Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.
| Tržní kapitalizace | £58,29 mil. | EBITDA | £8,21 mil. |
|---|---|---|---|
| Dnešní objem | 0 | P/B (Cena k účetní hodnotě) | 3 |
| Roční dividenda na akcii | -- | P/E (Cena k zisku) | -- |
| Dividendový výnos | -- | Návratnost aktiv | 0,99 % |
| Příjmy společnosti | £7,72 mil. | Návratnost vlastního kapitálu | 8,65 % |
| RPS (Příjmy na akcii) | £0,002 | Provozní marže | 4,51 % |
| EPS (Zisk na akcii) | -- | Zisková marže | 3,94 % |
| Účetní hodnota na akcii | £0,007 | EV (Hodnota podniku) | £57,86 mil. |
Aktuální kvartál končí 30. 6. 2026 a zatím není známo, kdy budou výsledky zveřejněny.
Skutečný zisk na akcii dosáhl £0,000001.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | £22,98 tis. | -- |
| Příjmy | -- | £4,16 tis. | -- |
| EPS | -- | £0,000001 | -- |
Skutečný zisk na akcii dosáhl -£0,000002.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | £54,21 tis. | -- |
| Příjmy | -- | -£1,11 tis. | -- |
| EPS | -- | -£0,000002 | -- |
Skutečný zisk na akcii dosáhl £0,000016.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | -- | -- |
| Příjmy | -- | £45,62 tis. | -- |
| EPS | -- | £0,000016 | -- |
Skutečný zisk na akcii dosáhl -£0,000021.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | -- | £66,36 tis. | -- |
| Příjmy | -- | -£59,99 tis. | -- |
| EPS | -- | -£0,000021 | -- |
Zveřejnění výsledků je očekáváno 6. 7. 2027.
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | £300 tis. | -- | -- |
| Příjmy | -£21,63 tis. | -- | -- |
| EPS | -£0,000007 | -- | -- |
Výsledky překonaly očekávání a společnost se nečekaně překlopila do zisku. Zisk na akcii dosáhl £0,000014 (566.7 % nad očekávání).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | £20 tis. | £54,21 tis. | +171.04 % |
| Příjmy | -£9,27 tis. | £44,5 tis. | +579.97 % |
| EPS | -£0,000003 | £0,000014 | +566.67 % |
Tržby výrazně překonaly očekávání, ale prohloubená ztráta celkový výsledek citelně zhoršila. Zisk na akcii dosáhl -£0,000023 (666.7 % pod očekáváním).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | £20 tis. | £66,36 tis. | +231.8 % |
| Příjmy | -£9,27 tis. | -£65,52 tis. | -606.67 % |
| EPS | -£0,000003 | -£0,000023 | -666.67 % |
Zisk na akcii dosáhl -£0,000019 (246.2 % pod očekáváním).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | £74 tis. | £20,69 tis. | -72.04 % |
| Příjmy | £37,25 tis. | -£54,87 tis. | -247.3 % |
| EPS | £0,000013 | -£0,000019 | -246.15 % |
Zisk na akcii dosáhl -£0,00002 (300 % pod očekáváním).
| Odhad | Skutečnost | Rozdíl | |
|---|---|---|---|
| Obrat | £10 tis. | £1,2 tis. | -88.05 % |
| Příjmy | -£14,33 tis. | -£58,4 tis. | -307.61 % |
| EPS | -£0,000005 | -£0,00002 | -300 % |
Eurasia Mining je společnost, která se zabývá průzkumem a těžbou drahých kovů, především kovů platinové skupiny (PGM) v Rusku, které je známé svými bohatými nerostnými zdroji. Jedním z jejich klíčových projektů je důl Západní Kytlim, jeden z největších aluviálních platinových dolů na světě. Kromě platiny pracují také s palladiem, rhodiem a zlatem, což dává investorům řadu možností v těžebním průmyslu.
Společnost Eurasia Mining je důležitá v dodavatelském řetězci PGM, které jsou nezbytné pro mnoho průmyslových odvětví, včetně výroby automobilů (zejména pro katalyzátory), elektroniky a dalších high-tech oborů. Vzhledem k tomu, že se společnost nachází na Urale, v oblasti bohaté na zdroje, má dobrou pozici pro uspokojení rostoucí poptávky po těchto kovech, zejména s technologickým pokrokem a předpisy prosazujícími ekologičtější vozidla. Věnují se udržitelným a efektivním těžebním postupům, čímž významně přispívají k celosvětovým dodávkám PGM a zároveň se zaměřují na udržitelnost životního prostředí.
|
Základní informace
|
|
| Název společnosti | Eurasia Mining |
|---|---|
| Ticker | EUA |
|
Základní informace o společnosti
|
|
| Webové stránky | https://www.eurasiamining.co.uk |
|---|---|
| Adresa sídla společnosti | -- |
| Datum IPO | -- |
| Sektor | Materiály |
| Průmysl | Kovy a těžba |
| Zaměstnanci | 78 |
| Vedení společnosti | -- |
|
Dividendy
|
|
| Vyplácí dividendy? | |
|---|---|
| Roční dividenda na akcii | -- |
| Dividendový výnos | -- |
|
Příjmy
|
|
| Příjmy společnosti | £7 718 494 |
|---|---|
| RPS (Příjmy na akcii) | £0,002 |
| Kvartální růst příjmů meziročně | -- |
|
Valuace
|
|
| Tržní kapitalizace | £58 290 445 |
|---|---|
| EV (Hodnota podniku) | £57 855 264 |
| P/B (Cena k účetní hodnotě) | 3 |
| P/E (Cena k zisku) | -- |
| P/S (Cena k příjmům) | 8,03 |
| Forward P/E | 0,16 |
| Účetní hodnota na akcii | £0,007 |
| Cílová cena Wall Street | -- |
| Hodnota podniku k příjmům | 7,5 |
| Hodnota podniku k EBITDA | 60,77 |
|
Rentabilita
|
|
| EBITDA | £8 205 334 |
|---|---|
| Provozní marže | 4,51 % |
| Zisková marže | 3,94 % |
| EBITDA marže | 106,3 % |
| Hrubý zisk | £2 441 131 |
| EPS (Zisk na akcii) | -- |
| Zředěný zisk na akcii (DEPS) | -- |
| Očekávaný EPS (tento rok) | -- |
| Očekávaný EPS (příští rok) | -- |
| Očekávaný EPS (tento kvartál) | -- |
| Očekávaný EPS (příští kvartál) | -- |
| Růst zisků čtvrtletně R/R | -91 % |
|
Výkonnost
|
|
| Návratnost aktiv | 0,99 % |
|---|---|
| Návratnost vlastního kapitálu | 8,65 % |
|
Názor analytiků
|
|
| Cílová cena | -- |
|---|---|
| Silně kupovat | -- |
| Kupovat | -- |
| Držet | -- |
| Prodat | -- |
| Silně prodávat | -- |
|
Statistiky akcií
|
|
| Dnešní objem | 0 |
|---|---|
| 52týdenní maximum | £0,06 |
| 52týdenní minimum | £0,018 |
| Beta | 0,63 |
| Vydané akcie | 2 951 414 924 |
| Volně obchodovatelné akcie | 2 025 497 033 |
| Podíl institucí | -- |
| Podíl insiderů | 30,82 % |
| 50denní klouzavý průměr | £0,022 |
| 200denní klouzavý průměr | £0,028 |
|
Shortaři akcií
|
|
| Počet short akcií | -- |
|---|---|
| Počet short akcií (min. měs.) | -- |
| Podíl short pozic | -- |
| Podíl short pozic z volného objemu | -- |
| Podíl short pozic z vydaných akcií | -- |
| Short ratio | -- |
Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.