Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.
| Tržní kapitalizace | $128,8 mil. | EBITDA | -$183,4 mil. |
|---|---|---|---|
| Dnešní objem | 0 | P/B (Cena k účetní hodnotě) | -0,23 |
| Roční dividenda na akcii | -- | P/E (Cena k zisku) | 0,12 |
| Dividendový výnos | -- | Návratnost aktiv | -14 % |
| Příjmy společnosti | $720,2 mil. | Návratnost vlastního kapitálu | 75,04 % |
| RPS (Příjmy na akcii) | $20,05 | Provozní marže | -31 % |
| EPS (Zisk na akcii) | -$8,45 | Zisková marže | -42 % |
| Účetní hodnota na akcii | -$15,45 | EV (Hodnota podniku) | $774,6 mil. |
Na základě odhadů analytiků z Wall Street, kteří poskytli 12měsíční cenové cíle pro , je konsenzuální cílová cena – s nejvyšším odhadem a nejnižším . Průměrná cílová cena představuje změnu o oproti aktuální ceně .
Analytici z Wall Street, kteří nedávno vydali doporučení ohledně akcií UP.
Aktuální kvartál končí 30. 12. 2026 a zatím není známo, kdy budou výsledky zveřejněny. Analytici očekávají, že zisk na akcii (EPS) dosáhne -$23 při tržbách ve výši $242,7 mil..
Datum zveřejnění výsledků zatím není známo.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | $242,7 mil. | -- | -- |
| Příjmy | -$832,5 mil. | -- | -- |
| EPS | -$23 | -- | -- |
Skutečný zisk na akcii dosáhl -$2,97.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | $182 mil. | -- |
| Příjmy | -- | -$107,2 mil. | -- |
| EPS | -- | -$2,97 | -- |
Skutečný zisk na akcii dosáhl -$2,29.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | $168,9 mil. | -- |
| Příjmy | -- | -$82,96 mil. | -- |
| EPS | -- | -$2,29 | -- |
Výrazné zaostání za očekáváním doprovázené hlubokou ztrátou a propadem výnosů. Skutečný zisk na akcii dosáhl -$0,8.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | $472,7 mil. | $183,8 mil. | -61.11 % |
| Příjmy | -- | -$28,88 mil. | -- |
| EPS | -- | -$0,8 | -- |
Výrazné zaostání za očekáváním doprovázené prohlubující se ztrátou a slabými výnosy. Skutečný zisk na akcii dosáhl -$2,4.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | $499 mil. | $185,5 mil. | -62.83 % |
| Příjmy | -- | -$83,73 mil. | -- |
| EPS | -- | -$2,4 | -- |
Výsledky jsou výrazně slabší než očekávání, firma čelí hlubokým provozním potížím. Zisk na akcii dosáhl -$8,4 (83.2 % nad očekávání).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | $1,96 mld. | $736,5 mil. | -62.46 % |
| Příjmy | -$1,76 mld. | -$294,2 mil. | +83.33 % |
| EPS | -$50 | -$8,4 | +83.2 % |
Výsledky jsou smíšené s výrazným propadem tržeb, ale nižší ztrátou. Zisk na akcii dosáhl -$9,8 (91.8 % nad očekávání).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | $1,57 mld. | $792,1 mil. | -49.64 % |
| Příjmy | -$4,24 mld. | -$339,6 mil. | +91.98 % |
| EPS | -$120 | -$9,8 | +91.83 % |
Zisk na akcii dosáhl -$31,6 (84.7 % nad očekávání).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | $1,49 mld. | $1,25 mld. | -15.73 % |
| Příjmy | -$7,27 mld. | -$487,4 mil. | +93.3 % |
| EPS | -$206 | -$31,6 | +84.66 % |
Zisk na akcii dosáhl -$452 (112.1 % pod očekáváním).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | $1,57 mld. | $1,58 mld. | +0.52 % |
| Příjmy | -$7,52 mld. | -$555,2 mil. | +92.62 % |
| EPS | -$213,1 | -$452 | -112.08 % |
| Insider |
Hodnota
|
Cena | Typ transakce |
Datum
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
Wheels Up Experience je společnost zabývající se soukromým letectvím, která pomáhá lidem a firmám rezervovat lety na vyžádání v USA i po celém světě. Nabízí členské programy, charterové lety, správu letadel a další cestovní služby pro jednotlivé cestující, služební cesty a skupinové cestování.
Společnost využívá vlastní flotilu spolu se sítí pečlivě prověřených charterových partnerů, aby zákazníkům poskytla přístup k různým typům soukromých letadel. Wheels Up také nabízí prémiové cestovní možnosti prostřednictvím partnerských služeb, stejně jako nákladní a specializované letecké služby pro vládní, firemní a podnikové klienty.
Společnost se sídlem v Chamblee ve státě Georgia se zaměřuje na to, aby soukromé letecké cestování bylo flexibilnější a pohodlnější prostřednictvím online rezervačních nástrojů, osobní podpory a široké škály leteckých služeb.
|
Základní informace
|
|
| Název společnosti | Wheels Up Experience |
|---|---|
| Ticker | UP |
|
Základní informace o společnosti
|
|
| Webové stránky | https://www.wheelsup.com |
|---|---|
| Adresa sídla společnosti | -- |
| Datum IPO | -- |
| Sektor | Spotřební zboží/služby - zbytné |
| Průmysl | Letecká doprava |
| Zaměstnanci | -- |
| Vedení společnosti | -- |
|
Dividendy
|
|
| Vyplácí dividendy? | |
|---|---|
| Roční dividenda na akcii | -- |
| Dividendový výnos | -- |
|
Příjmy
|
|
| Příjmy společnosti | $720 249 024 |
|---|---|
| RPS (Příjmy na akcii) | $20,05 |
| Kvartální růst příjmů meziročně | -4 % |
|
Valuace
|
|
| Tržní kapitalizace | $128 779 235 |
|---|---|
| EV (Hodnota podniku) | $774 624 256 |
| P/B (Cena k účetní hodnotě) | -0,23 |
| P/E (Cena k zisku) | 0,12 |
| P/S (Cena k příjmům) | 0,18 |
| Forward P/E | -0,59 |
| Účetní hodnota na akcii | -$15,45 |
| Cílová cena Wall Street | -- |
| Hodnota podniku k příjmům | 1,08 |
| Hodnota podniku k EBITDA | -4,2 |
|
Rentabilita
|
|
| EBITDA | -$183 390 000 |
|---|---|
| Provozní marže | -31 % |
| Zisková marže | -42 % |
| EBITDA marže | -25 % |
| Hrubý zisk | $96 770 000 |
| EPS (Zisk na akcii) | -$8,45 |
| Zředěný zisk na akcii (DEPS) | -$8,45 |
| Očekávaný EPS (tento rok) | -- |
| Očekávaný EPS (příští rok) | -- |
| Očekávaný EPS (tento kvartál) | -- |
| Očekávaný EPS (příští kvartál) | -- |
| Růst zisků čtvrtletně R/R | -4 % |
| Růst zisků meziročně | -1,4 % |
|
Výkonnost
|
|
| Návratnost aktiv | -14 % |
|---|---|
| Návratnost vlastního kapitálu | 75,04 % |
|
Statistiky akcií
|
|
| Dnešní objem | 0 |
|---|---|
| 52týdenní maximum | $34,2 |
| 52týdenní minimum | $3,08 |
| Beta | 2,2 |
| Vydané akcie | 36 270 704 |
| Volně obchodovatelné akcie | 5 600 627 |
| Podíl institucí | 81,42 % |
| Podíl insiderů | 12,7 % |
| 50denní klouzavý průměr | $4,25 |
| 200denní klouzavý průměr | $8,41 |
|
Shortaři akcií
|
|
| Počet short akcií | 930 483 |
|---|---|
| Počet short akcií (min. měs.) | -- |
| Podíl short pozic | 6,64 % |
| Podíl short pozic z volného objemu | -- |
| Podíl short pozic z vydaných akcií | 16,09 % |
| Short ratio | 6,64 % |
|
Rozdělení
|
|
| Faktor posledního rozdělení | 20:1 |
|---|---|
| Datum posledního rozdělení | 27. 4. 2026 |
Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.