Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Kryptoměnové burzy » Coinbase Pro

Coinbase Pro (GDAX) – Návod, poplatky, zkušenosti

Základní informace o Coinbase Pro

V češtině?

Možnost obchodovat

20 kryptoměn

Další poplatky

0 - 0.25 %

Coinbase Pro (dříve Global Digital Asset Exchange – GDAX) je kryptoměnová burza přidružená ke směnárně Coinbase. Založena byla už v lednu 2015 a od svého založení neměla žádné významné problémy, což je chvályhodné.

Obsah recenze Coinbase Pro

1.CoinBase a CoinBase Pro rozdíly2.CoinBase Pro platforma3.Obchodování u Coinbase Pro4.Poplatky na Coinbase Pro5.Vklady a výběry na Coinbase Pro6.Verifikace účtu na Coibase Pro7.Mobilní aplikace Coinbase Pro8.Vaše zkušenosti s Coinbase Pro (komentáře)

Jaký je rozdíl mezi Coinbase a Coinbase Pro?

Možná vás napadne otázka, jaký rozdíl je mezi Coinbase a Coinbase Pro.

Ve skutečnosti je odpověď opravdu jednoduchá: Coinbase je pouze směnárna, kde si kryptoměny kupujete přímo od dané společnosti a naopak Coinbase Pro je burza, kde se střetává více obchodníků a kryptoměny si prodávají navzájem.

Účty na Coinbase a Coinbase Pro jsou ale navzájem propojeny a pokud budete chtít z Coinbase přejít na Coinbase Pro, dá se tak udělat okamžitě a zcela zdarma. Stejně tak i převod peněz/kryptoměn mezi účty je také rychlý a zdarma.

Jaká je platforma Coinbase Pro?

Na Coinbase Pro máte jako uživatel k dispozici knihu objednávek, historii obchodování, otevřené objednávky, zůstatek účtu či upravitelný svíčkový či čárový graf. Tento graf si můžete nastavit podle svých preferencí, přičemž sledovat můžete časové intervaly klidně po minutě.

V levém horním rohu platformy se nachází rozbalovací menu, kde si můžete vybrat kryptoměnový pár, na který se chcete podívat anebo s ním obchodovat. Tyto páry jsou rozděleny na trhy podle BTC, USDC a EUR. Hned napravo vedle vidíte aktuální informace o vámi zvoleném kryptoměnovém páru (poslední obchodní cena, změna ceny za posledních 24 hodin vyjádřená v % a objem obchodu za posledních 24 hodin).

coinbase pro platforma

Platforma kryptoměnové burzy Coinbase Pro

V levém postranním panelu stránky máte možnost vytvořit objednávku – koupit anebo prodat danou kryptoměnu a to buď jako MARKET order nebo LIMIT order. Vpravo od tohoto sloupce si můžete povšimnout seznamu objednávek (Co je to seznam objednávek?).

Po pravé straně obrazovky se nachází cenový graf, který zabírá více než polovinu šířky stránky. Napravo si můžete zvolit „depth chart“, který znázorňuje nabídku a poptávku na současném trhu. Když myší najedete na jakýkoli bod, zobrazí se vám konkrétní cena a množství, které můžete v daném okamžiku koupit anebo prodat.

Výchozí timeframe je nastaven na 5 minut, ale vy si můžete zvolit třeba jen 1 minutu, 15 minut, 1 hodinu, 6 hodin nebo klidně jeden celý den. Zde si také můžete přidat klouzavý průměr EMA12 nebo EMA26. Další indikátory bohužel momentálně využít nelze.

Obchodování u Coinbase Pro

Na obchodováním samotném není nic složitého. Jednoduše kliknete na políčko “View Exchange“ v hlavním navigačním panelu, nebo se prokliknete přes tento odkaz. Po levé straně obrazovky se vám zobrazí možnosti „Sing In“ nebo „Create Account“. Jakmile se přihlásíte k vašemu Coinbase účtu, nebo si založíte nový, najeďte myší na rozbalovací nabídku nacházející se v menu nahoře, těsně nad svým přihlášením.

Zde si vyberte kryptoměnový pár, který chcete obchodovat.

Nalevo si také můžete povšimnout objednávkového formuláře s tlačítky „Buy“ (zeleně) a „Sell“ (červeně). Zvolte možnost v závislosti na tom, zda chcete nakupovat anebo prodávat. Pod těmito příkazy si můžete vybrat typ objednávky – „Market“, „Limit“ a „Stop“. U každé z možností musíte zadat množství, které chcete koupit anebo naopak prodat.

 • Market order
  Díky tomuto příkazu lze nakoupit anebo prodat za momentálně nejvýhodnější cenu na trhu. Objednávka se pak dostane na burzu a tam je spárována s nejvýhodnější nabídkou. V případě market orderu se stáváte tzv. takerem a platíte vyšší poplatek (až 0.25 %).
 • Limit order
  Zde máte možnost nastavit si konkrétní cenu, za kterou chcete koupit anebo prodat určité množství kryptoměny. Vy pak budete čekat, až některý uživatel bude s vaší nabídkou souhlasit a objednávku potvrdí. V případě limit orderu se stáváte tzv. makerem a platíte nižší poplatek (až 0 – 0.15%).
 • Stop order
  Tento příkaz se využívá k zabránění možných ztrát v případech, kdy cena za kryptoměnu náhle spadne. Zde se stanovuje konkrétní cena, při které se automaticky spustí nákup či prodej.

Podle toho, jaký typ objednávky si zvolíte, obrazí se dodatečná políčka k vyplnění. U příkazů „limit order“ si nastavujete také cenový limit, přičemž si ještě vyberete z možností „Post Only“ nebo „Allow Taker“ s pokročilou možností nastavení výchozího „Good Til Cancelled“. Nicméně máte možnost si toto výchozí nastavení změnit na „Good til Time“, „Immediate or Cancel“ nebo „Fill or Kill“. U příkazu „Stop Order“ si navolíte částku, stop cenu a cenový limit.

Bez ohledu na zvolený typ objednávky, bude poplatek, který zaplatíte a celkové množství kryptoměn automaticky aktualizováno přímo nad tlačítkem „Place Buy Order“ anebo „Place Sell Order“.

Své otevřené objednávky můžete průběžně sledovat pod cenovým tabulkami uprostřed téže stránky.

Poplatky na Coinbase Pro

poplatky coinbase pro

Tabulka poplatků

Při standardním nákupu nebo prodeji zaplatíte na Coinbase (směnárně), coby evropští obchodníci 1,49 % a pokud nakupujete přes kreditní kartu, činí poplatek 3,99 %. Budete-li své finance převádět anebo vybírat přes SEPA bankovní převod, bude si za tuto transakci Coinbase účtovat 0,15 EUR. Od poplatků jsou však na Coinbase osvobozeny vklady a výběry v kryptoměnách.

To, proč je ale platforma Coinbase Pro tak oblíbená, je pro její velmi nízké poplatky, které se pohybují už od 0 % do 0,25 %. Rozdíl v poplatcích mezi Coinbase a Coinbase Pro je, jak sami vidíte, markantní.

A to je také důvod, proč je Coinbase Pro mezi profi obchodníky s kryptoměnami tolik oblíbená.

Vklady a výběry na Coinbase Pro

Abyste mohli na Coinbase Pro obchodovat, je potřeba převést si z bankovního účtu na Coinbase Pro finance. Zdarma tak lze udělat prostřednictvím SEPA převodu v Eurech během 24-48 hodin.

Nebo můžete vložit peníze na svůj Coinbase (směnárnový) účet pomocí platební karty a tyto peníze si následně zdarma instantně převést na svůj Coinbase Pro (burzovní) účet.

Verifikace účtu na Coibase Pro

Abyste však mohli Coinbase Pro používat, musíte nejdříve projít verifikačním procesem. To znamená, že na Coinbase Pro musíte doložit svou totožnost doklady, například občanský či řidičský průkaz společně s adresou pobytu. Zároveň si musíte vyfotit společně s dokladovou fotkou i selfie, aby bylo patrné, že osoba na dokladu jste vážně vy.

Pokud jste však verifikaci provedli už na klasickém Coinbase, verifikace u Coinbase Pro již nebude zapotřebí.

Mobilní aplikace Coinbase Pro

coinbase-pro-mobilni-aplikaceAž do konce roku 2019 neexistovala pro Coinbase Pro žádná oficiální mobilní aplikace. Byla pouze neoficiální verze mobilní aplikace (stále existující) UDAX Mobile App.

Společnost, která aplikaci UDAX vyvinula, nemá s Coinbase nic společného a nemá ani potřebnou licenci. I přestože se aplikace UDAX nezdá, že by vás měla chtít okrást o osobní data, není zrovna nejbezpečnější a nejmoudřejší je nějaké třetí straně, o které nic nevíte, poskytovat.

Tato mobilní aplikace dokonce není ani zdarma, na App Store se prodává za 249 Kč. My jsme appku nezkoušeli a ani to nedoporučujeme.

Na druhou stranu na ní jsou na internetu pozitivní recenze.

Nová, oficiální mobilní aplikace

Od poloviny října 2019 však mobilní aplikace existuje – zatím ale pouze pro telefony Apple s operačním systémem iOS.

Další informace

stars
90 %
10. místo
Stabilní burza!
Coinbase Pro je kryptoměnová burza přidružená ke směnárně Coinbase. Od založení v roce 2015 neměla žádné významné problémy. Nabízí obchodování s nízkými poplatky a proto je možné ji doporučit.
 • Skvělá pro zkušené krypto obchodníky
 • Jedna z největších burz na světě
 • Nízké poplatky
 • Absence mobilní aplikace
 • Velmi složitá pro začátečníky
 • Špatná zákaznická podpora

Jméno firmyCoinbase Pro
Webová stránkahttps://pro.coinbase.com
V češtině?
Sídlo společnostiSan Francisco, Kalifornie, USA
Demo účet
Minimální obchod0.001 BTC
Počet aktiv20
PákaNenabízí páku
Další poplatky0 - 0.25 %
Metody vkladuSEPA platba v EUR či převod kryptoměn
Metody výběruSEPA platba v EUR či převod kryptoměn
Měna účtuEura, USDC, Dai
Mobilní verze?
Webová verze?
Možnost obchodovat20 kryptoměn
Podporované kryptoměnyBitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, Ethereum, XRP, Dash, EOS, Stellar Lumens, Maker, Ethereum Classic, Zcash, Augur, Golem, Decentraland, Loom, Civic, District, 0x, Chainlink

Diskuze k tomuto článku: 42 komentářů
Martin

Dobrý den, mám dotaz, zda je výhodnější posílat na Coinbase euro sepa platbou z účtu banky vedeném v korunách, nebo si nejdřív převést koruny na eura v mojí bance a poslat na Coinbase eura z eurového účtu? A musím poslat eura nejdřív na účet na Coinbase a pak převést z Coinbase na Coinbasepro nebo mohu poslat přímo na účet Coinbasepro?

Magazín Finex

Dobrý den, Martine. Je třeba se na tuto situaci podívat z jiného pohledu. Vždy posíláte eura, ale na účtě máte koruny. Proto potřebujete nejdříve své koruny na požadovaná eura, která chcete odeslat, směnit. To lze udělat buď před samotným převodem, nebo jeho součástí. Vaše banka vám směnu umožní, nicméně průměrný poplatek za takovou směnu (skrytý v rozdílech nákupního a prodejního kurzu) u českých bank bývá něco přes 1 %. Nejvýhodnější je pro vás si směnu na eura zajistit u nějakého levnějšího poskytovatele, než jsou banky. Napadá mne např. Revolut, TransferWise nebo RoklenFX. Tam zaplatíte i 4x méně. Nicméně pokud nekupujete za desítky tisíc Kč nebo více, asi je to zanedbatelné. Vklad SEPA platbou můžete provést jak na účet Coinbase, tak i na Coinbase Pro. Snad jsem pomohl. :-) Vojtěch, Finex.cz

Václav

Při otevírání Coinbase Pro  kliknu pouze na svém počítači na ikonu. Neni třeba žádného hesla a vše se otevře a je přístup na cokoliv. Neni třeba to nějak zabezpečit ??? 

Píší tady o zabezpečení Whitelisting a o adresáři. Co to je?

Já pouze nakupuji a hned zase prodávám. Po prodeji dám zase hned nákup. Nikde měnu nemám uloženou. 

Díky

Magazín Finex

Dobrý den, Václave. Nevím přesně, jakou ikonu na počítači máte namysli, nicméně tuším, že Vám tato ikona pouze otevře internetový prohlížeč se stránkou burzy Coinbase Pro. Je to tak? Jestli ano, tak v tom případě, pokud nechcete být vždy hned po kliknutí přihlášený, tak se musíte vždy po tom, co přestanete burzu používat, ručně odhlásit kliknutím na tlačítko Sign Out (po kliknutí na Vaše jméno v pravém horním rohu).

A abych odpověděl na Vaši otázku ohledně Whitelistingu – jedná se o metodu, díky které můžete zabezpečit Váš účet na burze Coinbase Pro tak, že nebude možné z něho posílat kryptoměny na cizí peněženky. Bude to možné pouze na ty peněženky, které povolíte přidáním do tzv. “whitelistu”.

Denisa

Dobrý den,

chci se zeptat, jak přesně vložit peníze na coinbase účet, abych je poté mohla převést na coinbase pro. Po nahrání kreditní karty vidím všude jen možnost koupit kryptoměny.

Děkuji

Magazín Finex

Dobrý den, vložit peníze na obchodní účet u Coinbase je možné pouze SEPA platbou a to po přihlášení na stránkách Coinbase -> Portfolio -> Euro -> Deposit. Na stránkách burzy Coinbase Pro můžete taktéž vložit peníze pomocí SEPA platby po kliknutí na tlačítko Deposit -> Euro -> SEPA Transfer.

Denisa

Děkuji za informaci, zeptám se ještě, lze nevyužité finance zaslat i nazpět bez poplatků?

Děkuji,
D.

Magazín Finex

Hezký den, jistě, to jde. Jen namísto Deposit zvolte Withdrawal. Poplatek by pak dle jejich ceníku měl být 0.15 €.

Jan

Jde to i přes kartu a je to hned, ale lepší SEPA a počkat den dva …..

Magazín Finex

Dobrý den, pomocí karty je na Coinbase možné pouze nakoupit kryptoměny, není možné přes ni nabít Coinbase EUR účet. Právě jsem se na to díval podrobněji. Jediný možný postup by byl nakoupit přes kartu třeba BTC a ten ihned prodat za EUR. Ale jak říkáte – to je složitější a dražší postup. Proto opravdu doporučujeme využít SEPA.. :-)

Martin

Zdravim, precital som si Vas clanok “navod”, ale ako naschval prave ta cast, ktora ma zaujima nie je napisana ako navod, ale skor ako opis.
Konkretne mi ide o vysvetlenie (podrobne, propadne aj s prikladmi) ako funguje funkcia BUY a SELL “STOP LIMIT”. Skusal som to totiz s nejakymi drobnymi, ale nefungovalo to tou logikou akou to chapem ja.
Za vysvetlenie budem velmi rad a zelam pekny den.
Martin

Magazín Finex

Dobrý den, Martine. Dejme si příklad: aktuální kurz vašeho oblíbeného aktiva je 1,1 a vy chcete nakoupit za 1,2 (například na 1,18 je silná hladina resistence a po jejím proražení očekáváte růst). Protože je aktuální kurz 1,1 a vy nebudete u počítače nonstop, tak zadáte příkaz buy stop. Jakmile kurz dosáhne požadované hodnoty (v našem případě 1,2), realizuje se nákupní příkaz. Samozřejmě funguje to i opačně a můžete zadávat i sell stop a sell limit objednávky na prodej. Pro více informací zkuste mrknout na článek zde.

AP

Dobrý den ,
mám dotaz , obchodují na coinbaspro přes rok , ale teď mi ti nejde . Ve statusu mi píšou – Partially degraded servise – nevím proč ? Dokážete poradit ?🙏 děkuji

Magazín Finex

Dobrý den, aktuální stav CoinBase můžete najít zde. Vypadá to, že teď už je vše v pořádku. Čas od času systém prostě na pár minut vypadne, to se stává.. :-)

Michal

Dobrý den, rád bych začal investovat přes Coinbase pro, avšak slyšel jsem, že není bezpečné tam peníze nechávat a je lepší si je převést k sobě. Chtěl bych investovat něco kolem 500 tis. V čem je nebezpečné tam peníze nechávat prosím? Případně pokud by peníze někdo odcizil je tam možnost refundu ze strany Coinbase? Předem děkuji za odpověď.

Magazín Finex

Dobrý den, Michale. Jak se to vezme… Pro někoho (nezodpovědného) může být bezpečnější mít kryptoměny na burze, než na vlastní peněžence, kterou třeba omylem ztratí nebo nechá hacknout.. Obecně se osobně nebojím nechávat peníze na burzách, ale je pravda že v důsledku je to teoreticky bezpečné o něco méně. Nicméně Coinbase je obrovská firma a pokud sám neuděláte žádnou chybu (nainstalování virusu apod.) neměl byste s tím mít problém. V případě hacku přímo na Coinbase by Vás (pravděpodobně) odškodnili. V případě, že uděláte svoji chybu, oni za to samozřejmě neručí. Pokud ale chcete koupit kryptoměny “na hodl“, doporučil bych si je převést do Trezoru a neřešil to.

Lukas

Dobrý den, na coinbase pro jsem zakoupil krypto měny vše proběhlo naprosto v pořádku rychle bez problému.
Při převodu krypto měn do softverové peněženky mi to vždy napíše chybu. Adresa zadaná správně. Neví někdo co s tím?
Děkuji.

Magazín Finex

Dobrý den, je třeba si dát pozor na to, abyste zadával adresu korespondující peněženky. Tzn. pro výběr BTC pouze BTC peněženku apod. Kdybyste chtěl poradit konkrétněji, můžete nám napsat přes kontaktní formulář více info a podíváme se na to soukromě.

Vlad

Dobrý den,
mám trochu (možná) hloupý dotaz. Na CB jsem již pár let, dnes jsem chtěl aktivovat PRO. Jako stávající uživatel to chtělo po mně další ID – to jsem dodal (řidičák) za pár minut mi přišlo na mail potvrzení (You account has been verified … You account is ready). Pořád ale, když jdu na stránku Pro.coinbase…. tak mně to nepustí a znova chce další ID. Takže nevím jestli můj přístup na burzu JIŽ JE nebo NENí aktivní.
Mám ještě čekat?
A dá se na PRO přejít ze zákl. CB stránky?
Díky
Jinak perf. popis thumb-up

Magazín Finex

Dobrý den, děkujeme za komentář. Jak můžete vidět na stránce Coinbase Status, rychlost ověřování je zpomalená, ne-li úplně zaseklá. Rozhodně si nemyslím, že by Vás ověřili během pár minut :-/ . Ještě bych tedy pár dní počkal. V případě že už byste to nemohl vydržet, proč nezkusit další ověřené burzy, jako Binance či Kraken?

Vlad

Dobrý den, díky za komentář – nakonec jsem to “prolomil”. Při inicializaci PRO – chtěli po mně další dokument (pas anebo řiičák) a já nabízel několikrát řidičák. Ono to sice vzalo, ale zřejmě to byl ten samý doklad jaký jsem poskytl při registraci norm. Coinbase. Pak jsem nakonec použil pas – ten taky prošel a pak během několika minut mně to pustilo na burzu.

Magazín Finex

Děkujeme za zprávu, jsme rádi, že jste se tam dostal. :-)

Jaroslav

Dobry den dal jsem na Coinbase pro nakup eura sepa platbou a jiz je to 7 den a na portfoliu stale zadne eure nemam

Jiří

Doporučuji si řádně projít SEPA platbu zda jste zadal všechny povinné údaje. Nejhlavnější je reference number. Pokud tohle číslo není správně nejsou schopni vaši platbu přiřadit k účtu. Budete se muset spojit s technickou podporou a požádat o nalezení Vaší platby.

Magazín Finex

Dobrý den, je Váš Coinbase Pro účet verifikovaný (posílal jste dokumenty prokazující Vaši totožnost, které byly přijaty)? Posílal jste peníze na Coinbase nebo Coinbase Pro – a hledáte EUR na tom správném účtu? Shoduje se č. účtu pro deposit s účtem, na který jste platbu poslal a použil jste správné Reference number?

Jiří

Zdravím.chci se přihlásit do coinbase a převést XRP z thebestvouchers dle vašich rad.chce to po mě faktury k ověření.poslal jsem asi 5 různých a nějak se nedaří.Nevím jak najet na XRP Tag.děkuji za info.J.

Magazín Finex

Dobrý den, Jiří. Jako dokument pro ověření Vaší adresy je nejlepší použít výpis z bankovního účtu (nesmí být starší než 3 měsíce). Stačí stahnout, vytisknout a nafotit. Občas stačí i nahrát PDF, které stahnete v internetovém bankovnictví Vaší banky, ale ne vždy. Tag naleznete tak, že v přihlášeném Coinbase účtu kliknete na Portfolio -> XRP -> Receive. Tam pak máte i tag, i adresu.

Matouš

Jsem na tom stejně, nejde mi to nijak ověřit, zkouším posílat výpisy horem dolem, používám různé způsoby (PDF, fotky) a nic…

Ivo

Ahoj Matus, podarilo sa nakoniec? Riesim presne rovnaky problem, zatial neuspesne ?

Matouš

Ahoj,
bohužel stále nic. Psal jsem dnes na podporu, tak uvidíme.

Matouš

Toto odepsali:
We aren’t able to circumvent the requirement preventing you from accessing Pro, but if you provide us with your permission to delete this account, you should be able to open a new one where you will no longer encounter this issue.
Pokračuju, ale v konverzaci, nevím jestli chápe situaci.

Lukáš

Zdravim, som na tom podobne, uz asi tyzden skusam overovat adresu, zaujimave , ze ID presiel hned, ale adresu nechce. Skusal som bank vypis, mobil, internet,….a stale nic. Pisal som na podporu, ozvali sa rychlo, ze to riesia, ale kvoli covidu je s tym problem. Pisal som opat dnes, ze este nech pockam par dni, ze nejake podobne pripady uz vyriesili, ze aj moj je uz “escalated”, tak cakam :(.

Martin

Čau kluci. Dik za navody. Přeci jen mam jeste doplnujici info. Jedu coknbase uz dyl a coinbase pro chvilku. Chci se zeptat jestli muzu propojit coinbase pro a coinbase? Pusobi to jako dve firmy i kdyz chapu ze nejsou. Jen mi jde o to jestli jde z Pro poslat nwco zpatky do smenarny? Snad chapete. Diky mejte se.

Magazín Finex

Zdravím Martine. Ano, to samozřejmě jde, sám to dělám. Na Coinbase Pro stačí zmáčknout Deposit a jako zdroj pro vklad použít Coinbase Account. S withdrawal je to to samé. Jen předpokládám, že ty dva účty musí být na stejný email, nebo nějak jinak propojeny a bohužel už si nevzpomínám, jak se to dělalo.
Vojtěch, Finex.cz

Petr

Dobrý den, sice nemám dotaz a ani nic k diskuzi,ale chtěl jsem Poděkovat za návody které jste poskytli , podle kterých jsem se registroval na Coinbase, nakoupil své první krypta. Ikdyž to není složité věděl jsem dopředu co mě čeká na registraci a verifikaci abych mohl začít tvořit. Již mám nakoupeno ikdyž zatím né mnoho,ale vše postupně. Hledal jsem jak se dostat na coinbase pro, díky Vám už vím. Ikdyž možná jeden dotaz bych měl . Jak probíhá prodej kryptoměn, v podstatě převod krypt. zpět na eura nebo koruny na ůčet, kdyby mě někdo navedl jak na to. Hezký den všem Děkuji Petr

Magazín Finex

Dobrý den, Petře. Děkujeme za hezký komentář. Co se týče prodeje, máme na to poměrně detailní návod. Najdete ho zde: Jak a kde prodat bitcoin a jiné kryptoměny. Vy, protože dle vašeho komentáře máte ověřený účet u Coinbase, budete mít nejjednodušší si je převést na Coinbase Pro, prodat je v páru vůči EUR a získaná eura si z coinbase pomocí SEPA wire transfer (evropský bankovní převod) vybrat kliknutím na Portfolio – EUR – Withdraw.

Zdraví
Vojtěch, Finex.cz

Jan Nemeček

Mám dotaz Conibase v roce 2019 posílala mejl s tím, že když Odejde Velká Británie z EU nemusí na Evropském trhu Conibase fungovat. Nemá někdo bližší informace , že by conibase mohla skončit na Evropském trhu? díky

Magazín Finex

Dobrý den, Jane. Není třeba se strachovat. Sami CoinBase své evropské zákazníky informují o tom, že v případě Brexitu budou fungovat i nadále a to v nezměněné formě. Jediné, co se stane, je lehká změna organizační struktury společnosti.

Tom

Můžu na coinbase/coinbase pro vložit dolary z dolarového účtu u české banky?

Magazín Finex

Tome, Coinbase bohužel nepodporuje měnu USD. Lze tam vložit pouze EUR – nebo stablecoiny DAI či USDc. Dolary z dolarového účtu lze po ověření účtu KYC vložit např. na Bitfinex, Bittrex nebo Bitstamp.

Zdenda

CoinBase je můj TOP, jak směnárna tak platforma pro obchodování PRO. Zatím jsem krypto kupoval vždycky jenom tady a nehodlám dělat jinak..

Magazín Finex

Děkujeme za Vaši zkušenost, Zdendo.

Investovali jsme 100 000 Kč do kryptoměn

Nahrávaný obrázek
Přečtěte si: Jak se naší investici daří?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo