Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.
| Tržní kapitalizace | $217,9 mil. | EBITDA | -$11,65 mil. |
|---|---|---|---|
| Dnešní objem | 0 | P/B (Cena k účetní hodnotě) | 2,22 |
| Roční dividenda na akcii | -- | P/E (Cena k zisku) | -8,8 |
| Dividendový výnos | -- | Návratnost aktiv | -10 % |
| Příjmy společnosti | -- | Návratnost vlastního kapitálu | -17 % |
| RPS (Příjmy na akcii) | -- | Provozní marže | -- |
| EPS (Zisk na akcii) | -$0,88 | Zisková marže | -- |
| Účetní hodnota na akcii | $3,27 | EV (Hodnota podniku) | $157,2 mil. |
Na základě odhadů analytiků z Wall Street, kteří poskytli 12měsíční cenové cíle pro , je konsenzuální cílová cena – s nejvyšším odhadem a nejnižším . Průměrná cílová cena představuje změnu o oproti aktuální ceně .
Analytici z Wall Street, kteří nedávno vydali doporučení ohledně akcií SBMT.
Aktuální kvartál končí 30. 9. 2026 a zatím není známo, kdy budou výsledky zveřejněny.
Datum zveřejnění výsledků zatím není známo.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -$6,2 mil. | -- | -- |
| EPS | -$0,21 | -- | -- |
Skutečný zisk na akcii dosáhl -$0,17.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -- | -$5 mil. | -- |
| EPS | -- | -$0,17 | -- |
Skutečný zisk na akcii dosáhl -$0,1.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -- | -$3,04 mil. | -- |
| EPS | -- | -$0,1 | -- |
Skutečný zisk na akcii dosáhl -$0,042.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -- | -$1,25 mil. | -- |
| EPS | -- | -$0,042 | -- |
Skutečný zisk na akcii dosáhl -$0,041.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -- | -$1,2 mil. | -- |
| EPS | -- | -$0,041 | -- |
Datum zveřejnění výsledků zatím není známo.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -$18,34 mil. | -- | -- |
| EPS | -$0,63 | -- | -- |
Výsledky překonaly pesimistická očekávání a firma výrazně zmírnila svou celkovou ztrátu. Zisk na akcii dosáhl -$0,84 (27.3 % nad očekávání).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -$33,89 mil. | -$10,37 mil. | +69.39 % |
| EPS | -$1,15 | -$0,84 | +27.26 % |
Skutečný zisk na akcii dosáhl -$0,16.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -- | -$4,81 mil. | -- |
| EPS | -- | -$0,16 | -- |
Skutečný zisk na akcii dosáhl -$0,045.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -- | -$1,32 mil. | -- |
| EPS | -- | -$0,045 | -- |
| Insider |
Hodnota
|
Cena | Typ transakce |
Datum
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
|
Jméno Příjmení
1. ledna 2025
$88,88
Role insidera
Jméno společnosti
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
Jméno Příjmení
Role insidera
|
$88,88 mil.
XX XXX akcií
|
$88,88 | Prodej | 1. ledna 2025 | |||||
Silver Bow Mining je společnost zabývající se průzkumem ložisek v Butte ve státě Montana. Zaměřuje se na vyhledávání a rozvoj cenných ložisek nerostných surovin, zejména stříbra, zinku, zlata, olova a mědi.
V současné době společnost hlavně pracuje na oblasti Rainbow Block a přilehlých nárokových územích, kde zkoumá podzemní nerostné vlastnosti a snaží se lépe porozumět tamním zdrojům. Jelikož je stále v raných fázích, Silver Bow Mining se soustředí na průzkum spíše než na těžbu v plném rozsahu.
Jednoduše řečeno, společnost vyhledává slibná ložiska kovů a pracuje na tom, aby je posunula směrem k budoucímu rozvoji těžby.
|
Základní informace
|
|
| Název společnosti | Silver Bow Mining |
|---|---|
| Ticker | SBMT |
|
Základní informace o společnosti
|
|
| Webové stránky | https://www.silverbowmining.com |
|---|---|
| Adresa sídla společnosti | -- |
| Datum IPO | -- |
| Sektor | Materiály |
| Průmysl | Kovy a těžba |
| Zaměstnanci | -- |
| Vedení společnosti | -- |
|
Dividendy
|
|
| Vyplácí dividendy? | |
|---|---|
| Roční dividenda na akcii | -- |
| Dividendový výnos | -- |
|
Příjmy
|
|
| Příjmy společnosti | -- |
|---|---|
| RPS (Příjmy na akcii) | -- |
| Kvartální růst příjmů meziročně | -- |
|
Valuace
|
|
| Tržní kapitalizace | $217 920 330 |
|---|---|
| EV (Hodnota podniku) | $157 172 192 |
| P/B (Cena k účetní hodnotě) | 2,22 |
| P/E (Cena k zisku) | -8,8 |
| P/S (Cena k příjmům) | -- |
| Forward P/E | -15 |
| Účetní hodnota na akcii | $3,27 |
| Cílová cena Wall Street | $20,13 |
| Hodnota podniku k příjmům | -- |
| Hodnota podniku k EBITDA | -13 |
|
Rentabilita
|
|
| EBITDA | -$11 649 158 |
|---|---|
| Provozní marže | -- |
| Zisková marže | -- |
| Hrubý zisk | -$36 366 |
| EPS (Zisk na akcii) | -$0,88 |
| Zředěný zisk na akcii (DEPS) | -$0,88 |
| Očekávaný EPS (tento rok) | -- |
| Očekávaný EPS (příští rok) | -- |
| Očekávaný EPS (tento kvartál) | -- |
| Očekávaný EPS (příští kvartál) | -- |
| Růst zisků čtvrtletně R/R | -- |
| Růst zisků meziročně | -4,8 % |
|
Výkonnost
|
|
| Návratnost aktiv | -10 % |
|---|---|
| Návratnost vlastního kapitálu | -17 % |
|
Statistiky akcií
|
|
| Dnešní objem | 0 |
|---|---|
| 52týdenní maximum | $11,23 |
| 52týdenní minimum | $5,75 |
| Beta | -- |
| Vydané akcie | 29 528 500 |
| Volně obchodovatelné akcie | 20 141 390 |
| Podíl institucí | 20,99 % |
| Podíl insiderů | 13,29 % |
| 50denní klouzavý průměr | $8,01 |
| 200denní klouzavý průměr | $8,04 |
|
Shortaři akcií
|
|
| Počet short akcií | 207 657 |
|---|---|
| Počet short akcií (min. měs.) | -- |
| Podíl short pozic | 2,44 % |
| Podíl short pozic z volného objemu | -- |
| Podíl short pozic z vydaných akcií | -- |
| Short ratio | 2,44 % |
Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.