o.

Po několika chybách v aplikaci dochází i k chybným výpočtům Payoutů (výplaty za těžbu kryptoměn) a následně společnost tyto chybné payouty odečítá do mínusu. Viz obrázek zde (konkrétní data byla skryta kvůli anonymitě uživatele).

Dále také znatelně snižují směnný kurz Kelta/ETH při odprodeji investice a zdůvodňují to porušením VOP klientem. Takže oni mají chyby v systému, ale obviňují z toho investory! Po zrušení investice mi na účet dali asi o 30 % méně, než bych dle VOP měl získat!

Po zrušení portfolia (ukončení investice) ani nevyplácejí investici tak, jak uvádějí ve VOP, a to je do 48 hodin. Já o výběr žádal několikrát a vždy byl zrušen bez udávní důvodu. Je to už měsíc a výběr mi ještě nepřišel, i když mne i přes email ujišťovali, že vše bude v pořádku.

Zakladatel a jeho partnerka ***** ********* se snaží i nadále získávat nové investory za účelem vytažení peněz tak, že slibují větší bonusy (až 200%) a výnosy jako dosud, pro lidi kteří se zúčastní blížící se konferenci. Ty chtějí prezentovat na konferenci SLOBLOCO 2020.

Abych to shrnul:
Mám “podezření”, že společnost Keltové neprovádí žádnou těžbu (mining) kryptoměn ve svém data centru, jak uvádí. Celá aplikace je vysoce riziková a nebezpečná, neboť i podle slov Jiřího Máci byly vypláceny chybné PAYOUTY (výplaty za těžbu kryptoměn).

U Kelty dochází k hrubému porušování VOP, a nevyplácení investic klientům (investorům). Pochybní partneři Kelty jsou i Peter Dubaj alias King Dubaj, který dostává peníze z propagace kelty přes stránku cryptomoney.sk.

Zkušenosti jednoho z nespokojených uživatelů programu Kelta

Další informace o zkušenostech lidí s projektem Kelta můžeme najít v diskuzích na sociálních sítích, jako například viz níže:

Info o možném fungování Kelta
Info o možném fungování Kelta. Více info zde.
Zkušenosti uživatele Kelta z Redditu
Zkušenosti uživatele z Redditu v angličtině.

Názor jednoho z dalších přispěvatelů na Facebooku
Názor jednoho z dalších přispěvatelů na Facebooku. Více info zde.

Kdo za Keltou stojí?

Za Keltou stojí hned několik kontroverzních osobností, které již v minulosti měly problémy se zákonem.

Na oficiálních stránkách společnosti není momentálně možné dohledat jména vlastníků a dalších pracovníků, která byla nedávno z neznámých důvodů smazána.

I přesto je možné s trochou snahy dohledat několik hlavních postav, které stojí za celým fungováním tohoto projektu.

Jména členů týmu byla na oficiálním webu Kelty smazána (zdroj: Twitter)
Jména členů týmu byla na oficiálním webu Kelty smazána (zdroj: Twitter)

Je tedy Kelta podvod?

Jak už bylo řečeno na začátku, Kelta může na první pohled působit poměrně důvěryhodně a pro mnoho lidí může představovat i jednoduchý způsob, jak si přivydělat nebo zhodnotit své finance.

Při bližším pohledu je ale u tohoto projektu hned několik varovných signálů, které poukazují na to, že by projekt nemusel být tak seriózní, jak se zdá.

Hned prvním z nich je garantovaná výnosnost, která údajně může dosáhnout až na 135 % ročně. V praxi vám totiž žádný projekt ani instituce nemůže zaručit takové výnosy, aniž byste vy sami museli vydat velké úsilí nebo podstupovat opravdu vysoké riziko.

I v takovém případě by vás většina analytiků a zkušených investorů ujistila, že i přes všechnu snahu takových zisků nedosáhnete.

Někteří uživatelé navíc přiznávají, že jejich investice do tohoto projektu nedosahují takové výnosnosti a prakticky zůstávají v červených číslech.

Poměrně zvláštní je i fakt, že na oficiálních stránkách není možné již dohledat členy týmu, což vzbuzuje další pochybnosti. Tyto kroky tak spíše vytváří dojem, že se většina osobností obklopující Keltu snaží smazat jakoukoli spojitost mezi nimi a tímto projektem.

Moc důvěry nepřidávají ani některé komentáře na fórech či sociálních sítích, kde se objevují i zmínky o zrušených účtech, aniž by uživatelům byly vráceny vložené kryptoměny.

Někteří uživatelé zmiňují, že jim byl zrušen účet bez vrácení kryptoměn, které do projektu vložili. (zdroj:Twitter)
Někteří uživatelé zmiňují, že jim byl zrušen účet bez vrácení kryptoměn, které do projektu vložili. (zdroj:Twitter)

Shrnutí: Investovat nebo neinvestovat?

Na závěr je třeba zmínit, že není možné přesně určit a doložit, zda se jedná o jasný podvod anebo projekt, jehož praktiky se projeví až po čase.

I přesto se určitě setkáte i s jeho zarputilými podporovateli, jako tomu bývá i u letadel nebo MLM projektů. Stačí si projet diskuzi pod naší recenzí podvodného projektu Arbolet, na který jsme upozorňovali stejným stylem jako v případě Kelty.

Takoví podporovatelé vám samozřejmě budou celý projekt líčit v těch nejlepších barvách. Vždy si ale pamatujte, že tito lidé vás pravděpodobně chtějí pouze využít ke svému vlastnímu prospěchu a profitovat na vás v již zmíněném affiliate programu.

Jednoznačně nabízené výnosy ale i další benefity jsou až moc atraktivní proto aby to byla pravda. Právě proto Kelta cílí především na studenty a další osoby s nízkými příjmy, kteří hledají rychlý přivýdělek z domu.

Pokud tedy počítáte každou korunu a nemůžete si dovolit skončit se svojí investicí ve ztrátě, raději se Keltě a podobným projektům vyhněte.

Na pozoru by se však měli mít i uživatelé s vysokým kapitálem. I když Kelta má potenciál udržet se na trhu poměrně dlouho, není možné přesně odhadnout kdy vyčerpá své možnosti a možná zmizí ze dne na den i s penězmi svých uživatelů.

Máte nějaké zkušenosti s tímto projektem? Podělte se o ně s námi v komentářích.

Další informace můžete nalézt zde:

Vstupte do světa kryptoměn!

Aktuálně 3 největší kryptoměny

Tržní kapitalizace
$598,5 mld.
Změna za 24h
-1,2%
Cena
$32 163
Tržní kapitalizace
$143,7 mld.
Změna za 24h
+1,6%
Cena
$1 257
Tržní kapitalizace
$24,81 mld.
Změna za 24h
+0,03%
Cena
$1
Aktualizováno 23.1.2021 19:59

Ohodnoťte tento článek

Pozor: Podobně jako u podvodného projektu Arbolet, i zde se z ničeho nic po několika dnech od publikace začaly objevovat pozitivní komentáře od lidí, kteří tvrdí, že díky Keltě vydělávají. Ne vždy lidé v diskuzi říkají úplnou pravdu, dejte si tedy pozor. PS: Arbolet několik měsíců po tom, co se skvělé komentáře na jeho adresu začaly objevovat, zmizel i s penězmi jeho klientů.
Diskuze k tomuto článku: 38 komentářů
Vlastik

Chci se přidat do hromadné žaloby. Ozvěte se.

Domi

George Mac a King Dubaj a všichni kdo jsou v kelte když ukradnou naše peníze kam chtějí jít ? To není jako dříve je jedno kam se schovají my je mužem najít.

Andrea Slovakova

Ty si mimo? Kto sa ma kde skovávať? Veď všetko funguje, a vykon možeš odpredať.. čo halucinuješ

Adam

vy ste pani mimo, videla ste novy vypocet? toto bylo dnes na fb, nez to smazali.. podivejte se jak funguji vybery

“Přiklad:
Vložili jste 100 ETH 29.3.2020 (Kurz 125 $ / ETH)

Dnes chcete vybrat vše, nejste spokojení (payout ignorují růst krypta, dokonce jsou menši jak před rokem, atd)

Kelta, jelikož chce ať jste spokojení a nepřijdete ke ztrátě uděla jednoduchý výpočet. Vy jste vložili 100 ETH, protože KLT token byl dle podmínek vázaný na ETH, ale oni udělaji přepočet na $ (protože se to více hodí Keltě). Tedy vložili jste 100*125 = 12500 $. Kelta vám vrátí teda jen to co jste vložili, ale pozor odečte od toho payouty!! (Přece váš získ, za který jste platili poplatky v každém payoutu nemáte nárok). Takže pokud jste měli v přepočtu za ten necelý rok 6500 $ zisk na payoutech. Takže dostanete zpatky jen 6000$, úři dnešním kurz 1230 $ / ETH -> 4,8 ETH. Toto je WIN/WIN dle Kelta, vložili jste 100 ETH na KLT, dostanete zpátky 4,8 ETH. Kdyby jste si nechali 100 ETH na začatku u sebe máte dnes 123 000 $, takto se Kelta směje :-D”

Milan

Nie je to tak ako píšete. Sám som klientom KELTY a nakupoval som ETH pri cene 600 € za 1 ETH. Ten vklad mi v sytéme, samozrejme, ostáva a využívam každý týždeň benefit pasívneho príjmu z ťažby, či je ETH na hodnote 100 alebo 20.000 €. Ja som si v prvom rade kupoval token KLT, ako výpočtový výkon, ktorý môžem dnes odpredať komukoľvek v komunite za cenu, na akej sa s daným človekom dohodnem, pretože KLT token je možné predávať aj medzi účtami a je teda možné zarobiť aj na vklade, ak ste šikovný. KELTA, samotrejme, nie je burza a za cenu, ako dnes nakúpite KLT token dnes spoločnosť nakupuje výpočtový výkon do datacentra. Takže ak bude cena ETH napríklad 20.000 €, tak ten výpočtový výkon nebude mať, samozrejme, takú cenu. Je to všetko transparentné, ja som spokojný a spoločnosť má v podmienkach uvedené, že ak dôjde k rýchlemu nárastu ETH, tak KELTA môže meniť cenu KLT tokenu. Kto súhlasil s podmienkami, je si vedomý týchto podmienok. Pripadá mi to logické, pretože každý je svojprávny človek a môže / nemusí súhlasiť s podmienkami a taktiež si je vedomý do akého biznisu ide. Kto chce obchodovať na burze, tak môže obchodovať, kto chce budovať pasívny príjem, buduje si ho v KELTE. Opakujem, každý môže odpredať KLT token za cenu, akú si stanový, preto v tom čo ste napísali nevidím žiaden logický zmysel. Ja som spokojný, venujem sa aj iným biznisom a chápem investičným príležitostiam. Stačí sa zamyslieť nad tým, ako by bolo likvidačné pre nových klientov, keby mali na vstupnú investícii investovať 5.000 € a mali by výkon v takej veľkosti, ako niekto kto investoval v marci 500 €. Vnímam to tak, že ľudia v dobe pandémie strácajú racionálne zmýšľanie a keď sa nemôžu spoľahnúť na štát, tak sa snažia hádzať vinu na súkromné spoločnosti. Toľko môj názor. Všetkých prajem veľa úspechov :)

Adam

Ukazte jak je kelta transparentni. Kdyz byl kurz fixovan cenou ETH, tak to tak mělo byt porad. A pokud to takto nesedelo, melo to byt od zacatku v € nebo $. Predtim to takto fungovalo. Ale to je zbytecne vysvetlovat nekomu kdo tvrdi ze kelta je transparentni.

Vyplaci eth vlozene jinymi uzivateli, klt token neni token …. transakce nejsou zapisovany do blockchainu

kdysi to fungovalo tak ze kurz se menit nebude a byl to i tahak kelty, dubaj hlasili nakupujte levne eth at mate levne klt, protoze vydelate pak i na rustu eth

jinak doporucuji vnove video od pana maca a dufka a uvidite ze nyni je to presne takto

t ze nekteri cekaji na vyber uz mesice to je v poradku samozrejme

Ondrej

Kelta je bohužiaľ pravdepodobne pyramída od oktobra som nevidel žiadny peyaut support nekomunikuje a ľudom sa vracajú polovičné vklady prípadne žiadne ! Najlepšie začať riešiť veci súdnou cestou a riešiť to na najvyšších úradoch pretože táto firma je firma klamárov a podvodníkov. Kto neverí nech vyskúša no výsledok prinesie iba sklamanie. Som v kryptosvete dlhšie a nakoniec som sa tiež popálil. Dávajte si pozor na svoje peniaze !

Dano

Nápodobne. Zadával som výber svojho vkladu ešte v nocembri, dnes je už Január a dodnes nemam ETH. Písal som niekoľko mailov na support kelty. Všetky ostali bez odozvy. Na facku. Klamári a podvodníci, nič viac.

Dano2

Treba dat na policiu toho arogantneho spratka Dubaja co mu otecko dava peniazky a on laka ludi cez cryptomoney a este si uctuje peniaze za to. Pyramida jak hrom.

Martin

Treba mu spamovať IG (Dubajovi), aby neodrbal dalších ľudí. Dokonca ešte aj dnes dáva storýčka a láka na bonusový výkon v kelta SCAMe.

Žobrak

Podle posledních informací Kelta plánuje přejít z ETH na Tether a bude přepočítavat i vklady. Tedy pokud jste vložili 100 ETH, přepočítají hodnotu v době vkladu a takto vám dají výběr. Total odrb!!!

Takže kdo může vybírejte, ale to se asi stejně nepodaří.

Samuel

*Tento komentář byl smazán*

adam

dobry den mne kelta tietz nechce vyplatit moje etherea o ktore som poziadal.sustavne len hovoria ze tam nieco opravuju a ze mam pockat.ale uz ma to nebavi. ked sa uz konecne dockam a nieco opravia tak pokazi sa zas nieco ine.potom zase updatuju apku a podobne.absolutne neseriozny pristup a jednanie. pripomina mi to ako ked naletite nejakemu asocialnemu susedovi a poziciate mu peniaze a on vas do nekonecna natahuje s hlupostami kym ho neprefackate.

xena

kelta je podvod. hovoria, že možete kedykoľvek v stúpiť a vystúpiť pravda je ale taká, že keď chcete naozaj končiť avybrať si peniaze, nikdy vám ich nevyplatia. písala som vám mail. snáď vám moje dôkazy pomôžu

jan

do kelty som vlozil nemale prostriedky, ktore som velmi dlho setril. chcel som rozumne trochu zhodnotit peniaze tak som sa rozhodol investovat do tazby. ked som sa peniaze rozhodol vybrat pretoze som peniaze potreboval ta sa nic nestalo. po nejakom case sa mi peniaze vratili naspat do kelty v podobe KLT tokenov. Ked si chcem teraz vybrat tak pisu ze momentalne su pozastavene vybery a mam pockat 7 dni. Lenze to pisu uz tyzden. Stale mam cakat 7 dni. Takze ich plan je asi taky ze toto upozornenie so 7 dnami tam bude uz asi navzdy a ludia budu mat akoze falosnu nadej ze po 7 dnoch sa nieco udeje… Neinvestujte do Kelty! Pridete o peniaze tak ako som prisiel o ne ja! je to podvodna aplikacia ktora slubuje velke zisky no v skutocnosti su to obycajni zlodeji! Poslal som vam mail s mojimi transakciami aj emailmi od kelty. dufam ze sa vam tuto podvodnu spolocnost podari dostat na kolena.

Juraj

Prečítal som si to a musím s vami nesúhlasiť .ja som v kelte o decembra a mal som tam vo svojom portfóliu 111 eth čo není málo a teraz keď prišla situácia že som potreboval vybrať tak mi to bolo poslané s všetko vysporiadane .komunikoval som s majiteľom niekoľko krát a vždy sa ku mne správal milo a priatelsky dokonca mi volal si sám od seba .čo tu čítam sú úplne nezmysly. Buď to píšu ľudia čo tomu nerozumejú alebo zo závisti neviem ?

Lukáš

Ak máte takúto skúsenosť ako tu prezentujete mohli by ste mi pomôcť s výberom môjho portfólia.

Vladislav Piskoř

Keltu používám už dva roky.Payouty se opozdili možná 3x za celou dobu.A vše v pořádku.Zdůrazňuji že jsem jen investor a mluvím jen za sebe.

RM

Pokud někdo bude zahajovat hromadnou žalobu ihned se rád přidám. Kontaktujte mě prosím na r.macek.rm@gmail.com

Anonym

Som jedným z podvedených […]

Tento komentář byl po několika žádostech ze strany jeho autora smazán.

Matúš Vandžura ?????

Zdravim všetkých fanúšikov a aj neprajníkov Kelty ?
V poslednom čase sa veľa veci rieši okolo Kelty a hlavne aj z dôvodu že teraz Kelta prechádza obdobím zmenami a ja som tiež jeden z tých ktorý boli v omyle ale už je všetko vporiadku a rozumiem tomu čo sa deje.. Tak Kelta v poslednom čase nestiha riešiť záplavu mailov ktorá prišla hlavne ako odozva na prerábanie aplikácie respektíve ako odozva na pozastavené vyplácanie.. ale treba počkať a oni sa ozvú.. (ps mne sa už ozvali všetko mi vyjasnili a už mi poslali aj eth čiže všetko je ok) ..pre vás kto ste ešte v omyle tak aby som vám to objasnil teraz bolo pozastavené vyplácanie peňazí a dôvod je jednoduchý a to ten že potrebovala sa prerobiť kompletne aplikácia s ktorou sa ovláda ťažba kryptomien cez datacentrum v Bratislave.. ..prerábanie aplikácie bolo nutné pretože staršia verzia niekomu blbla tak že niekto ťažil viac ako mal ťažiť a tým pádom sa narušilo všetko a nielen túto chybu aplikácie bolo potrebné urgentne riešiť..
A za ďalšie dal sa do aplikácií ďalší bezpečnostný prvok aby sa tým ochránili peniaze pred hackermi… Je potrebné si uvedomiť že Kelta ponúka možnosť vybudovať si príjem bez ďalšej vašej práce naviac.. Ďalšia obrovská výhoda je že základná mena je v ETH a táto kryptomena v najbližších rokoch krásne porastie a aj toho roku porastla z hodnoty 113eur/eth na dnešný kurz (2020_1121) 449eur/eth a v najbližších rokoch porastie aj nad 1000 pre x dôvodov a kto sa rozumie do kryptomien tak vie prečo… ..chcel som tým povedať že človek tu zarába nie len z ťažby ale aj tým že hodnota ETH ide hore a pôjde ešte dosť hore a kto je rozumný tak to využije pretože také percentá vám nedá ani fyzické zlato.. ..aby som sa vrátil k tomu čo sa aktuálne deje v Kelte tak KELTA momentálne prechádza MANUÁLNE každý jeden účet a kontroluje a rieši to individuálne s každým a mňa už tiež vybavila a kto ešte nie je vybavený tak netreba si z toho robiť vrásky ale treba počkať! Čo sa týka fungovania firmy do budúcnosti tak firma neplánuje skončiť ale práveže naopak firma urobila rôzne činy a rôzne vecí ešte chysta o ktorých som sa medzi prvými dozvedel vďaka ktorým táto firma plánuje fungovať dlhodobo..

Kto chce viac informácií alebo kto sa dostal do nejakého omylu alebo kto sa chce dokonca zapojiť sa do ťažby kryptomien (pretože tiež si treba uvedomiť že je najlepšia doba pretože kryptomeny sa viac a viac využívajú) a kto chce využiť bonusy v ťažbe tak môžete ma kontaktovať a rád vám vysvetlím a poradím viac a nielen zo svojích skúseností

+421948504223
+421948751737
matus.vandzura@gmail.com

Roman

No, jediné zmeny čo sa aktuálne dejú sú tie, že stým ako ETH začalo rásť, tak Kelta totálne ignoruje ICH VLASTNÉ Terms and Conditions, neumožnujú klientom vybrať ETH ktoré tam vložili, lebo by samozrejme prišli o peniaze, tak namiesto toho Kelta vymení ETH za USDT, vrátia klientom nie ETH, ale FIAT sumu za ktorú ETH klient v danom čase kúpil, zoberú profit ktorý klientove ETH spravilo a dovidenia, zarobené, klient nás netrápi, však on to rozdýcha. Pred vstupom do Kelty som si prečítal ich pravidlá a podmienky, teraz chcem Keltu opustiť lebo sa mi nepáči čo robia, stým že ich podmienky a pravidlá mi to stále dovolujú, lenže majitelova neludskosť to žial bohu nedovoluje. Mám známeho ktorý sa od leta tohto roku snaží vybrať ETH v sume cca 50 tisíc eur, do dnešného dňa mu to nevyplatili (lebo samozrejme čakajú na ten ich prevod na USDT nech mu môžu vrátiť almužnu). Oni toto celé nazývajú Win Win situacia pre obe strany, ohrádzajú sa nato že ich zámer je “nepoškodiť klienta” ale klient poškodený je, vložil ETH, dostane späť USDT, Kelta si nehá ETH, čau, klient o svoj vklad prišiel, Kelta zarobila sto tisíce. Dobrú noc

Jana

Ale každý klient ktorý šiel do kelty, si primárne za eth kupoval kelty v danom období podľa hodnoty eth. V obchodných podmienkách je uvedené že môžu pri vysokých nárastoch či pádoch eth meniť výkupnú cenu kelty – treba len študovať a vzdelávať sa…

Regina

Fakty ani overovať netreba, pretože už čoskoro budú podložené! Za pár dní bude podané hromadné trestné oznámenie na KELTU!
Podrobnosti aj s dôkazmi nájdete práve tu.

Adam

kde ich najdem ?

Patrik

Kontaktujte mě na e-mail prosím, dasiks446@gmail.com

pan podvedeny

napište mi chcem sa pridat som jedným s podvedených. mam zozbieraných dosť ludi čo su tiež poškodení… panpodvedeny@gmail.com

Dom

Podvod, zlý zákaznícky servis, nulová komunikácia. Nenechajte sa oj……t ako som sa nechala ja vďaka promu jedného známeho Slováka. Aj to moje malé našetrené som úplne stratila. Snažila som sa o kontakt ale majú slabú, vyhýbavu komunikáciu.

KingDubaj

stacilo mi vidiet tie trapne videjka, ukazuju budovu ale nic sa v nej netazi, da sa zistit ze etherea ktore vam chodia ako payouty neboli ziskane tazenim, nerealny vynos aj pri tej cene elektriny, davam tomu par mesiacov kym sa zrazu prestane vyplacat a Mac zdrhne s vasimi peniazme niekde na Belize.
Na stranke maju ako referencie par nefunkcnych odkazov a tie co funguju hovoria o tom ze sa nedostali na ziadnu burzu/spolupracu lebo asi druha strana zacitila scam.

H.M

Podla mojho nazoru je Kelta podvod. Som presvedcena o tom, ze v datovom centre krypto netazia. A uz vobec nevlastnia nakolko by to bolo za niekolko milionov.. Ved aj kedysi mali uvedene v ich podmienkach, ktore sa menia zo dna na den, ze tazbu iba sprostredkuju. Na supporte robia drzi asi studenti, ktori sa nevedia ani len vyjadrovat. Prakticky som nezarobila nic, lebo to co som vytazila tak pri vybere si vyuctovali ako poplatok za vyber mojich vlastnych penazi.. nejake 4eth.. naskakovala trojita tazba a nikto si to nevsimol! Ani support,ktory vas skusa o tom ake transakcie robite ked si chcete vybrat eth…asi pred par dnami Dufka uviedol akoze o tom vedeli a robili to naschval aby sa uistili akych klientov maju…a nasledne im tie peniaze odoberu!!! Trojita tazba sa nedala nijako zrusit! Preto somz kelty ihned odisla lebo mi to vsetko zapadlo do seba. Lebo raz sa aj stalo ze payouty neposlali-tutlali…kazdy kto sa opovazil povedat pol kriveho slova tak sa vyhrazali…payouty lietali ako na hojdacke.. raz extremne nizke, potom zvlastne vysoke.. nesedeli im hodiny.. niekedy naskakovalo za den 26h tazby.. niekedy naskakovali v hodinach nuly…
Moja znama mala uplne rovnako vysoky vklad ako ja a vytazene mala vzdy menej ako ja. Obcas maju problem poslat payout niekolko dni, tyzdnov.. ale zaujimave je ze akonahle na support pritvrdite eth mate okamzite :-D

Lenka

Používam KELTA viac ako rok a ešte som nemala žiadne problémy s touto aplikáciou . A čo sa týka zhodnotenia som max spokojná .

Magazín Finex

Dobrý den, Lenko, rádi bychom Vás jen upozornili, že ačkoli se Kelta zatím nejeví problémová, dost možná by problémy mohly přijít. Stejně jako u projektu Arbolet, který po několika letech zjevně skvělého fungování ze dne na den zmizel i se všemi penězmi jejich klientů. (Více info zde). Potom už Vám nikdo nepomůže.

Lenka

Napisat článok pod ktorým nieje nikto ani podpísaný a na konci článku hneď šupnúť reklamu na nakup krypta u vás je čo ? Myslím že si práve na vás budem dávať pozor a týmto ste sa zaradili medzi nedôveryhodné médium … Takých článkov ja napíšem koľko len chcete aj o vás keďže sa u vás da publikovať očividne hocičo ..

mz

nic to nemeni na tom, ze s Arboletem maji 100% pravdu. Sproste ukradli penize svych klientu (vlastni trpka zkusenost – prisel jsem o jeden cely BTC) a tak pokud se rozhodnete sverit sve crypto nejakemu “webu”, vyuzijte nejakou znamou platformu/smenarnu (binance, bitfinex, bitstamp, …). Pokud ale nemate crypto ve sve (idealne HW) penezence, vzdy se muze stat cokoliv a de facto nemuzete verit vubec nikomu. U malych castek je to jeste “legrace”, u vetsich uz to legrace prestava byt. Hodne stesti :)

Nikola

Tiež používam už pár mesiacov, aj som peniaze vytiahla, aj naspäť vložila a všetko funguje

Ivana

A vytiahla si peniaze napr dnes ? vcera ?

Vy nieste normalny :)

Najprv by ste si mohli overit fakty a nasledne ich publikovat online. Len dufajte ze niekto z uvedenych na vas nepoda trestne oznamenie nakolko viacero tvrdeni su len dedukovane a nepodlozene, spajat ich s realnymi menami by som si uprimne ja na zodpovednost pod podpisany clanok nedal …

Tomas

Funguje zatiaľ všetko OK používam už rok

Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast Plc ---
N/A
Moneta ---
N/A
Alphabet (Google) ---
N/A
RECENZE

TOP Akcioví a forex brokeři

XTB logo
XTB★ 99 %
U 76 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets★ 96 %
U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Degiro logo
Degiro★ 95 %
Investování zahrnuje rizika ztrát.
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo