Meta Trader 4

Vítejte v prvním dílu seriálu věnovaného programu Meta Trader 4. Co to je, jak se to používá a co všechno se s ním dá udělat se dozvíte, pokud budete číst dál. Takže vzhůru do práce!

Celý tento seriál už má více než 20 dílů, doporučuji ale vše číst pomalu – je třeba vše pěkně pochopit. Dobrým seriálem je také seriál o technické analýze, protože to je přesně to, pro co Meta Trader 4 používáme. 🙂

Co je to Meta Trader 4?

Meta Trader 4 (nebo jen MT4) je obchodovací platforma vyvinuta společností MetaQuotes Software hlavně pro online obchodování na forexu. Umožňuje uživateli velice podrobně sledovat vývoj cen a kurzů v grafech, získávat různá upozornění, nastavovat si indikátory a také přímo uskutečňovat obchody.

My však používáme tento program hlavně pro to, aby nám ukazoval cenu a grafy a my je mohli analyzovat. Protože binární opce nelze obchodovat přímo v programu MT4, musíme vždy mít otevřený jak program MT4, tak i obchodní platformu brokera např. na google chrome nebo v mozille firefox.

Ze začátku se může sice MT4 zdát velice nepřehledný, zbytečný a přeplácaný, ale věřte mi, že po chvilce se ho naučí ovládat a k obchodům využívat snad každý. Ještě aby ne – je to téměř to nejdůležitější na cestě k úspěšnému obchodování.

TIP: Chcete návod pro to, jak si stáhnout Meta Trader 4?

Díky veliké oblíbenosti můžeme na internetu najít velké spousty rozšíření, které nám pomohou s obchody a já sám je používám a to s dlouhodobým ziskem. Nejlepší na tom celém je, že program Meta Trader 4 je k dispozici úplně zdarma na oficiální stránce. Na internetu existují rozšíření, která slibují nekonečné zisky. Jsou ale placená a častokrát ani nefungují. Zde na webu si ale v diskusi budeme radit s rozšířeními, která pro nás fungují a jsou zcela zdarma.

V příštím díle si řekneme jak Meta Trader 4 zapnout, přihlásit se a nastavit.

Meta Trader 4 uživatelské rozhraní
Meta Trader 4 uživatelské rozhraní

5 KOMENTÁŘE

  1. ráda bych věděla jakým způsobem se obchoduje, všechna tlačítka ovládání jsou popsaná ,ale mně chybí ukázka toho na co kliknout a jak vlastně zahájit nebo zastavit obchodování , jak to mohu nastavit atd.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.