Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Apple opět ohromil! S čím technologický gigant zabodoval tentokrát?

Náhlavní souprava Apple Vision Pro dostala skvělou aktualizaci, která vylepšuje funkci Personas pro větší pohlcení virtuálními interakcemi.

Publikováno
Apple opět ohromil! S čím technologický gigant zabodoval tentokrát?
Zdroj: depositphotos.com

Náhlavní souprava Vision Pro od společnosti Apple dostala update, který vylepšuje její funkci s názvem Personas. Výsledek je zajímavý, ale před vývojáři stojí ještě pořádný kus práce.

Funkce Personas do úterka uměla vyvolat virtuální obrazy lidí, se kterými uživatel Vision Pro komunikoval přes Apple FaceTime. Nyní se jejich možnosti rozšířily.

Spatial Personas

Nové persony mají víc působit, jako by to byly lidé sdílející s uživatelem stejný fyzický prostor. Proto jim Apple novým updatem umožnil interagovat s aplikacemi a ostatními zobrazenými prvky.

Pokud tedy používáte nějakou aplikaci nebo hru, které umožňují SharePlay, můžete kolegy nebo kamarády přizvat a jejich virtuální dvojníci budou pracovat nebo hrát s vámi.

Navíc by dojem sdílení stejného prostoru měl umocňovat prostorový zvuk, díky kterému budou uživatelé lépe vnímat, odkud na ně virtuální obrazy mluví.

Vylepšení funkce, které Apple nazývá Spatial Personas, tedy “prostorové persony”, je asi z popisu obtížné si představit. Videoukázka poskytne lepší představu.

Videoukázka naznačuje možnosti, které by měly prostorové persony časem nabídnout. Asi každého napadla virtuální zasedačka, ve které několik kolegů spolupracuje na projektu, nebo společně prezentují výstupy, zatímco fyzicky každý z nich sedí někde úplně jinde.

Určitě je to krok v před a svým způsobem fantastický vývoj, ale podle reakcí uživatelů nejsou duchové sdílející s nimi jak obývák, tak aplikaci o nic míň strašidelní, než byly ti před aktualizací.

Je ale třeba podotknout, že jde pořád o beta verzi, na které má firma v plánu dál pracovat a tak můžeme jen hádat, kam až vývoj povede.

Mějte přehled o tom, co se děje na trzích!

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a už vám nic neuteče.

Jednou týdně vám do schránky přijde naše Burza s odstupem, ve které odhalujeme to nejzajímavější, co se na finančních trzích stalo.

Dvakrát měsíčně se pak můžete těšit na sérii Kam tečou peníze, kde se do hloubky věnujeme ekonomice, politice a tomu do jakých finančních aktiv může být zajímavé investovat.

Je to úplně zadarmo a kdykoliv se můžete odhlásit. Mějte všechny důležité informace ve své emailové schránce. Pomůžeme vám dělat chytrá finanční rozhodnutí. Stačí se přihlásit k odběru vyplněním formuláře níže.

Líbil se vám tento článek?
2
0

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎