Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.
| Tržní kapitalizace | $463,7 mil. | EBITDA | -$192,4 mil. |
|---|---|---|---|
| Dnešní objem | 65 570 | P/B (Cena k účetní hodnotě) | 2,41 |
| Roční dividenda na akcii | -- | P/E (Cena k zisku) | -- |
| Dividendový výnos | -- | Návratnost aktiv | -- |
| Příjmy společnosti | $1,87 mil. | Návratnost vlastního kapitálu | -- |
| RPS (Příjmy na akcii) | $0,017 | Provozní marže | -4 600 % |
| EPS (Zisk na akcii) | -- | Zisková marže | -- |
| Účetní hodnota na akcii | $2,77 | EV (Hodnota podniku) | $339,1 mil. |
Na základě odhadů analytiků z Wall Street, kteří poskytli 12měsíční cenové cíle pro , je konsenzuální cílová cena – s nejvyšším odhadem a nejnižším . Průměrná cílová cena představuje změnu o oproti aktuální ceně .
Analytici z Wall Street, kteří nedávno vydali doporučení ohledně akcií ALOY.
Aktuální kvartál končí 30. 9. 2026 a očekává se, že výsledky budou zveřejněny 18. 11. 2026. Analytici očekávají, že zisk na akcii (EPS) dosáhne -$0,05 při tržbách ve výši $717,3 tis..
Zveřejnění výsledků je očekáváno 18. 11. 2026.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | $717,3 tis. | -- | -- |
| Příjmy | -$3,11 mil. | -- | -- |
| EPS | -$0,05 | -- | -- |
Výsledky výrazně zaostaly za očekáváním kvůli prohlubující se čisté ztrátě. Zisk na akcii dosáhl -$0,59 (1080 % pod očekáváním).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | $675,4 tis. | $804 tis. | +19.05 % |
| Příjmy | -$3,11 mil. | -$36,82 mil. | -1084.95 % |
| EPS | -$0,05 | -$0,59 | -1080 % |
Výrazně vyšší příjmy nezabránily drastickému prohloubení celkové ztráty a propadu zisku. Zisk na akcii dosáhl -$1,98 (9800 % pod očekáváním).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | $600 tis. | $706 tis. | +17.67 % |
| Příjmy | -$1,24 mil. | -$106,7 mil. | -8486.54 % |
| EPS | -$0,02 | -$1,98 | -9800 % |
Výsledky výrazně zaostaly za očekáváním kvůli slabým tržbám a vysoké ztrátě. Zisk na akcii dosáhl -$0,37 (1133.3 % pod očekáváním).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | $800 tis. | $628,4 tis. | -21.45 % |
| Příjmy | -$1,86 mil. | -$1,61 mil. | +13.79 % |
| EPS | -$0,03 | -$0,37 | -1133.33 % |
Výsledky výrazně zaostaly za očekáváním a prohloubily celkovou ztrátu společnosti. Zisk na akcii dosáhl -$0,19 (533.3 % pod očekáváním).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | $800 tis. | $697 tis. | -12.88 % |
| Příjmy | -$1,86 mil. | -$720,6 tis. | +61.35 % |
| EPS | -$0,03 | -$0,19 | -533.33 % |
Datum zveřejnění výsledků zatím není známo.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | $2,85 mil. | -- | -- |
| Příjmy | -$7,82 mil. | -- | -- |
| EPS | -$2,06 | -- | -- |
Výsledky překonaly pesimistická očekávání díky vyšším tržbám a nižší celkové ztrátě. Zisk na akcii dosáhl -$1,17 (32 % nad očekávání).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | $1,51 mil. | $2,43 mil. | +61.44 % |
| Příjmy | -$6,53 mil. | -$4,43 mil. | +32.21 % |
| EPS | -$1,72 | -$1,17 | +31.97 % |
Výsledky výrazně zaostaly za očekáváním a prohloubily celkovou ztrátu společnosti. Zisk na akcii dosáhl -$1,03 (139.5 % pod očekáváním).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | $3,3 mil. | $2,57 mil. | -22.21 % |
| Příjmy | -$1,63 mil. | -$3,47 mil. | -112.64 % |
| EPS | -$0,43 | -$1,03 | -139.53 % |
Skutečný zisk na akcii dosáhl -$1,45.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | $3,11 mil. | -- |
| Příjmy | -- | -$4,66 mil. | -- |
| EPS | -- | -$1,45 | -- |
Skutečný zisk na akcii dosáhl -$1,52.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | $4,96 mil. | -- |
| Příjmy | -- | -$5,02 mil. | -- |
| EPS | -- | -$1,52 | -- |
| Insider |
Hodnota
|
Cena | Typ transakce |
Datum
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
REalloys je severoamerická společnost, která vyrábí kovy vzácných zemin a permanentní magnety. Produkuje kovy jako neodym, praseodym, dysprosium, terbium, samarium, gadolinium, yttrium a skandium, stejně jako magnety, jako jsou NdFeB, SmFe12 a MnBi. Společnost byla založena v roce 2024 a sídlí v Euclidu v Ohiu.
|
Základní informace
|
|
| Název společnosti | REalloys |
|---|---|
| Ticker | ALOY |
|
Základní informace o společnosti
|
|
| Webové stránky | https://www.realloys.com |
|---|---|
| Adresa sídla společnosti | -- |
| Datum IPO | -- |
| Sektor | Materiály |
| Průmysl | Kovy a těžba |
| Zaměstnanci | -- |
| Vedení společnosti | -- |
|
Dividendy
|
|
| Vyplácí dividendy? | |
|---|---|
| Roční dividenda na akcii | -- |
| Dividendový výnos | -- |
|
Příjmy
|
|
| Příjmy společnosti | $1 870 000 |
|---|---|
| RPS (Příjmy na akcii) | $0,017 |
| Kvartální růst příjmů meziročně | 82,7 % |
|
Valuace
|
|
| Tržní kapitalizace | $463 718 459 |
|---|---|
| EV (Hodnota podniku) | $339 094 464 |
| P/B (Cena k účetní hodnotě) | 2,41 |
| P/E (Cena k zisku) | -- |
| P/S (Cena k příjmům) | 248 |
| Forward P/E | -48 |
| Účetní hodnota na akcii | $2,77 |
| Cílová cena Wall Street | $17 |
| Hodnota podniku k příjmům | 181,3 |
| Hodnota podniku k EBITDA | -1,8 |
|
Rentabilita
|
|
| EBITDA | -$192 359 008 |
|---|---|
| Provozní marže | -4 600 % |
| Zisková marže | -- |
| EBITDA marže | -10 000 % |
| Hrubý zisk | $555 000 |
| EPS (Zisk na akcii) | -- |
| Zředěný zisk na akcii (DEPS) | -- |
| Očekávaný EPS (tento rok) | -- |
| Očekávaný EPS (příští rok) | -- |
| Očekávaný EPS (tento kvartál) | -- |
| Očekávaný EPS (příští kvartál) | -- |
| Růst zisků čtvrtletně R/R | -- |
|
Výkonnost
|
|
| Návratnost aktiv | -- |
|---|---|
| Návratnost vlastního kapitálu | -- |
|
Statistiky akcií
|
|
| Dnešní objem | 65 570 |
|---|---|
| 52týdenní maximum | $26,9 |
| 52týdenní minimum | $5,91 |
| Beta | 1,38 |
| Vydané akcie | 68 782 077 |
| Volně obchodovatelné akcie | 31 568 055 |
| Podíl institucí | 34 % |
| Podíl insiderů | 22,13 % |
| 50denní klouzavý průměr | $9,84 |
| 200denní klouzavý průměr | $11,24 |
|
Shortaři akcií
|
|
| Počet short akcií | 8 698 674 |
|---|---|
| Počet short akcií (min. měs.) | -- |
| Podíl short pozic | 4,33 % |
| Podíl short pozic z volného objemu | -- |
| Podíl short pozic z vydaných akcií | -- |
| Short ratio | 4,33 % |
|
Rozdělení
|
|
| Faktor posledního rozdělení | 4:1 |
|---|---|
| Datum posledního rozdělení | 11. 4. 2023 |
Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.