Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.
| Tržní kapitalizace | $374,2 mil. | EBITDA | -- |
|---|---|---|---|
| Dnešní objem | 0 | P/B (Cena k účetní hodnotě) | -1,8 |
| Roční dividenda na akcii | -- | P/E (Cena k zisku) | -7,7 |
| Dividendový výnos | -- | Návratnost aktiv | -64 % |
| Příjmy společnosti | -- | Návratnost vlastního kapitálu | 24,54 % |
| RPS (Příjmy na akcii) | -- | Provozní marže | -- |
| EPS (Zisk na akcii) | -$0,44 | Zisková marže | -- |
| Účetní hodnota na akcii | -$2,1 | EV (Hodnota podniku) | $505 mil. |
Na základě odhadů analytiků z Wall Street, kteří poskytli 12měsíční cenové cíle pro , je konsenzuální cílová cena – s nejvyšším odhadem a nejnižším . Průměrná cílová cena představuje změnu o oproti aktuální ceně .
Analytici z Wall Street, kteří nedávno vydali doporučení ohledně akcií GALT.
Aktuální kvartál končí 30. 9. 2026 a očekává se, že výsledky budou zveřejněny 13. 11. 2026.
Výsledky očekávány 13. 11. 2026 (před otevřením trhu).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -$3,29 mil. | -- | -- |
| EPS | -$0,05 | -- | -- |
Výsledky výrazně zaostaly za očekáváním a prohloubily celkovou čistou ztrátu. Zisk na akcii dosáhl -$0,14 (55.6 % pod očekáváním).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -$5,93 mil. | -$9,11 mil. | -53.71 % |
| EPS | -$0,09 | -$0,14 | -55.56 % |
Výsledky výrazně zaostaly za očekáváním a prohloubily celkovou čistou ztrátu. Zisk na akcii dosáhl -$0,077 (28.3 % pod očekáváním).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -$3,95 mil. | -$5,05 mil. | -27.85 % |
| EPS | -$0,06 | -$0,077 | -28.33 % |
Zisk na akcii dosáhl -$0,08 (20 % nad očekávání).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | $36,32 mil. | -- | -- |
| Příjmy | -$6,59 mil. | -$5,5 mil. | +16.51 % |
| EPS | -$0,1 | -$0,08 | +20 % |
Výsledky zaostaly za očekáváním a prohloubily čistou ztrátu společnosti. Zisk na akcii dosáhl -$0,13 (18.2 % pod očekáváním).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -$7,06 mil. | -$8,18 mil. | -15.88 % |
| EPS | -$0,11 | -$0,13 | -18.18 % |
Datum zveřejnění výsledků zatím není známo.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | $179,7 mil. | -- | -- |
| Příjmy | -$19,17 mil. | -- | -- |
| EPS | -$0,3 | -- | -- |
Výsledky mírně překonaly očekávání, ale společnost zůstává ve výrazné ztrátě. Zisk na akcii dosáhl -$0,48 (2 % nad očekávání).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | $36,32 mil. | -- | -- |
| Příjmy | -$31,31 mil. | -$30,84 mil. | +1.52 % |
| EPS | -$0,49 | -$0,48 | +2.04 % |
Výsledky mírně zaostaly za očekáváním a prohloubily celkovou roční ztrátu. Zisk na akcii dosáhl -$0,76 (4.1 % pod očekáváním).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | $208 mil. | -- | -- |
| Příjmy | -$46,65 mil. | -$47,05 mil. | -0.85 % |
| EPS | -$0,73 | -$0,76 | -4.11 % |
Zisk na akcii dosáhl -$0,74 (54.2 % pod očekáváním).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | $64,73 mil. | -- | -- |
| Příjmy | -$29,91 mil. | -$41,07 mil. | -37.31 % |
| EPS | -$0,48 | -$0,74 | -54.17 % |
Skutečný zisk na akcii dosáhl -$0,65.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -- | -$38,78 mil. | -- |
| EPS | -- | -$0,65 | -- |
| Insider |
Hodnota
|
Cena | Typ transakce |
Datum
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
Galectin Therapeutics je biotechnologická společnost, která vyvíjí nové léčby pro onemocnění, jako jsou jaterní fibróza, rakovina a další dlouhodobé stavy. Zaměřuje se na oblast vědy zvanou výzkum galektinů, který zkoumá proteiny zapojené do zánětu, zjizvení a růstu rakoviny.
Její hlavní kandidátní léčivo, belapectin, je testováno jako možná léčba onemocnění souvisejících s játry, jako jsou MASH, cirhóza a portální hypertenze. Společnost také pracuje na dalších léčbách založených na galektinech prostřednictvím výzkumných partnerství.
Galectin Therapeutics sídlí v Norcrossu ve státě Georgia.
|
Základní informace
|
|
| Název společnosti | Galectin Therapeutics |
|---|---|
| Ticker | GALT |
|
Základní informace o společnosti
|
|
| Webové stránky | https://galectintherapeutics.com |
|---|---|
| Adresa sídla společnosti | -- |
| Datum IPO | -- |
| Sektor | Zdravotní péče |
| Průmysl | Biotechnologie |
| Zaměstnanci | -- |
| Vedení společnosti | -- |
|
Dividendy
|
|
| Vyplácí dividendy? | |
|---|---|
| Roční dividenda na akcii | -- |
| Dividendový výnos | -- |
|
Příjmy
|
|
| Příjmy společnosti | -- |
|---|---|
| RPS (Příjmy na akcii) | -- |
| Kvartální růst příjmů meziročně | -- |
|
Valuace
|
|
| Tržní kapitalizace | $374 152 179 |
|---|---|
| EV (Hodnota podniku) | $505 024 192 |
| P/B (Cena k účetní hodnotě) | -1,8 |
| P/E (Cena k zisku) | -7,7 |
| P/S (Cena k příjmům) | -- |
| Forward P/E | -2,2 |
| Účetní hodnota na akcii | -$2,1 |
| Cílová cena Wall Street | $11 |
| Hodnota podniku k příjmům | -- |
| Hodnota podniku k EBITDA | -25 |
|
Rentabilita
|
|
| EBITDA | -- |
|---|---|
| Provozní marže | -- |
| Zisková marže | -- |
| Hrubý zisk | -- |
| EPS (Zisk na akcii) | -$0,44 |
| Zředěný zisk na akcii (DEPS) | -$0,44 |
| Očekávaný EPS (tento rok) | -- |
| Očekávaný EPS (příští rok) | -- |
| Očekávaný EPS (tento kvartál) | -- |
| Očekávaný EPS (příští kvartál) | -- |
| Růst zisků čtvrtletně R/R | -- |
| Růst zisků meziročně | -2,3 % |
|
Výkonnost
|
|
| Návratnost aktiv | -64 % |
|---|---|
| Návratnost vlastního kapitálu | 24,54 % |
|
Statistiky akcií
|
|
| Dnešní objem | 0 |
|---|---|
| 52týdenní maximum | $7,13 |
| 52týdenní minimum | $2,03 |
| Beta | 0,38 |
| Vydané akcie | 66 311 910 |
| Volně obchodovatelné akcie | 47 824 918 |
| Podíl institucí | 15,64 % |
| Podíl insiderů | 53,08 % |
| 50denní klouzavý průměr | $3,77 |
| 200denní klouzavý průměr | $3,22 |
|
Shortaři akcií
|
|
| Počet short akcií | 9 206 832 |
|---|---|
| Počet short akcií (min. měs.) | -- |
| Podíl short pozic | 29,01 % |
| Podíl short pozic z volného objemu | -- |
| Podíl short pozic z vydaných akcií | 11,96 % |
| Short ratio | 29,01 % |
|
Rozdělení
|
|
| Faktor posledního rozdělení | 10000:1667 |
|---|---|
| Datum posledního rozdělení | 23. 3. 2012 |
Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.