Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Krok za krokem: Nákup kryptoměn u CoinBase

money exchangeKryptoměny jsou v posledních týdnech poměrně horké téma – to určitě víte. Téměř každý by s nimi chtěl obchodovat, nebo alespoň si nějaký ten bitcoin koupit.

Spousta lidí si myslí, že abyste mohli mít nějaký bitcoin, musíte být zločinec, hacker, ajťák, nebo alespoň úplný šílenec. Ale to vůbec není pravda. Nákup bitcoinu jako takový je ve skutečnosti šíleně jednoduchý. V tomto článku se dozvíte, jak na to. Na konci navíc naleznete možnost získat bitcoin v hodnotě 200 Kč zdarma.

Tak se na to pojďme vrhnout! 🙂

Výběr burzy/směnárny

Bitcoin a další kryptoměny lze koupit na spoustě místech. Asi víte, že my doporučujeme buď českou směnárnu CoinMate, nebo americký CoinBase. V tomto článku se budeme věnovat pouze druhé zmíněné. CoinBase.

Krok 1.: Založte si účet

 • Prvním krokem samozřejmě bude vytvoření nového zákaznického účtu na směnárně. Pro registraci klikněte zde. Poté stačí vyplnit úvodní formulář (jméno, příjmení, email a heslo) a potvrdit. Dejte si pozor, v hesle je třeba mít velká a malá písmena, číslici a nějaký speciální znak, jako například otazník.

Krok 2.: Účet ověřte

 • Aby bylo jasné, že jste opravdu tím, za koho se vydáváte, musíte svůj nově vytvořený účet ověřit. Proto je třeba přejít do vašeho emailu a potvrdit registraci kliknutím na odkaz.
 • Po kliknutí na odkaz je po vyžadováno zadání vašeho telefonního čísla. Na to vám pak budou chodit SMSky s pin kódem při přihlašování.
 • Dalším nutným krokem je vyfocení občanského průkazu. Pokud máte počítač s webkamerou, není to žádný problém a zvládnete to za minutku. Jinak musíte využít váš mobilní telefon. Celým procesem vás CoinBase poměrně intuitivně provádí.
 • Stačí kliknout na Verify your identity > Photo ID > Webcam či Mobile (záleží na vás) > A pak už jen na kameru ukázat občanský průkaz zepředu a zezadu.  Hotovo!

Krok 3.: Nákup kryptoměny!

 • Konečně jsme se dostali až sem! Nyní už jen přejděte na stránku Buy/Sell. Tam vyplňte údaje o vaší platební kartě a potvrďte. Nyní můžete nakoupit své první krypto!
 • Předpokládám, že začnete bitcoinem. Pro začátek můžete do políčka Amount napsat částku např. 100€ a zvolit možnost Buy bitcoin instantly a následně potvrdit.
 • Peníze z vaší karty se odečtou ihned a stejně tak rychle se na váš účet u coinbase přičte i poměrný počet bitcoinů.

Slíbený bonus: Bitcoin za 200 Kč zdarma

Na začátku jsem vám slíbil, že vám dám návod, jak získat bitcoiny zdarma. Ve skutečnosti je to úplně jednoduché! Stačí se ke coinbase registrovat přes jakýkoli odkaz vedoucí z našich stránek. Tedy například zde: ZÍSKAT BONUS NA COINBASE.

Potom už jen proveďte vše podle návodu výše a nakupte kryptoměny v hodnotě minimálně 100 usd/eur. Další kryptoměny v hodnotě 10 usd se Vám na účtě objeví automaticky! Nemáte zač! 😀

PS: Pokud nechcete pro nákup využívat vaši platební kartu, ale radši bankovní převod, doporučuji nakupovat u CoinMate, kde můžete nakupovat pomocí převodu na účet u Fio banky.

Založte si účet u CoinBase a kupte si vaši první kryptoměnu!

Broker Možnost obchodovat: Max. Páka Poplatky V českém jazyce? Recenze Založit účet
CoinBase
$ 10 BONUS!
Nákup a prodej BTC, LTC, BCH, ETH Nenabízí páku Do 5% Ne Recenze Obchodovat kryptoměny!
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Více info o nakupování kryptoměn

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

3 komentáře k “Krok za krokem: Nákup kryptoměn u CoinBase”

 1. Dobrý den,
  Mám problém s registrací na Coinbase. Jsem občanem SR, dlouhodobě žiju v ČR. Při registraci Coinbase detekuje, že jsem v ČR a nelze to změnit. Naskeonvání dokumentů přes mobil (Slovenská občanka/pas) v pořádku, nakonec po pár minutách dostávám chybu ve smyslu – nelze ověřit.
  Jak mám postupovat dál? Registrovat ze Slovenska? V čem je problém?
  Děkuji.

  1. Ahoj – s tím ti bohužel neporadím. Leda nějakým způsobem udělat, aby ses registroval jako ze Slovenska. A kdyby to nijak nešlo, tak třeba poprosit někoho na slovensku aby ten účet založil na tebe a ty si pak změníš heslo?

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.