Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...
Logo Racing Force
RFG
Akcie Racing Force (RFG)
Aktuální cena, graf, dividendy, kde koupit
Váš kapitál může být ohrožen*

5€ -1,6 %

Logo Racing Force

Logo Racing Force Akcie Racing Force (RFG) Aktuální cena, graf, dividendy, kde koupit

Váš kapitál může být ohrožen* • Uváděná cena a graf jsou pouze orientační.
Stav trhu neznámý
Trh je zavřený
Trh je otevřený
5€ -1,6 %
122,2 Kč

Finex Férová Cena RFG

XXX

Cenový cíl analytiků

Detaily
XXX
Logo Racing Force
Racing Force/RFG
Načítání
Načítání
Koupit akcie Racing Force Váš kapitál může být ohrožen*

Logo sponzora Koupit!
Poslední aktualizace:
Logo Racing Force
Racing Force/RFG
Historie dividend
Koupit akcie Racing Force Váš kapitál může být ohrožen*

Logo sponzora Koupit!
Logo Racing Force
Racing Force/RFG
Zisk
Koupit akcie Racing Force Váš kapitál může být ohrožen*

Logo sponzora Koupit!

Další údaje grafu

Zobrazit insidery Zobrazit výsledky

Aktuální data pro společnost Racing Force

Tržní kapitalizace 140,2 mil.€ EBITDA 11,44 mil.€
Dnešní objem 0 P/B (Cena k účetní hodnotě) 2,15
Roční dividenda na akcii 0,095€ P/E (Cena k zisku) 19,85
Dividendový výnos 1,84 % Návratnost aktiv 5,35 %
Příjmy společnosti 80,61 mil.€ Návratnost vlastního kapitálu 11,29 %
RPS (Příjmy na akcii) 2,93€ Provozní marže 16,4 %
EPS (Zisk na akcii) 0,26€ Zisková marže 8,85 %
Účetní hodnota na akcii 2,4€ EV (Hodnota podniku) 160,2 mil.€

Historie výsledků pro Racing Force

Aktuální kvartál končí 30. 12. 2026 a očekává se, že výsledky budou zveřejněny 3. 3. 2027.

Kvartální výsledky

  • Kvartál končící Prosinec 2026

    Očekáváno

    Zveřejnění výsledků je očekáváno 3. 3. 2027.

    Odhad Skutečnost Rozdíl
    Obrat 47,46 mil.€ -- --
    Příjmy -- -- --
    EPS -- -- --
  • Kvartál končící Červen 2026

    Miss

    Skutečný zisk na akcii dosáhl 0,22€.

    Odhad Skutečnost Rozdíl
    Obrat 46,8 mil.€ 46,8 mil.€ 0 %
    Příjmy -- 5,95 mil.€ --
    EPS -- 0,22€ --
  • Kvartál končící Prosinec 2025

    Miss

    Výsledky přesně naplnily očekávání trhu a potvrdily stabilní finanční kondici. Skutečný zisk na akcii dosáhl 0,043€.

    Odhad Skutečnost Rozdíl
    Obrat 33,81 mil.€ 33,81 mil.€ 0 %
    Příjmy -- 1,18 mil.€ --
    EPS -- 0,043€ --
  • Kvartál končící Červen 2025

    Miss

    Skutečný zisk na akcii dosáhl 0,16€.

    Odhad Skutečnost Rozdíl
    Obrat 39,3 mil.€ 39,3 mil.€ +0.01 %
    Příjmy -- 4,25 mil.€ --
    EPS -- 0,16€ --
  • Kvartál končící Prosinec 2024

    Miss

    Skutečný zisk na akcii dosáhl 0,015€.

    Odhad Skutečnost Rozdíl
    Obrat -- 28,07 mil.€ --
    Příjmy -- 404,6 tis.€ --
    EPS -- 0,015€ --

Roční výsledky

  • Fiskální rok končící 31. 12. 2026

    Očekáváno

    Zveřejnění výsledků je očekáváno 3. 3. 2027.

    Odhad Skutečnost Rozdíl
    Obrat 83,7 mil.€ -- --
    Příjmy 6,24 mil.€ -- --
    EPS 0,23€ -- --
  • Fiskální rok končící 31. 12. 2025

    Double Beat

    Stabilní výsledek s mírným překonáním tržeb a naplněním očekávaného zisku. Skutečný zisk na akcii dosáhl 0,2€.

    Odhad Skutečnost Rozdíl
    Obrat 71,7 mil.€ 73,11 mil.€ +1.97 %
    Příjmy 5,48 mil.€ 5,43 mil.€ -0.85 %
    EPS 0,2€ 0,2€ 0 %
  • Fiskální rok končící 31. 12. 2024

    Beat

    Společnost překonala očekávání v zisku při stabilním růstu celkových tržeb. Zisk na akcii dosáhl 0,21€ (25.7 % nad očekávání).

    Odhad Skutečnost Rozdíl
    Obrat 65,68 mil.€ 65,66 mil.€ -0.03 %
    Příjmy 4,57 mil.€ 5,8 mil.€ +26.81 %
    EPS 0,17€ 0,21€ +25.75 %
  • Fiskální rok končící 31. 12. 2023

    Miss

    Stabilní tržby naplnily očekávání, avšak čistý zisk mírně zaostal za odhady. Zisk na akcii dosáhl 0,19€ (2.1 % pod očekáváním).

    Odhad Skutečnost Rozdíl
    Obrat 63,03 mil.€ 62,66 mil.€ -0.6 %
    Příjmy 5,31 mil.€ 4,79 mil.€ -9.76 %
    EPS 0,19€ 0,19€ -2.06 %
  • Fiskální rok končící 30. 12. 2022

    Double Beat

    Zisk na akcii dosáhl 0,32€ (25.5 % nad očekávání).

    Odhad Skutečnost Rozdíl
    Obrat 35,05 mil.€ 58,87 mil.€ +67.97 %
    Příjmy 6,97 mil.€ 7,55 mil.€ +8.33 %
    EPS 0,26€ 0,32€ +25.49 %

Popis společnosti Racing Force

Společnost Racing Force S.p.A. navrhuje a vyrábí bezpečnostní vybavení pro profesionální závodníky. Vyrábí přilby, závodní kombinézy, rukavice a zařízení HANS používaná ve vysokorychlostních sportech, jako je Formule 1, rallye, motokáry a podobné disciplíny.

Společnost se zaměřuje na bezpečnost a neustálé inovace, díky čemuž se stala důvěryhodným dodavatelem pro jezdce, týmy, závodní okruhy a závodní organizace po celém světě.

Činnost společnosti Racing Force ovlivňuje také bezpečnostní normy a technologie mimo motoristický sport a přispívá tak k širšímu zlepšení bezpečnosti v automobilovém průmyslu.

Ačkoli se jedná o specializovanou firmu, hraje Racing Force důležitou roli na trzích spojených se sportovním oblečením, bezpečnostními produkty pro automobilový průmysl a pokročilou výrobou, protože její vybavení pomáhá chránit závodníky a zlepšovat jejich výkon.

Více informací o akciích Racing Force (RFG)

Základní informace
Název společnostiRacing Force
TickerRFG
Základní informace o společnosti
Webové stránkyhttps://racingforce.com
Adresa sídla společnosti--
Datum IPO--
SektorSpotřební zboží/služby - zbytné
PrůmyslProdukty pro volný čas
Zaměstnanci--
Vedení společnosti--
Dividendy
Vyplácí dividendy?
Frekvence výplaty dividendRoční
Roční dividenda na akcii0,095€
Dividendový výnos1,84 %
Poslední dividenda
Datum výplaty posl. dividendy13. 5. 2026
Poslední dividenda0,1€
Příjmy
Příjmy společnosti80 610 648€
RPS (Příjmy na akcii)2,93€
Kvartální růst příjmů meziročně19,1 %
Valuace
Tržní kapitalizace140 177 504€
EV (Hodnota podniku)160 224 448€
P/B (Cena k účetní hodnotě)2,15
P/E (Cena k zisku)19,85
P/S (Cena k příjmům)1,76
Forward P/E19,24
Účetní hodnota na akcii2,4€
Cílová cena Wall Street6,5€
Hodnota podniku k příjmům1,99
Hodnota podniku k EBITDA14,2
Rentabilita
EBITDA11 440 929€
Provozní marže16,4 %
Zisková marže8,85 %
EBITDA marže14,19 %
Hrubý zisk50 355 256€
EPS (Zisk na akcii)0,26€
Zředěný zisk na akcii (DEPS)0,26€
Očekávaný EPS (tento rok)--
Očekávaný EPS (příští rok)--
Očekávaný EPS (tento kvartál)--
Očekávaný EPS (příští kvartál)--
Růst zisků čtvrtletně R/R40,2 %
Růst zisků meziročně30 %
Výkonnost
Návratnost aktiv5,35 %
Návratnost vlastního kapitálu11,29 %
Statistiky akcií
Dnešní objem0
52týdenní maximum5,6€
52týdenní minimum4,34€
Beta0,81
Vydané akcie27 271 888
Volně obchodovatelné akcie26 965 508
Podíl institucí18,72 %
Podíl insiderů49,27 %
50denní klouzavý průměr5,08€
200denní klouzavý průměr4,95€
Shortaři akcií
Počet short akcií--
Počet short akcií (min. měs.)--
Podíl short pozic--
Podíl short pozic z volného objemu--
Podíl short pozic z vydaných akcií--
Short ratio--
Ohodnoťte akcie firmy Racing Force
0
0

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Další Akcie, které by vás mohly zajímat