Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.
| Tržní kapitalizace | $224,9 mil. | EBITDA | -$22,66 mil. |
|---|---|---|---|
| Dnešní objem | 0 | P/B (Cena k účetní hodnotě) | 72,26 |
| Roční dividenda na akcii | -- | P/E (Cena k zisku) | -11 |
| Dividendový výnos | -- | Návratnost aktiv | -240 % |
| Příjmy společnosti | -- | Návratnost vlastního kapitálu | -990 % |
| RPS (Příjmy na akcii) | -- | Provozní marže | -- |
| EPS (Zisk na akcii) | -$1,51 | Zisková marže | -- |
| Účetní hodnota na akcii | $0,21 | EV (Hodnota podniku) | $216 mil. |
Na základě odhadů analytiků z Wall Street, kteří poskytli 12měsíční cenové cíle pro , je konsenzuální cílová cena – s nejvyšším odhadem a nejnižším . Průměrná cílová cena představuje změnu o oproti aktuální ceně .
Analytici z Wall Street, kteří nedávno vydali doporučení ohledně akcií GLSI.
Aktuální kvartál končí 30. 9. 2026 a očekává se, že výsledky budou zveřejněny 13. 11. 2026.
Výsledky očekávány 13. 11. 2026 (po uzavření trhu).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -$4,9 mil. | -- | -- |
| EPS | -$0,34 | -- | -- |
Výsledky překonaly očekávání díky nižší čisté ztrátě, než se původně předpokládalo. Zisk na akcii dosáhl -$0,27 (18.2 % nad očekávání).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -$4,83 mil. | -$3,95 mil. | +18.16 % |
| EPS | -$0,33 | -$0,27 | +18.18 % |
Výsledky zaostaly za očekáváním a prohloubily čistou ztrátu společnosti. Zisk na akcii dosáhl -$0,39 (18.2 % pod očekáváním).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -$4,81 mil. | -$5,66 mil. | -17.7 % |
| EPS | -$0,33 | -$0,39 | -18.18 % |
Zisk na akcii dosáhl -$0,58 (81.3 % pod očekáváním).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -$4,37 mil. | -$7,92 mil. | -81.5 % |
| EPS | -$0,32 | -$0,58 | -81.25 % |
Výsledky překonaly očekávání díky nižší čisté ztrátě, než se původně předpokládalo. Zisk na akcii dosáhl -$0,3 (16.7 % nad očekávání).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -$4,91 mil. | -$4,15 mil. | +15.46 % |
| EPS | -$0,36 | -$0,3 | +16.67 % |
Datum zveřejnění výsledků zatím není známo.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -$18,68 mil. | -- | -- |
| EPS | -$1,39 | -- | -- |
Výsledky zaostaly za očekáváním a prohloubily celkovou čistou ztrátu společnosti. Zisk na akcii dosáhl -$1,43 (16.7 % pod očekáváním).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -$16,51 mil. | -$19,36 mil. | -17.23 % |
| EPS | -$1,23 | -$1,43 | -16.73 % |
Výsledky výrazně zaostaly za očekáváním a prohloubily celkovou čistou ztrátu. Zisk na akcii dosáhl -$1,21 (51.3 % pod očekáváním).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -$10,41 mil. | -$17,41 mil. | -67.26 % |
| EPS | -$0,8 | -$1,21 | -51.25 % |
Skutečný zisk na akcii dosáhl -$0,69.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -- | -$8,89 mil. | -- |
| EPS | -- | -$0,69 | -- |
Skutečný zisk na akcii dosáhl -$0,61.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -- | -$7,83 mil. | -- |
| EPS | -- | -$0,61 | -- |
| Insider |
Hodnota
|
Cena | Typ transakce |
Datum
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
Greenwich LifeSciences je biotechnologická společnost zaměřená na vývoj nových imunoterapeutických léčebných postupů pro rakovinu prsu a další nádory, které mají proteiny HER2/neu. Jejím hlavním projektem je GP2, experimentální léčba podobná vakcíně navržená tak, aby pomohla snížit riziko návratu rakoviny prsu po operaci.
Společnost je stále ve klinické fázi, což znamená, že své léčebné postupy testuje ve studiích, aby ověřila, zda jsou bezpečné a účinné. Místo prodeje léků již dostupných na trhu se Greenwich LifeSciences zaměřuje na vývoj a hodnocení nových terapií proti rakovině. Sídlí ve Staffordu v Texasu.
|
Základní informace
|
|
| Název společnosti | Greenwich LifeSciences |
|---|---|
| Ticker | GLSI |
|
Základní informace o společnosti
|
|
| Webové stránky | https://greenwichlifesciences.com |
|---|---|
| Adresa sídla společnosti | -- |
| Datum IPO | -- |
| Sektor | Zdravotní péče |
| Průmysl | Biotechnologie |
| Zaměstnanci | -- |
| Vedení společnosti | -- |
|
Dividendy
|
|
| Vyplácí dividendy? | |
|---|---|
| Roční dividenda na akcii | -- |
| Dividendový výnos | -- |
|
Příjmy
|
|
| Příjmy společnosti | -- |
|---|---|
| RPS (Příjmy na akcii) | -- |
| Kvartální růst příjmů meziročně | -- |
|
Valuace
|
|
| Tržní kapitalizace | $224 870 146 |
|---|---|
| EV (Hodnota podniku) | $215 993 792 |
| P/B (Cena k účetní hodnotě) | 72,26 |
| P/E (Cena k zisku) | -11 |
| P/S (Cena k příjmům) | -- |
| Forward P/E | -19 |
| Účetní hodnota na akcii | $0,21 |
| Cílová cena Wall Street | $57 |
| Hodnota podniku k příjmům | -- |
| Hodnota podniku k EBITDA | -9,5 |
|
Rentabilita
|
|
| EBITDA | -$22 656 362 |
|---|---|
| Provozní marže | -- |
| Zisková marže | -- |
| Hrubý zisk | -- |
| EPS (Zisk na akcii) | -$1,51 |
| Zředěný zisk na akcii (DEPS) | -$1,51 |
| Očekávaný EPS (tento rok) | -- |
| Očekávaný EPS (příští rok) | -- |
| Očekávaný EPS (tento kvartál) | -- |
| Očekávaný EPS (příští kvartál) | -- |
| Růst zisků čtvrtletně R/R | -- |
| Růst zisků meziročně | 8,93 % |
|
Výkonnost
|
|
| Návratnost aktiv | -240 % |
|---|---|
| Návratnost vlastního kapitálu | -990 % |
|
Statistiky akcií
|
|
| Dnešní objem | 0 |
|---|---|
| 52týdenní maximum | $34,1 |
| 52týdenní minimum | $7,78 |
| Beta | 1,46 |
| Vydané akcie | 14 678 208 |
| Volně obchodovatelné akcie | 7 645 732 |
| Podíl institucí | 12,27 % |
| Podíl insiderů | 47,91 % |
| 50denní klouzavý průměr | $16,61 |
| 200denní klouzavý průměr | $21,98 |
|
Shortaři akcií
|
|
| Počet short akcií | 1 580 950 |
|---|---|
| Počet short akcií (min. měs.) | -- |
| Podíl short pozic | 13,74 % |
| Podíl short pozic z volného objemu | -- |
| Podíl short pozic z vydaných akcií | 20,66 % |
| Short ratio | 13,74 % |
Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.