Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Podmínky partnerského programu webového portálu Finex.cz

Partnerský program webového portálu Finex.cz, někdy nazývaný affiliate program nebo provizní program, je systém doporučování služeb webového portálu Finex.cz jejími klienty jejich přátelům.

Uživatel, který se po přečtení a odsouhlasení těchto podmínek stane naším partnerem, získá odměnu za každou transakci, kterou jeho přátelé dokončí.

Jak affiliate program funguje?

Po odsouhlasení podmínek a přihlášení do programu na stránce svého účtu uvidí partner svůj speciální odkaz a další propagační materiály.

V případě, že nový uživatel uvedený propagační odkaz proklikne, je díky cookies přiřazen pod účet partnera. Cookies má platnost 24 hodin – pokud uživatel objednávku na nákup či prodej kryptoměn vytvoří až po tomto limitu, nebude provize za jeho doporučení partnerovi započítána.

V případě, že si doporučený uživatel do 24 hodin od prokliknutí odkazu vytvoří účet na portálu Finex.cz, je jeho účet přiřazen pod partnera již navždy. Partner poté získá odměnu z každé dokončené objednávky tohoto uživatele – bez časového omezení.

Poté je na uvážení každého partnera, jakým způsobem bude své odkazy propagovat. Doporučujeme využít možnosti sdílení na sociálních sítích či webových stránkách.

Každý partner se odsouhlasením těchto podmínek však zavazuje k tomu, že nebude propagační odkazy propagovat v rozporu s dobrými mravy nebo cestami, které by mohly webový portál Finex.cz poškodit.

Důležité

Pro účast v partnerském programu je nutné, aby uživatel před odsouhlasením těchto podmínek plně vyplnil svůj uživatelský profil a uvedl tedy své jméno, příjmení a adresu trvalého bydliště. Bez těchto informací není možné provize vyplatit.

Provize z dokončených objednávek

Celková výše provize za každou dokončenou objednávku se může lišit u každého partnera a může být nastavena buď fixně, relativně k výši objednávky, nebo kombinací těchto metod.

Každému partnerovi je výše potenciálně získaných provizí předem známa, protože je uvedena na stránce partnerského účtu. V případě potřeby je možné výši provizí zvýšit nebo snížit.

Stránka partnerského účtu

Každý partner na stránce svého účtu nalezne kromě informací o výši provize a propagačních materiálů také všechny důležité statistiky – počet prokliků propagačních odkazů, počet registrací doporučených uživatelů, počet vytvořených objednávek a počet dokončených objednávek.

Kromě toho má každý partner přehled o sumě celkem získaných provizí a sumu provizí, které ještě nebyly vyplaceny.

Výplata provizí

V případě, že partner díky provizím z dokončených objednávek svých přátel nastřádá minimální částku nutnou pro výběr (1 Kč), je mu umožněno o výběr provizí zažádat. Žádost je odesílána přes formulář na stránce partnerského účtu, ve kterém je nutné vyplnit pouze číslo bankovního účtu.

Po vyplnění formuláře bude žádost o výběr zpracována a v případě, že je partnerův účet plně vyplněn (jméno, příjmení a adresa trvalého bydliště), mu budou finanční prostředky ve lhůtě do 10 pracovních dní zaslány na účet uvedený ve formuláři.

Zrušení účasti v partnerském programu

V případě, že portál Finex.cz shledá, že partner své propagační odkazy šíří v rozporu s dobrými mravy nebo šířením těchto odkazů portálu jakkoli škodí, je možné partnerovi účast v partnerském programu vypovědět, nebo přizpůsobit jeho podmínky.

V případě, že se partner sám rozhodne ukončit svou účast v partnerském programu, bude mu to umožněno po kontaktování zákaznické podpory portálu skrze kontaktní formulář.

Změna podmínek

Podmínky partnerského programu se mohou kdykoli bez předchozího oznámení změnit. Je tedy na každém partnerovi, aby tyto podmínky stále sledoval.

Poslední aktualizace těchto podmínek proběhla 16. 5. 2024

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎