Finex.cz logo
Menu

Ups! Nepodporovaný prohlížeč.

Používáte zastaralý prohlížeč a proto vám stránka Finex.cz pravděpodobně nebude fungovat tak, jak by měla. Prosíme, aktualizujte si Váš internetový prohlížeč, nebo si stáhněte nějaký lepší. Váš zážitek z prohlížení internetu se mnohonásobně zlepší.

Podívat se na alternativy

Podmínky partnerského programu kryptoměnové směnárny Finex.cz

Partnerský program kryptoměnové směnárny Finex.cz, někdy nazývaný affiliate program, je systém doporučování našich služeb svým přátelům. Uživatel, který se po přečtení a odsouhlasení těchto podmínek stane našim partnerem, získá odměnu za každou transakci, kterou jeho přátelé dokončí.

Jak affiliate program funguje?

Po odsouhlasení podmínek a přihlášení do programu na stránce svého účtu uvidí partner svůj speciální odkaz a další propagační materiály.

V případě, že nový uživatel uvedený propagační odkaz proklikne, je díky cookies přiřazen pod účet partnera. Cookies má platnost 24 hodin – pokud uživatel objednávku na nákup či prodej kryptoměn vytvoří až po tomto limitu, nebude provize za jeho doporučení partnerovi započítána.

V případě, že si doporučený uživatel do 24 hodin od prokliknutí odkazu vytvoří účet na portálu Finex.cz, je jeho účet přiřazen pod partnera již navždy. Partner poté získá odměnu z každé dokončené objednávky tohoto uživatele – bez časového omezení.

Je na uvážení každého partnera, jakým způsobem bude své odkazy propagovat. Doporučujeme využít možnosti sdílení na sociálních sítích či webových stránkách.

Každý partner se odsouhlasením těchto podmínek však zavazuje k tomu, že nebude propagační odkazy propagovat v rozporu s dobrými mravy nebo cestami, které by mohly portál Finex.cz poškodit.

Provize z dokončených objednávek

Celková výše provize za každou dokončenou objednávku se může lišit u každého partnera a může být nastavena buď fixně, relativně k výši objednávky, nebo součtem těchto metod. Každému partnerovi je však výše získaných provizí známa, protože je uvedena na stránce partnerského účtu.

Stránka partnerského účtu

Každý partner na stránce svého účtu nalezne kromě informací o výši provize a propagačních materiálů také všechny důležité statistiky – počet jednotlivých prokliků propagačních odkazů, počet registrací doporučených uživatelů, počet vytvořených a dokončených objednávek.

Kromě toho partner uvidí také sumu celkem získaných provizí a sumu provizí, které ještě nebyly vyplaceny.

Výplata provizí

V případě, že partner díky provizím z dokončených objednávek svých přátel nastřádá minimální částku nutnou pro výběr (1 Kč), je mu umožněno o výběr provizí zažádat. Žádost je odesílána přes formulář na stránce partnerského účtu, ve kterém je nutné vyplnit pouze číslo bankovního účtu.

Po vyplnění formuláře bude žádost o výběr zpracována a v případě, že je partnerův účet plně vyplněn (jméno, příjmení a adresa trvalého bydliště), budou mu finanční prostředky ve lhůtě do 10 pracovních dní zaslány na účet uvedený ve formuláři.

Zrušení účasti v partnerském programu

V případě, že portál Finex.cz shledá, že partner své propagační odkazy šíří v rozporu s dobrými mravy nebo šířením těchto odkazů portálu jakkoli škodí, je možné partnerovi účast v partnerském programu vypovědět.

V případě, že se partner sám rozhodne ukončit svou účast v partnerském programu, bude mu to umožněno po kontaktování zákaznické podpory portálu skrze kontaktní formulář.

Změna podmínek

Podmínky partnerského programu se mohou kdykoli bez předchozího oznámení změnit. Je tedy na každém partnerovi, aby tyto podmínky stále sledoval.

Poslední aktualizace těchto podmínek proběhla 7. 10. 2021

Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Gazprom ---
N/A

Investovali jsme 100 000 Kč do kryptoměn

Přečtěte si: Jak se naší investici daří?
Přečtěte si: Jak se naší investici daří?

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo